Şimdi Ara

_.:SAMSUNG GALAXY S4 (I9500/I9505) ANAKONU:._ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
7
Favori
30.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

quote:

Bizden başka s4 alan yokmu yaw konu niye bu kadar cansız.

Artık telefonlarda eskisi gibi sorunlar kalmadı gerçekten. Sırasıyla i900, i8000 ve wave aldım.. Hepsi içinde forumda yok programdir, yok rom dur, yok pil niye az gidiyor vs. vs. uğraşıp durmuştum baya.. Ama şimdi elimde s3 var ve bi kaç küçük sıkıntı dışında uğraştırmıyor insanı.. E böyle oluncada haliyle eskisi gibi forum olaylarına da pek gerek kalmıyor.. Benim tahminim bu.. (Sonuçta istisnalar olsada kural şöyle işliyor:sıkıntısı yoksa kimse gelip foruma bişey yazmaz )

S3 de hangi programları kullanıyorsun en çok ? veya hangilerini tavsiye edersin ?

Bu cok izafi bi soru.. Belki bazıları google play icin "gereksiz bir yigin uygulama dolu" diyor olabilirler ama ben katılmıyorum. Size lazim olan herseyi arayip bulabilirsiniz.. (izafi dedim ama kullandiklarimi yazayim: skype, what'sup, math studio, mini dash, bounce ball, ex dialer, sygic, call recorder, the room, mx player, vodafone self service, mackolik, picsart, smart tools, Nfc task launcher (en sevdigim ozelliklerinden biri ) , Wimbledon... vs. ve telefonun kendi programlari.. Hani bi tabir varya "hakkını vermek" ben istedigim sekilde hakkini veriyor ve kullaniyorum.. Hatta kendim androide oyunda yaziyorum, o bile ayri bir zevk .. Sizinde telefondan en guzel sekilde faydalanmanizi dilerim..)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de bugün aldım. İphone 5 ile arada kalmıştım. İyi ki de bunu almışım. Aklıma uyan kılıf bakınıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noluftu

Ben de bugün aldım. İphone 5 ile arada kalmıştım. İyi ki de bunu almışım. Aklıma uyan kılıf bakınıyorum.

Teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bizden başka s4 alan yokmu yaw konu niye bu kadar cansız.

Artık telefonlarda eskisi gibi sorunlar kalmadı gerçekten. Sırasıyla i900, i8000 ve wave aldım.. Hepsi içinde forumda yok programdir, yok rom dur, yok pil niye az gidiyor vs. vs. uğraşıp durmuştum baya.. Ama şimdi elimde s3 var ve bi kaç küçük sıkıntı dışında uğraştırmıyor insanı.. E böyle oluncada haliyle eskisi gibi forum olaylarına da pek gerek kalmıyor.. Benim tahminim bu.. (Sonuçta istisnalar olsada kural şöyle işliyor:sıkıntısı yoksa kimse gelip foruma bişey yazmaz )

S3 de hangi programları kullanıyorsun en çok ? veya hangilerini tavsiye edersin ?

Bu cok izafi bi soru.. Belki bazıları google play icin "gereksiz bir yigin uygulama dolu" diyor olabilirler ama ben katılmıyorum. Size lazim olan herseyi arayip bulabilirsiniz.. (izafi dedim ama kullandiklarimi yazayim: skype, what'sup, math studio, mini dash, bounce ball, ex dialer, sygic, call recorder, the room, mx player, vodafone self service, mackolik, picsart, smart tools, Nfc task launcher (en sevdigim ozelliklerinden biri ) , Wimbledon... vs. ve telefonun kendi programlari.. Hani bi tabir varya "hakkını vermek" ben istedigim sekilde hakkini veriyor ve kullaniyorum.. Hatta kendim androide oyunda yaziyorum, o bile ayri bir zevk .. Sizinde telefondan en guzel sekilde faydalanmanizi dilerim..)

