Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcanozen

iste surucu olarak goruyor tlf hafizasi zaten bu programla usb storga enabler @ferdy

yok hocam programı kurtum. açarken hafıza kartı bulunamadı hatası veriyor. devam ediyorum sürücü açıyor ama tıklatınca disk takılı değil diyor
  • 13mp le kullaninca bende de arada bir reset atiyo arkadaslar turkiyeye ne zaman gelicek guncelleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.3 s @ferdy urumu mu bu yukledin daha denemedim programida @ferdy

• fabrika ayarlarina geri don demek cihazi sıfırla @Patikle penguentos

• quote:

1.3 s @ferdy urumu mu bu yukledin daha denemedim programida @ferdy

yinede teşekkürler hocam, bunuda denedim markette bir kaç benzer uygulamada denedim. hepsi hafıza kartını açıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

Arkadaşlar s4 de biliyorsun s health uygulaması var senin adımlarını sayan bir program bu programa tıkladığımda hata raporu alıyorum durduruldu diyor hiç de bu programa giremiyorum ne yapmam lazım bilgisi olan var mı acaba virüs mü girdi

uygulamalardan veriyi temizle güncellemelerini kaldır telefonu yeniden başlat sonra tekrar güncelle tmmdır..
  • arkadaşlar bir sorum olucaktı.Telefonu kendi usb kablosuyla pcye bağlıyorum şarj olmaya başlıyor,ortam sunucusuna bağlandı demesine rağmen pc den işlem yapamıyorum.(ilk aldığım zamanlarda bir sorun yoktu) niye böyle oldu bilmiyorum 2 gündür bağlanmıyor.Pc den telefona aktarmam gereken şeylerde vardı canımı sıktı açıkcası bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: behzatinbirasi

arkadaşlar bir sorum olucaktı.Telefonu kendi usb kablosuyla pcye bağlıyorum şarj olmaya başlıyor,ortam sunucusuna bağlandı demesine rağmen pc den işlem yapamıyorum.(ilk aldığım zamanlarda bir sorun yoktu) niye böyle oldu bilmiyorum 2 gündür bağlanmıyor.Pc den telefona aktarmam gereken şeylerde vardı canımı sıktı açıkcası bu durum.

hocam bendede oldu o. bağladığın usb yi değiştir. ara kablosu veya hub kullanma direkt pc nin ön veya arka çıkışlarına bağla

• quote:

Orijinalden alıntı: IbRaCaDaBra

Telefondan ss almak için hem menü tuşuna hem de güç butonuna aynı anda basmak yeterli oluyor da bir de ekranda elimizi sağdan sola veya soldan sağa kaydırınca da oluyormuş.O özelliği açmak için ne yapmamız gerekiyor ?

Y
    internetten videosunu izledik yaptim bende :)

Ayarlar cihazim hareket avuc ici ekrani yakalama aktif edin.

elinizi sagdan sola kaydirirken avuciciniz biraz ekrana baksin. Dio aciyla elinizi kaydirinca olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitroture -- 11 Haziran 2013; 13:22:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

quote:

arkadaşlar bir sorum olucaktı.Telefonu kendi usb kablosuyla pcye bağlıyorum şarj olmaya başlıyor,ortam sunucusuna bağlandı demesine rağmen pc den işlem yapamıyorum.(ilk aldığım zamanlarda bir sorun yoktu) niye böyle oldu bilmiyorum 2 gündür bağlanmıyor.Pc den telefona aktarmam gereken şeylerde vardı canımı sıktı açıkcası bu durum.

hocam bendede oldu o. bağladığın usb yi değiştir. ara kablosu veya hub kullanma direkt pc nin ön veya arka çıkışlarına bağla

hocam laptop diyecektim kusura bakma.Ara kablo kullanmıyorum zaten.Başka kablo taktım bu aygıt tanınmıyor diye hata verdi.Orjinal kablosunda böyle bir şey demiyordu bile

• quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

quote:

Telefondan ss almak için hem menü tuşuna hem de güç butonuna aynı anda basmak yeterli oluyor da bir de ekranda elimizi sağdan sola veya soldan sağa kaydırınca da oluyormuş.O özelliği açmak için ne yapmamız gerekiyor ?

