Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustos ayında Galaxy s4 almayı düşünüyorum
    fiyatlarda değişme olur mu ? Olursa ne kadarlık
    bir değişme olur ? Alınca ne gibi testler uygulayıp neye dikkat etmeliym

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu test cihazına çevirdim, factory reset wipe cache, tekrardan rom kurulumu, hiç program vs. kurmadan da yaptı, şansıma tüküreyim haziran başında güncelleme çıkacakmış galiba vadofone forumda görmüştüm bakalım onu bekliyorum yine devam ederse servis yolu gözükecek
  • arkadaslar teknosa dan almıs oldugum tlf sızlerınde soyledıgı gıbı kasa acıklıgı var mı dıye baktım fotografları ekledım sızce bu durum normal mı yoksa iade işlemi yapıyım mı 2 hafta oldu aldıgım kasa açıklıgının standart ölçüsü nedir geri vermelimiyim sadece kasanın home tuşu oldugu yerde acıklık yok kagıt parcası oraya gırmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1802 -- 25 Mayıs 2013; 15:29:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1802

arkadaslar teknosa dan almıs oldugum tlf sızlerınde soyledıgı gıbı kasa acıklıgı var mı dıye baktım fotografları ekledım sızce bu durum normal mı yoksa iade işlemi yapıyım mı 2 hafta oldu aldıgım kasa açıklıgının standart ölçüsü nedir geri vermelimiyim sadece kasanın home tuşu oldugu yerde acıklık yok kagıt parcası oraya gırmıyor

Ben denedim kağıt sokmayı sokamadım valla bilmiyorum ama detayını olayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc191

quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

Orijinalden alıntı: mc191

quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

Orijinalden alıntı: Hakanonur

9500 um arada sirada reset atiyor kamera acikken yada kapatmaya calisirken zorladigim zaman arka arkaya tusa basarak resetlemeyi basariyorum ;) gayet duzel pil uzun suruyor s3 den kat kat ustun s3 u oven arkadaslar bence bi dusunsunler.

Kamera sorunu çoğu kullanıcıda mevcut ama güncellemeyle mutlaka düzelecektir. Şu an için en iyi çözüm kamerayı açmadan önce açık uygulamaları kapatmak. Böyle yapınca ne reset atıyor nede geç açılıyor.

Kamera sorununun cozumu cok basit. Gelistirici seceneklerinden arka plan islem limitini 4 yapin. Daha hic yasamadim bu sorunu. Bir cok kullanicida mevcut degil artik cunku cozumu mevcut :)

Yok hocam onu denedim telefon biraz şişince o metod işe yaramıyor, 2-3 kez restart yaptı. Bende kamera açmadan kendim kapatıyorum programları ve hiç takılma bile olmadan açılıyor.

O islemi yapinca sismez zaten. Onun amaci arkada acik uygulama birakmamak. Yani ha sen kapatmissjn uygulamalari ha onu yapmissin. Hicbir farki yok.

Evet mantıken öyle ama, kullanımda öyle olmuyor. Dediğim gibi denedim o şekilde yine restart atıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: semihvarol

quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

arkadaşlar Kızılötesi ile çalışan iyi bir TV kumanda programı önerebilirmisiniz.

smart remote for galaxy s4
    güzel program
    ben apk sını indirmiştim bir siteden ama linkler silinmiş. store dan ücretli aldım. çok kullandığım için para verdim :O)

Peki bu programda Samsung Smart Tvleri internet filan kullanırken kumandayı mouse olarak kullanabilme seçeneği var mı ya da mouse özelliği olan bir kumanda uygulaması bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

S4 Smart remote controliçin link burada
    http://www.androidhatti.com/showthread.php?t=5286

Arkadaslar bu tarz programları satın almanızı onerırım cunku sureklı olarak guncelleme gelıyor. Artı cok sık kullanacagınız bır program.

bende size katılıyorum kk olsaydı alırdım bende her zaman güncel prog tv,dsmart,digiturk vb. cihazla en azında kanal ses gibi olgularda tam çalışması gerek

• quote:

telefonu kapatınca arka plan işlem limiti de orjinal yani standard haline geri dönüyor
    tekrar tekrar değiştirmek gerekiyor.