Teşekkürler

• kapak konusunda pencereli kapaklı kılıflar var ben onlardan aldım yeni. Gayet memnunum, hem koruyor hem de ekranı görebiliyorum. Ayrıca ince olması da iyi. Tek sıkıntı konuşurken kapak rahatsız ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revelax

quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Yazık. Ön siparişi 1999 TL. Bu kadar para bir telefona, bir PDA'ya verilir mi ...

bence verilmez...

2 GB ram'de geldi. Yakında standart olur.

Fanlı (ki yakında ihtiyaç olacak bu gidişle) 6" S5 ya da S6 çıkarsınlar bari.

gelişen ve büyüyen bir ülkeyiz biz artık ekonomi aldı başını gidiyor bu paralra telefon satılması gayet normal

• ip5 ile s4 arasında kalmıştım. S4'ü dün aldım. Şuan gayet memnunum. Ancak bu elle temasız kontrol ve göz ile sayfayı aşağı indirme olaylarında tam randıman alamadım gibi. Ayrıca ekran görüntüsünü kaydetmek için home+kapama tuşunu kullanmıyor muyuz? Bu kombinasyon ile SS alamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Full#Throttle -- 27 Haziran 2013; 9:34:30 >
  • Bugün almayı düşünüyorum S4 I9500. iPhone 4'ten sonra o kadar paraya değer mi arkadaşlar ?
  • 9500 mü 9505 mi ?9505 yurt dışından getireceğim ama 9500 mü almalıyım sizce
  • Benim gibi apple fan boy birisi S4 alirsa ne olur ??

iste merakla beklenen an :D iPhone satip S4 aldim... Maksat degisiklik olsun :) Ama 5S ile geri donecegim sanirim...

Konuyu cok durgun gordum. Detayli bir konu var mi uygulama inceleme vs vs. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darel-x

Arkadaşlar daha önce soruldu ama mesajı bulamadım. s4 gelen mesajları e-posta olarak da yolluyor. Bunu nasıl engelleriz?

+1 cozumu bilen var mı?
  • Arkadaşlar bilhassa film izlemek için S4'e hafıza kartı almak istiyoruz. Yüksek kapasiteli, veri alanı yüksek, hızı yeterli olan ve de fiyat/performans olarak en uygun hangi kartı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Full#Throttle

ip5 ile s4 arasında kalmıştım. S4'ü dün aldım. Şuan gayet memnunum. Ancak bu elle temasız kontrol ve göz ile sayfayı aşağı indirme olaylarında tam randıman alamadım gibi. Ayrıca ekran görüntüsünü kaydetmek için home+kapama tuşunu kullanmıyor muyuz? Bu kombinasyon ile SS alamadım.

Hocam elinin dış yüzeyini sağdan sola dokundurarak ekran üzerinden geçir ekran görüntüsü alıyor.Ayarlardan hareketlere de gözatabilirsin.
  • Arkadas amerikadan i9005 getirecek acaba onu alsam mi octa lilar gelecekte sikintili diyorlar ve Ben telefonu uzun sure kullanirim birde 16 ile 32 gb arasindaki fark kac dolar biliyormusunuz?

• ben de dün aldım galaxy s4. ısınma problemi olduğu doğru, napcaz boyle bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Full#Throttle

ip5 ile s4 arasında kalmıştım. S4'ü dün aldım. Şuan gayet memnunum. Ancak bu elle temasız kontrol ve göz ile sayfayı aşağı indirme olaylarında tam randıman alamadım gibi. Ayrıca ekran görüntüsünü kaydetmek için home+kapama tuşunu kullanmıyor muyuz? Bu kombinasyon ile SS alamadım.

Home tuşu ile kapama tuşuna basılı tutacaksın arkadaşım.
  • arkadaslar tr de hangi modelleri mevcut ve hangisi secilmeli? kiyalma yapabilirmisiniz?

• Koskoca s4 ün anakonusu 3 sayfa mı?
  • Ana konu bu değil, aşağıda linki veriyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_72147061/tm.htm

İyi forumlar,
  • fato65 F kullanıcısına yanıt
    Ana konu buradan devam etseymiş daha iyiymiş, çünkü bu başlık daha kuşatıcı. Diğeri sadece i9500'cüler için gibi olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.