Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (843. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @chnbfr usb den sarj uzun sürer. birde yeni aldığınız için telefonu kapatın ve sarja takın en az 8 saat şarj edin ben böyle yaptım.
  • kilit ekranını nasıl düzenleyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gü

quote:

Orijinalden alıntı: trakyali3559

quote:

Orijinalden alıntı: gü

Telefon dün elie ulaştı. Birkaç sorum olacak.

1-kamera fabrika çıkışı 9.6 megapiksel diyorlar onu nereden yükseltiyoruz.
    2-akıllı beklemeyi ve görüntü yakalamayı bir türlü yapamadım diğerlerinde sorun yok neden acaba?
    3- telefon %10 iken aktım 2.5 saat sonra çektim .İlk şarj için yeterli mi?

Kameradaki ayarlardar goruntu boyutundan en ustteki secenegi isaretlersen 13mp ile ceker

Çok teşekkürler. Peki diğer konularda bir fikriniz var mı?

Diger konularda kesin bisey soyliyemem yanlis olmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendi Kapağımı kendim tasarladım:)

ilk baskı

arka kapağa uyguladığım hali

buda S-Line Şeffaf kılıf ile son hali...
    Elimde Hayalet kapakta var onunla daha şık oldu ama güvenlik bakımından iyi değildi.

• Arka planda çalışan uygulamarı nerden sınırlıyorduk acaba.
  • Telefondan ss almak için hem menü tuşuna hem de güç butonuna aynı anda basmak yeterli oluyor da bir de ekranda elimizi sağdan sola veya soldan sağa kaydırınca da oluyormuş.O özelliği açmak için ne yapmamız gerekiyor ?
  • 06.05.2013 tarihinde T..... bayisinden Galaksy S4 aldım. dün telefon kapandı bir daha açılmadı. servise götürdüm. 1 ay içinde olsaydı parça değişimi gerektiren hallerde ürün değişimi hakkınız vardı dedi. 4. gün geçtiği için değişim talebi hakkım yok. Sözde telefonun içi yanmış. yüksek voltaj sebebi olabilrmiş. ne yapacağımı şaşırdım. Ben iphone bırakıp galaksy s4 aldım. hevesim kırıldı. bu konuda ne yapabilirim fikri olan varsa bana yardımcı olabilirmi? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: halege

06.05.2013 tarihinde T..... bayisinden Galaksy S4 aldım. dün telefon kapandı bir daha açılmadı. servise götürdüm. 1 ay içinde olsaydı parça değişimi gerektiren hallerde ürün değişimi hakkınız vardı dedi. 4. gün geçtiği için değişim talebi hakkım yok. Sözde telefonun içi yanmış. yüksek voltaj sebebi olabilrmiş. ne yapacağımı şaşırdım. Ben iphone bırakıp galaksy s4 aldım. hevesim kırıldı. bu konuda ne yapabilirim fikri olan varsa bana yardımcı olabilirmi? Teşekkürler

hocam servise gönderin, zaten büyük ihtimal cihazınız değişir. kötü olan ihtimal. anakart değişir.
    onunda eksi yani arka taraftaki ve içteki imei farklı olur. sonuçta garantili cihaz her türlü sizi mağdur etmeyeceklerdir. geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: IbRaCaDaBra

Telefondan ss almak için hem menü tuşuna hem de güç butonuna aynı anda basmak yeterli oluyor da bir de ekranda elimizi sağdan sola veya soldan sağa kaydırınca da oluyormuş.O özelliği açmak için ne yapmamız gerekiyor ?

temassız kontrol açılması gerek ama ben hala bu özelliği çalıştıramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

S4 ekrani HTC ONE daki Super LCD3 den daha iyi oldugu detayli incelemelerle tespit edilmis
    http://reviews.cnet.com/8301-6452_7-57587774/screens-test-htc-one-vs-samsung-galaxy-s4/

BEn bunu aylardır söylüyorum ama bi küfür yemediğim kaldı. Artık bahsetmiyorum bile. Bizim millet için en iyi ekran güneş altından görünen ekrandır. Başka bir kriter yoktur

Cevap yazacaktim ama engellemisler beni.

HTC ONE daki arka aydinlatmali olmasi parlakligi artirmak kontrasti dusurmektedir. Yani gunes altinda yazilar bile tam okunamaz malum asiri parlaklik siyah olan yazi fontlarini gri gosterecektir.

Gerci ben de kac kere yazdim Adobe RGB modu ve elmas piksel dizilimi ile pentile sorunu epey giredilmistir diye .

Ergenler bozuk plak gibi suru halinde bir olup surulestiklerini kaniitladirlar.

Gercekler ise degismedi. Goruldugu gibi farkli yeni kaynaklarca kalitesi tescillenmektedir...