Hareket algilamasini acmak lazimmis . Aciyorum ama olmuyor.

Bilen bi arkadas anlatabilir mi acaba.

tesekkurler

ayarlar-cihazım-hareketler ve işaretler-avuç içi hareketi-ekranı yakala
  • quote:

quote:

quote:

Hareket algilamasini acmak lazimmis . Aciyorum ama olmuyor.

Bilen bi arkadas anlatabilir mi acaba.

tesekkurler

ayarlar-cihazım-hareketler ve işaretler-avuç içi hareketi-ekranı yakala

Bende tam simdi mesajimi editlemistim hocam. :)

El dik konumda olmuyor. Avuc ici biraz ekrana bakacak

• quote:

Orijinalden alıntı: esertekin180

quote:

Orijinalden alıntı: peşimist

Ya arkadaslar bu e posta yapilandirmasi yaptim ama sms geldiginde e postaya da gidiyo nasil duzelticem

Sırasıyla Email>ayarlar>diğer ayarlar>SMS senkronizasyonu kutu işaretini kaldır :-)

sağolasın hocam ayarlardan sorasını bulmak biraz zor oldu ama buldum yine de tşk ederim :)
  • quote:

fabrika ayarlarina geri don demek cihazi sıfırla @Patikle penguentos

İki tip wipe var. Bence yanlış izah etmişsin. Wipe factory reset fabrika ayarlarına geri dön demek. Wipe cache ise sistemsel temizlik gibi diyebiliriz. İlkinde herşey silinir, ikincide ise aksaklıklar temizlenir büyük ölçüde. Öncelikle wipde cache partition yapıp bakmak lazım. Sonra olmazsa wipe factory reset yapılır.

• quote:

quote:

Y
    internetten videosunu izledik yaptim bende :)

Ayarlar cihazim hareket avuc ici ekrani yakalama aktif edin.

elinizi sagdan sola kaydirirken avuciciniz biraz ekrana baksin. Dio aciyla elinizi kaydirinca olmuyor.

Sağolasın hocam ama pek kullanışlı gelmedi bana bazen algılamıyor.Home + güç butonu daha iyi bir seçenek gibi :)

• 20 dakika sonra hotfile linkine yansilarini daha iyi sikistirilmis haliyle paylasacagim. Sirf kamera firmware i icin bile olsa tavsiye ederim.

telefon kamera bilgileri icin

*#34971539#

tuslanmali.

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirius_black

quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

Şuan için Bimekste KDV kadar indirim Var.www.bimeks.com.tr de 1999 TL üzerinden indirim. Fiyat Gayet Cazip. 32 GB olan gelmedi gitti Bimeks yada Bu tür mağazalara..

Fiyat hic cazip degil ki, yanlis anladiniz galiba...
    Onceden 1999+kdv iken simdi kdv'yi atmis kdv dahil 1999 diyor. Kafasindan fiyat sallamis. En pahali yerse bile o fiyat zaten. Adam kandiriyorlar resmen...

Hayır Hocam Fiyat 1695 tl ye geliyor artı 5 tl de kargo (Yurt İçi Kargo). 2 tane arkadaşım sipariş verdi dün. Kredi kartına taksitle aldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkutamca -- 11 Haziran 2013; 14:03:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

fabrika ayarlarina geri don demek cihazi sıfırla @Patikle penguentos

İki tip wipe var. Bence yanlış izah etmişsin. Wipe factory reset fabrika ayarlarına geri dön demek. Wipe cache ise sistemsel temizlik gibi diyebiliriz. İlkinde herşey silinir, ikincide ise aksaklıklar temizlenir büyük ölçüde. Öncelikle wipde cache partition yapıp bakmak lazım. Sonra olmazsa wipe factory reset yapılır.

Saolasın hocam peki nasıl sistemsel temizlik yaparım
  • Geliştirici Seçenekleri'nin en altlarında, Geliştirici Seçeneklerini açmak için 7 kere Anabant Sürümüne basılıyordu yanlış hatırlamıyorsam (ayarlarda Cihaz Hakkında'da, anabant değilse de oradakilerden biridir deneyin, basınca bir uyarı baloncuğu çıkar zaten 7 kere basınca oluyor...)
  • 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.