Şimdi Ara

samsung galaxy s4 gti9505 kasma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung galaxy s4 telefon aldım ama kasma ve lag var daha bir hafta oldu ama uygulamalar menüsü geçişlerinde kasmalar oluyor oyunlarda ara ara mesela temple run gibi basit bir oyunda donamalr oluyor ayrıca bu exynos 5 octali işlemci deil quadcore 1.9 ghz islemcili gt i9505 öküz gibi telefon nasıl kasar yada normalmi yanlış birşeymi yapıyorum henüz bilmiyorum yardımcı olabilecek bi allahın kulu cıka gelire ne mutlu bana.

• Uygulamaları nasıl kapatıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 30 Haziran 2013; 17:03:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • home a basılı tutup acılan bölgede gördüğüm uygulamaları saga yada sola iterek
  • Biraz sabret s4 google editionun romu portlaninca onu yukle hicbir seycik olmaz mukemmel bir cihaz kullanmis olursun. Onlarin hepsi touchwiz arayuzunden. Simdilik nova launcher kullan derim

• hehe :) telefon rootlu deil dostum touchwiz den kesinlikle haklısı o konudada ya eşşek gibi donanım yapıyolar telefona mal gibi ara yüz yapıyolar 1.9 ghz quad core ne demek ya bilgisayarım 2.5 ghz i5 zaten
  • ha bu arada bilmişlik yaptımda novayı yüklemek için root gereklimi?
  • vayy nova yükledim uctu telefon cok saol dostum biraz deneyim bi sorun olursa haberdar ederim buralarda ol :) sagol tekrar
  • yükledim ama sürekli eski halina dönüyor bi çözüm yolu varmıdırki yani touchwize geliyo tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zor2zor

yükledim ama sürekli eski halina dönüyor bi çözüm yolu varmıdırki yani touchwize geliyo tekrar

Buyuk ihtimalle Touchwiz Anasayfayi varsayilan secmissindir.Uygulama Yöneticisi > Hepsi ye gidip seçeneklerden varsayilanlari sifiirla.

• Varsayilani nova yap

• tamamdır arkadaşlar teşekkür ederim nova laucher stabil bi şekilde çalışyıo güzel ama touchwizzde de ilk aldıgımd akasmaması lazımdı acaba neden kasar hala bilemiyorum yani 1.9 quad core işlemci var eğer bu telefon bu işlemciyle kasıyosa yani bi terslik vardır muhakkak diye düsünüyorum tabi sizde aynısını düşünüyosanzı yada baska s4 kullananlardada aynı hata veriyosa bisey diyemiycem ama korkum var yani telefonda bi hatamı yaptım bi bozuklukmu yarattım diye ufak bi korkum var
  • quote:

tamamdır arkadaşlar teşekkür ederim nova laucher stabil bi şekilde çalışyıo güzel ama touchwizzde de ilk aldıgımd akasmaması lazımdı acaba neden kasar hala bilemiyorum yani 1.9 quad core işlemci var eğer bu telefon bu işlemciyle kasıyosa yani bi terslik vardır muhakkak diye düsünüyorum tabi sizde aynısını düşünüyosanzı yada baska s4 kullananlardada aynı hata veriyosa bisey diyemiycem ama korkum var yani telefonda bi hatamı yaptım bi bozuklukmu yarattım diye ufak bi korkum var

Hocam galaxy s4 un arayuzu cok lagli.pencere animasyonunu sifirlar misiniz

• quote:

tamamdır arkadaşlar teşekkür ederim nova laucher stabil bi şekilde çalışyıo güzel ama touchwizzde de ilk aldıgımd akasmaması lazımdı acaba neden kasar hala bilemiyorum yani 1.9 quad core işlemci var eğer bu telefon bu işlemciyle kasıyosa yani bi terslik vardır muhakkak diye düsünüyorum tabi sizde aynısını düşünüyosanzı yada baska s4 kullananlardada aynı hata veriyosa bisey diyemiycem ama korkum var yani telefonda bi hatamı yaptım bi bozuklukmu yarattım diye ufak bi korkum var

Animasyonlarida 0 yada 0.5 yap nova icinden gecis hizlarini falanda ayarla tw e de donup bakma harcadigin zamana degmez i7 islemcide olsa kasar o mis gibi saf android hizinda nova varken degmez tw le iskence cekmeye.

• Aynen novayi gordukten sonra tw nin donup yuzune isemem :) ama tsf shell bide iyi gibiydide oyuncak gibi hissettirdi ya kafama takilan telefonu ilk aldigimda yag gibi akiyordu tw de sonra telefonu cekmecede unuttum most wanted download atiyodu o gun telefon 1 saar sonra geri geldigimde cayir cayir yaniyodu bu yuzden kasmaya baslamis olabilirmi diye dusunuyorum ama ilk androis telefonum bundan once symbian. Telefon kullan8yodum o yuzden fazla bi bilgim yok telefonun garantiside yok biraz korkuttu beni o yuzden

• benim s2 de sorun yok amanovayı öyle met ettinizki bende deniycem şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

benim s2 de sorun yok amanovayı öyle met ettinizki bende deniycem şimdi

yani s2 inde tw de uygulamalar arası geçişlerde ufacık bile kasma olmuyom?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

benim s2 de sorun yok amanovayı öyle met ettinizki bende deniycem şimdi

yani s2 inde tw de uygulamalar arası geçişlerde ufacık bile kasma olmuyom?

S2 tw arayüzünde Hiç bir kasma olmuyor . Novayı deniyorum dündendir novada güzelmiş.

• Allah allah benim telefondami bi sorun var ozaman :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.