Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tv yi kumanda etme olayı sadece smart tv lerde mi oluyor geçen bir tane lcd mi plazma mı bilemiyorum kapatamadım. Smart değildi galiba.
  • tamam abi sorun o zaten senin de başına gelmemiş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

Bu tv yi kumanda etme olayı sadece smart tv lerde mi oluyor geçen bir tane lcd mi plazma mı bilemiyorum kapatamadım. Smart değildi galiba.

Tüplü televizyonda bile çalışıyor..
  • Kırmızı ve sarısı da güzel ama fazla iddialı en azından benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the show must go on

quote:

Orijinalden alıntı: promox

quote:

Orijinalden alıntı: KanKoKan

quote:

Orijinalden alıntı: promox

saat 9
    depoda bekliyorrr

Bir aydır aynı yazı var turkcellin sayfasında, bende bir aydan fazla oldu bekliyorum, getirtemediler galba 32gb lık versiyonları.

bir açıklama yapılmalı bence
    dün bir arkadaş platinum müşterisi olarak görüşmüş bu sabaha türkiyeye giriş yapmasını bekliyoruz demişler
    sabır taşı olduk
    resmem sınanıyoruz

Benim kadar kimse ugrasmamistir 32gb versiyonu ile biz dedik gec gelecek onsiparis leri bilmem ama magazalar icin haziran sonu dediler bizi trollukle sucladilar ben bisi demiyorum

TURKCELL MAĞAZDAN ARADILAR
    ÖNEMLİ BİLGİ:
    1 - GECİKMENİN SAMSUNGDAN KAYNAKLANDIĞINI VE SİPARİŞLERİM MENÜSÜNDE ÇIKAN 5 HANİ SİPARİŞ NOSU AYNI ZAMANDA İNTER GLOBAL KARGONUN TAKİP NOSU OLUYORMUŞ.(İNTER GLOBAL KARGONUN SİTESİNE GİRDİĞİNİZDE 7 HANELİ KARGO TAKİP NOSU İSTESEDE SİZ 5 HANELİ SİPARİŞ NONUZU GİRDİĞİNİZDE BİLGİLENDİRİLİYORSUNUZ.
    2 - KABLOSUZ ŞARJ CİHAZI ÜRÜNLE BİRLİKTE GELMİYCEK ONUN İÇİNDE AYRI BEKLİYCEZ.BU AYIN 27-28 İNDE KARGOLANACAKMIŞ.

• quote:

Orijinalden alıntı: EvrenOzdal

quote:

Kamera sorunu yaşayan arkadaşların telefonu hangi renk ? Benim ki siyah bir sıkıntı yok. Donanımsal ise renk ile bağlantı kurabilir miyiz ? Merak ettim şimdi.

Beyaz ve bu sorunu yaşamadım... Cihazı Çıktığı ilk gün suadiye Turkcell'den almıştım.

Arkadaşlar 30 gün olayının önemi eğer satılan malın ayıplı olduğu anlaşılırsa tüketici değişim,para iadesi ,tamiri yada arızanın boyutuna göre bedel indirim isteyebiliyor.31.gün de başvurursa bu ayıplı malı kabul etmiş sayılıyor.ama eğer siz ayıplı maldan haber değilseniz yani 30 günden sonra öğrendiyseniz bu 30 günlük süre geçerli değil.Maddeyi aşağıda ekliyorum.isteyenler sanayi bakanlığından kanunu bulup 4.maddeyi incelesinler.

Ayıplı Mal
    Madde 4-(Değişik: 6/3/2003-4822/4 md.) Ambalajında, etiketinde, tanıtma ve kullanma
    kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan veya satıcı tarafından bildirilen veya standardında
    veya teknik düzenlemesinde tespit edilen nitelik veya niteliği etkileyen niceliğine aykırı olan ya da
    tahsis veya kullanım amacı bakımından değerini veya tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan
    veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul
    edilir.
    Tüketici, malın teslimi tarihinden itibaren otuz gün içerisinde ayıbı satıcıya bildirmekle
    yükümlüdür. Tüketici bu durumda, bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın ayıpsız
    misliyle değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi ya da ücretsiz onarım isteme haklarına
    sahiptir. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür. Tüketici bu seçimlik
    haklarından biri ile birlikte ayıplı malın neden olduğu ölüm ve/veya yaralanmaya yol açan ve/veya
    kullanımdaki diğer mallarda zarara neden olan hallerde imalatçı-üreticiden tazminat isteme hakkına da
    sahiptir.

• quote:

Orijinalden alıntı: EvrenOzdal

quote:

Bu tv yi kumanda etme olayı sadece smart tv lerde mi oluyor geçen bir tane lcd mi plazma mı bilemiyorum kapatamadım. Smart değildi galiba.

Tüplü televizyonda bile çalışıyor..

Acaba gonderdidigi kodu mu tanimadi evdekiblg smart tv de ilk kodu dogru algiladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urthas

Kırmızı ve sarısı da güzel ama fazla iddialı en azından benim için.

