Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Draqonn

quote:

Orijinalden alıntı: brigand45

teşekkür ederim bende bir kaç gün böyle bir deniyeyim sizin gibi formatlayıp bataryayı bitirdikten sonra tam şarz edeyim inş. bataryadan çekmem...

Aynı anlattığın olay bendede var 2-3 saatte %85 e düştü birşey yapmadan umarım düzelir.

pil kullanımında ortam sunucusu başlarda mı hocam ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Ayarlar -diger- guvenlik - cihaz yoneticileri burdan uygulumanin tikini kaldir sonra da gir uygulama yoneticisine uygulamayi kaldir rahatca

çok sağol dostum
  • quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim bende bir kaç gün böyle bir deniyeyim sizin gibi formatlayıp bataryayı bitirdikten sonra tam şarz edeyim inş. bataryadan çekmem...

Aynı anlattığın olay bendede var 2-3 saatte %85 e düştü birşey yapmadan umarım düzelir.

Foto çekmekle uğraşmayıp yazayım
    Ekran %28
    Android Os %13
    Google Hizmetleri %13
    Android Sistemi %12
    Nfs Mw %10
    Play store %8
    .
    .
    .
    Ortam Sunucusu %3
  • arkadaslar bilen biri telefonu ilk aldigimizda yapilmasi bakilmasi gereken testleri yazabilir mi olu piksele filan bakilan testlerden bahsediyorum hatta ilk sayfayada koyabiliriz onlari bir baslik altinda
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ekran %28
    Android Os %13
    Google Hizmetleri %13
    Android Sistemi %12
    Nfs Mw %10
    Play store %8
    .
    .
    .
    Ortam Sunucusu %3

sıkıntı yok hocam görünürde. genelde hafıza kartındaki bozuk müzik resim vs dosyaları yuzunden ortam sunucusu çok tüketiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ekran %28
    Android Os %13
    Google Hizmetleri %13
    Android Sistemi %12
    Nfs Mw %10
    Play store %8
    .
    .
    .
    Ortam Sunucusu %3

sıkıntı yok hocam görünürde. genelde hafıza kartındaki bozuk müzik resim vs dosyaları yuzunden ortam sunucusu çok tüketiyor.

Teşekkürler bilgi için hocam bir soru daha sorayım cevabı verildi ama sayfayı bulamıyorum kilit ekranındaki hayatınıza eşlik eder yazılı arka planı nasıl değiştiricez acaba.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkas

S3 e sızıntı 4.2.2 yüklendi ve ondada ısınma fazlalaştı. Bu da ısınmanın yazılımsal olduğu anlamına gelebilir

Çok ısınıyor mu 4.2.2 den önce ısınma yoktu sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UniJaa_61

Benim kamerada da herhangi bir sorun yok.
    Benim sorunum biriyle konuşurken kapanıyor, tekrar aramak zorunda kalıyorum. Aynı sorunu yaşayan biri daha varmış:

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1804246/samsung-galaxy-s4-gorusme-sirasinda-kapaniyor/uorxa

Bazen 5 dakika sonra bazen 10 dakika sonra kapanıyor bazense hiç olmuyor. Bu yazılımsal bir sorun mudur yoksa sim kartla alakalı bir sorun mudur Başka bu sorunla karşılaşanlar oldu mu

Aynı sorun bende de var... Sim kartın kesilmesinden sanıyordum,fakat ondan değil sim kartı değiştirdim yine yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: autotechvw

Arkadaşlar kamera resetleme olayı tüm cihazlarda görülen (kronik) bir sorun mu, yoksa birkaç arkadaşın yaşadığı bir problem mi ? Kamerası sorunsuz olan kimse yok mu ?

Benim sorunsuz mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

S4 Smart remote controliçin link burada
    http://www.androidhatti.com/showthread.php?t=5286

Arkadaslar bu tarz programları satın almanızı onerırım cunku sureklı olarak guncelleme gelıyor. Artı cok sık kullanacagınız bır program.
  • hocam henüz denk gelmemişsin
  • Yok hocam böyle sorun olduğunu görünce 50 kere kapadım açtım kamerayı dünde yaptım sen diyincede 1-2 kapadım açtım olmuyor birşey
  • Valla fesatladım şimdi :) işin gırgırındayım çünkü bana şahsen gına geldi.
  • quote:

Benim sorunum biriyle konuşurken kapanıyor, tekrar aramak zorunda kalıyorum. Aynı sorunu yaşayan biri daha varmış:

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1804246/samsung-galaxy-s4-gorusme-sirasinda-kapaniyor/uorxa

Bazen 5 dakika sonra bazen 10 dakika sonra kapanıyor bazense hiç olmuyor. Bu yazılımsal bir sorun mudur yoksa sim kartla alakalı bir sorun mudur Başka bu sorunla karşılaşanlar oldu mu

eliniz güç düğmesine deyiyor olabilir
  • ayarlar-cihazım-ekranı kilitle- kilit ekranı widgetları- saat veya kişisel mesaj

Burdan kişisel mesajı seçtiğinde altta kişisel mesajı düzenle diye bi ikon daha çıkıyor ordan da mesajı değiştirebilirsin.

Eğer anladığım doğruysa cevap bu.
  • quote:

ayarlar-cihazım-ekranı kilitle- kilit ekranı widgetları- saat veya kişisel mesaj

Burdan kişisel mesajı seçtiğinde altta kişisel mesajı düzenle diye bi ikon daha çıkıyor ordan da mesajı değiştirebilirsin.

Eğer anladığım doğruysa cevap bu.

Teşekkürler doğru anlamışsınız
  • Biri şu gameloft oyunlarını nasıl yükleyeceğimi anlatabilir mi? Bir de nereden indirceğimi? Telefon hafızasına sd data atmak istiyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ekran %28
    Android Os %13
    Google Hizmetleri %13
    Android Sistemi %12
    Nfs Mw %10
    Play store %8
    .
    .
    .
    Ortam Sunucusu %3

Teşekkürler bilgi için hocam bir soru daha sorayım cevabı verildi ama sayfayı bulamıyorum kilit ekranındaki hayatınıza eşlik eder yazılı arka planı nasıl değiştiricez acaba.?

ayarlar/ekran kilidi/ ekran kilidi widget... Saat ve kişisel mesj/saat
  • Belki yüklenidiğiniz bir uygulamadan oluyordur bazı uygulamaların bu soruna yol açtığı yazılmıştı geçen sayfalarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemeltut

quote:

Aynı sorun bende de var... Sim kartın kesilmesinden sanıyordum,fakat ondan değil sim kartı değiştirdim yine yapıyor...

Az önce canlı destek hattı ile görüştüm... factory reset yapmamı istedi.Sorun hala devam ederse en yakın servise gitmemi söyledi... Şikayet var sitesindeki sorun hakkında gelişmeyi sordum... o kaydı biz göremiyoruz dedi...
  • 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.