Aslında olaya şöyle bakmak lazım tescillenmeyi filan bir kenara bırak dostum,

Bir gün içinde kaaç saat açık alanda ve kapalı alanda kalıyorsun?

Çoğu amoled ekran kullanıcısı parlaklığı 100'de kullanmaz fazla güç tüketir diye, bu mesele konunuzdada mevcut zaten.

Sonuçta insanız ve günümüz dışarda geçiyor genellikle, şuan xperia z kullanıyorum ama note 2 kullanmış biri olarak söylüyorum bunları. fan muamelesi yapmayın ama ben note 2 kullandığım sıralar parkta güneşin altında dinlenerek kullanamazdım telefonumu,film izleyemezdim, sürekli elimle gölge yapardım dışardayken, şuan xperia z kullanıyorum yakın dostum s4 kullanıyor otobüste beraber film izliyoruz arkadaşım eliyle sürekli gölge yaparak izliyor ben güneşin altında canlı canlı izliyorum hiç bir sorun yok yani. ben kapalı alanda kalan bir insanım diyen varsa kesinlikle s4 kullanmalı eyvallah başka telefon önermem. ama açık konuşmak gerekirse güneş altında s4 kullanırken şekilden şekile giriyor insan, s4 gene iyi s3 kullanan arkadaşım üstüne doğru eğiliyo telefonun, mesaj okuması gerektiğinde.. ne anlamı kaldı şimdi o süper kaliteli amoledin?

[objektif yorumlar yaparsanız sevinirim]

Doğru, bu herkesin kabul ettigi ya da kabul etmek zorunda oldugu bi hakikat. Ama bu tamamen kullanim alanina bagli, ornegin birisi surekli disarda gezer ve parlak ekran ister, birisi surekli kapali alanda calisir ve gunese dogru duzgun cikmaz, onunla ilgili bisey. Ama kapali alanda S4 un ekrani tabi ki daha kaliteli.

Ya şaşırıyorum ben bu yorumlara, benim ekran parlaklığım otomatikte ve S4'ümün ekranını güneş altında rahatlıkla kullanıyorum(özellikle test ettim). Zamanında Galaxy S varken hiç göremiyordum ama bunda hiç sıkıntı yaşamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bilmeyenler icin usb storage enabler var play store da aratin yada xda var apk si yukleyin artik storage gozukur @ferdy

• quote:

Orijinalden alıntı: mcanozen

bilmeyenler icin usb storage enabler var play store da aratin yada xda var apk si yukleyin artik storage gozukur @ferdy

onada sadece Sd kart için diyorlardı XDA da
  • sen pc icin demiyor musun yedek almak icin @ferdy

• Arkadaşlar s4 de biliyorsun s health uygulaması var senin adımlarını sayan bir program bu programa tıkladığımda hata raporu alıyorum durduruldu diyor hiç de bu programa giremiyorum ne yapmam lazım bilgisi olan var mı acaba virüs mü girdi
  • wipe yap

• quote:

sen pc icin demiyor musun yedek almak icin @ferdy

kardeşim olay şu. ben cihaza wipe yaptım telefon hafızasındaki resimlerim silindi onları kurtarmak istiyorum. gerek uygulama gerek dışardan veri kurtarma ile amam veri kurtarmam için cihazın pc de sürücü açması lazım. hafıza kartı olsa söker direkt pc ye bağlarım. cihazın içini görmem lazım sürücü olarak
  • Merhaba arkadaşlar. 6 senelik nokia n73 kullandıktan sonra artık yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Htc One Ve S4 arasında kalmıştım ama kararımı verdim S4 alacağım. Burada sürekli hatalardan bahsediliyor herkes mi sorun yaşıyor. Yani sanki telefonu alır almaz kutuyu açtığımda tekrar garantiye yollayacaksın havasını seziyorum. Neyse size bir şey soracağım alacağım bu telefon beni minimum 2 yıl götürür mü ? Biliyorum daha güçlü modeller çıkacak ama sonuçta her sene tel alacak maddi gücü daha sağlayamadık :s Birde mediamarketten almayı düşünüyorum 170tl güvenlik paketiyle birlikte. Sizce ne dersiniz. Mediamarketten alan arkadaş var mı acaba ? Ek garanti hakkında neler biliyorsunuz. Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim, lütfen yardımcı olun

• iste surucu olarak goruyor tlf hafizasi zaten bu programla usb storga enabler @ferdy

• hocam internette bulamadım sizin varmı ürün olupta önerebileceğiniz bir site birde hocam neo hybird tavsiye edermisiniz türkiyede bitti herhalde ebay veya amazondan almayı düşünüyorum
  • quote:

wipe yap

WİPE ne demek dostum anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.