Yas 21 hocam spor takiliyoruz birde yaz geldi canli renk iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheSanitarium

quote:

Orijinalden alıntı: opxah93

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: opxah93

bu ne ya kamera sorunu ısınma sorunu valla ilk baslarda cok hevesliydim forumu takip ettikçe hevesim azalmaya basladı. köşede paramda var s4 fikrimden vazgeçip fotograf makineme yeni bi lens mi alsam acaba haziran sonuna kadar zamanım var daha inş şu ufak tefek problemleri halleder samsung da niyetimizi bozmaz bizim

Hocam paran varsa hiç durma al derim sana. Bende telefonu alırken az kalsın kasadan dönecektim 2.000 lira vereceğiz telefona değer mi diye düşündüm bir an ama sonradan iyi ki almışım dedim. Bu yaşlara bir daha dönmeyeceğiz zaten varsa alacaksın

hayırlısı bakalım dediginiz gibi bencede en mantıklı olanı güncellemeler bitince yapılır rootlama. ayrıca A101 ler yarın s4 satısına baslıyolarmıs 1649tl denmiş acaba A101 magaza zincirleri sahibi paralel mi getirtmiştir ? fiyatı cazip geldi (A101 her sabah ekmek aldıgım yer güvenim sonsuz :P )

Hocam A101'lere ilişkin bilgi nereden acaba? Sitesinde veya kataloglarında göremedim?

a101 den telime tl yüklüyodum ordan almıslar numaramı heralde böyle avantajlarla ilgili mesajlar geliyodu A101 olarak bu sabah gördüm s4 1649 tl s3 mini 679tl gelen mesaj böyle ürünler stoklarla sınırlıymış ve 23mayısta baslıyolarmıs satısa ama bana ekmek süt yumurta vb seyler aldıgım yerden telefon alma düsüncesi komik geldi garantilik bi durum olsa nasıl ilgilenirler bilemedigim için benim fiyat düsüsü bekledigim yerler vatan computer ve teknosa baska bi yerdeki fiyatlarla pek ilgilenmiyorum.

• Arkadaşlar ekran koruyucu için önerdiğiniz marka var mı? TTEC nasıl ?
  • şu neo hybrid kılıflar iphone çakması gibi degilmi ? yoksa banamı tek öyle geliyor özellikle metalik renk çerçeveli olan
  • Arkadaslar bugun gene kamera sorunu oldu reset atti tlf is yerinde arkadaslarin dalga konusu oldum :)) o kadar para veriyosun kemara acilniyor diye ne yapabilirim 30 gun icinde tamir olmadan degisim isteyebilirmiyim kanunen hakkim var mi boyle birseye

• değiştirsen de değiştirdiğin telefon restart atacak.
  • istediğin kadar değiştir dünya çapında tüm s4 lerde var aynı sorun. güncellemeyi beklemekten başka çare yok.
  • kamera reset sorunu olanlar için daha öncelerinde bir arkadasımız geçici bir çözüm sunmuştu çözüm :
    geliştirici seçeneklerine girip, ( ayarlar/cihaz hakkında/yapım numarasına üst üste 7kez basıyoruz geliştirici seçenekleri için) arka plan uygulama sınırında maksimum 4 ü seçiyoruz. ve kamera reset sorunu ortadan kalkıyor demişti deneyin bide böyle ayrıca telefonu kendiniz mesela kapatıp actıgınızda tekrardan aynı ayarı 4 yapınız ayar sıfırlanıyormus her tel kapanıp acılınca.

diger bir çözümde kendimce mantıklı geldi daha tel olmadıgı için calısırmı bilemiyorum ram üzerinden kamera kullanan uygulamaları elle kaldırdıktan sonra kamerayı çalıştırmak ( kendi düsüncem belki ramdeki uygulamaları tek tek kaldırmak mümkün degildir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

arkadaşlar kardeşimde s4 varda dikkatimi çeken birşey var telefonda, kişi listesinde 450 kişi olmasına rağmen kişilere girdiğinde açılması neredeyse 6-8 saniye arasında sürüyor, bu nedendir ?

son çalışan programları silmesin ve ram temizliği yapmasın. Android işletim sistemi açtığınız herşeyi ramda saklar ve bu sayede kullanığınız uygulamalar daha çabuk çalışır. Telefonu olduğu gibi kullansın hiçbirşey silmesin. Ondan sonra baksın bakalım 8 saniyede mi(ki en fazla 2-3 saniye sürer) yoksa en fazla 1 saniyede mi açılıyor.
  • yenicarsım.com'da S4 1.619 TL ve 31 mayıs'a kadar alırsan bonus kart'a 100 TL chip para veriyor. promtec mobil diye bir firma satıyor. medcell garantiliymiş. adamlara msj attım hemen döndüler. imei kaydı var, sıfır kutuda orjinal üründür diye cevap gelmiş. bir sıkıntı olursa iade ediyoruz dediler. yuvarlak hesap 1.500 TL s4 için nasıl rakam? bir iki ay daha beklemek mantıklı olur mu? Şimdi bunun minisi ve active versiyonu da çıkınca fiyatı biraz daha düşer diyorum ama benim alacağım zaten paralel ithalat olacağı için daha fazla düşmez yakın zamanda diye de düşünüyorum. Tavsiye verecek olan var mı?
  • <div style='position:absolute'>.</div>
    ben gittigidiyordan 1669 tl ye aldım ve 100 tl world puan verdı.
    garanti sözleşmesini, satış sözleşmesini ve firmanın durumunu hepsini okudum..
    aklıma yattı aldım.
    telefonu çok zorladığım söylenemez ama herhangi bir sorun yaşamadım.
    birazda kismet işi sanırım
  • Açıkçası ürün sorunsuz geldikten sonrası önemli değil. KVK, genpa gibi firmaların da servis hizmetlerini biliyoruz, hepsi rezil. KVK ile kaç kez papaz oldum. Fiyat nasıl? 1, 2 ay daha beklemek mantıklı mı?
  • 
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.