Aynen, zaten güncelleme yakındır haziran ayında çıkacak sanırım. O zamana kadar da böyle kullanıcaz yapacak bişey yok.
  • quote:

arkadaslar teknosa dan almıs oldugum tlf sızlerınde soyledıgı gıbı kasa acıklıgı var mı dıye baktım fotografları ekledım sızce bu durum normal mı yoksa iade işlemi yapıyım mı 2 hafta oldu aldıgım kasa açıklıgının standart ölçüsü nedir geri vermelimiyim sadece kasanın home tuşu oldugu yerde acıklık yok kagıt parcası oraya gırmıyor

Normal hocam. Benim S3'de de vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_SessizZ

quote:

inşallah normaldır bırazdan gıdıp demo cıhazlara bakıcam ıcımde kaldı cunku etrafı dolasıp eger bır tane bıle kasa acıklıgı olmayan cıhaz bulursam gonderırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By_SessizZ

quote:

inşallah normaldır bırazdan gıdıp demo cıhazlara bakıcam ıcımde kaldı cunku etrafı dolasıp eger bır tane bıle kasa acıklıgı olmayan cıhaz bulursam gonderırım

hemen hemen hesinde öyle hocam foto atan arkadaşlarda vardı

• Mouse olarak kullanilmiyor sanirim. Ama boyle programlar var store da. Uremote du sanirim. Ag uzerinden kullaniliyor. Bluetooth mouse lar da var ama ben kullanamadim

• arkadaşlar bu ürünü gittigidiyordan almamı önerir misiniz yada sizce en uygun firma hangisi?
  • Arkadaşlar cihazı birhaftadır kullanıyorum bu gün bir şey farkettim hafıza kartını çıkarıp foto çekmekistedigimde cihaz reset attıdaha önce resimler hafıza kartına atılıyordu bir sürü resim çektim en ufak birsorun yoktu deneyip fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
  • genel bir sorun. tüm s4 lerde var sanırım. güncelleme bekliyoruz. ya uygulamacılardan ya da samsung dan.
  • quote:

Kağıt sokunca benimkinin her yerinde açıklık var fazla takmayın bence

• Ortalama 4-5 saat arası kullanım sunuyor pil.sarjını merak edenler için fikir olsun.günde 3kez sarj ettiğim de oluyor,birgün hic etmediğim de.
    ısınma olayı da ben ve cevremde kullanan herkeste var.telefonla konuşurken bile sıcaklığı kulağımda hissediyorum bazen.
    kasa açıklığı da çoğu cihazda mevcut.kağıtla test edenler için dedim,yoksa çok aşırı dikkatli bakmazsanız bir şey görünmüyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

arkadaşlar Kızılötesi ile çalışan iyi bir TV kumanda programı önerebilirmisiniz.

smart remote for galaxy s4
    güzel program
    ben apk sını indirmiştim bir siteden ama linkler silinmiş. store dan ücretli aldım. çok kullandığım için para verdim :O)

saol hocam yine lazım olursa:)
    http://bit.ly/16T8yxU

linke tıklamayınız kopyala yapıştır yapınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdy -- 25 Mayıs 2013; 16:22:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

quote:

Kağıt sokunca benimkinin her yerinde açıklık var fazla takmayın bence

hayır hocam benimki ispanya cihazı kesinlikle içine kağıt girmiyor.

• Yahu arkadaşlar, kendi kendinize güzelim cihazınıza sorun çıkarmaya ne kadar meraklısınız! Allah aşkına bana bir kişi, telefonun orasına burasına soktuğunuz kağıdın kalınlığını söyleyebilir mi? Milim bile değil milimm!! O kağıt soktuğunuz yerde, cihazın bir parçasının bitim yeri, bir parçasının başlangıç yeri. Dikkat edin metal çerçeve bitiyor, cihazın iç polikarbonat kısmı ve üstü Gorilla Glass kaplı cam kısmı başlıyor... Haa, cidden cihaza normal şekilde bakınca rahatsız edecek şekilde bir açıklık varsa tamam.O zaman gerekli yollara başvurun. Ama böyle milimetre bile olmayan, yapısının ve farklı malzemelerin birleşiminin mecburi olduğu tasarımdan doğan, olağan şeyler için sıkmayın canınızı.
    Lütfen, üzmeyin ve sıkıntıya sokmayın kendinizi böyle şeyler için. canavar gibi cihazlar var elinizde eğlencenin ve gücünün tadını çıkarın.

• 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.