Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: msunman

turkcell magaza.com dan Akşama kadar bugün sip verirseniz 1 hafta içinde teslim alırsınız ön @the show must go on sip yarından itibaren dağıtıma çıkıyor

Dostum pm attım acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihaza imei atılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: This is it

Arkadaşlar bu cihaza imei atılabiliyor mu?

Atılıyor sanırım EFS klasörü falan bir şeyler var.
  • Siz hiç kalp krizi geçirdiniz mi?
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8AC7DD5C3 -- 20 Mayıs 2013; 17:59:23 >
  • Arkadaslar bugun s4 mu Dayton HTC one aldim yanlis anlamayin ama Samsung a 2 hafta dayanabildim belli custom romlarla ilerde cok daha iyi olcaktir ama ben fiyati dusmeden degistim one a donus yapmamin sebebebi muzik sesi kalitesi s4 te cok kotuydu ve stock browser ayrica 25 gb bos hafiza 1 gbyat kalan bos ramve radyo tunein radyoyla olmuyo bu is,,s4 teki sensorler 2 milyar para verdim biraz kullanmaya calisymden oteye gitmedi bende gunluk hayatta cok sinir bozucu sadece elimi uzerinden gecirince acilmasi gjzeldi o da duzyerde ama led isigida osimi goruyodu gercizaten hepsini kapatiyodum ama cok iyi kullannanlar vardir elbet ...pilide one a gore cok iyi ydi ama xokta fark yok
  • Arkadaslar bu whatsappta mesaj geldiginde bildirim isiginin yanmasini nasil saglayabilirim?

• Tercih sizin :) Hayırlı olsun diyelim hocam.

• Arkadaşlar elma bilişimde yurtiçi kayıtlı cihaz 1750 lira.Bu firma hakkında kötü şeyler duydum ama sonuçta yurtiçi kayıtlı garantili bir cihaz sorun olmaz sanırım değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakin1907

Arkadaslar bu whatsappta mesaj geldiginde bildirim isiginin yanmasini nasil saglayabilirim?

Led Göstergesi ayarlarından bildirimleri aktif hale getirin.
  • Z sahiplerine kötü s4 sahiplerine güzel bir haberim var :)

Bugün S4 ümün üzerine koca bir bardak su döküldü. Hemen aldım sildim falan. Telefonu kapatmadım, bi sorun yok gibi görünüyodu. Sonra telefonun özelliklerini denemeye başladım bi sıkıntı var mı diye. Sonra birden kulaklık takmışım gibi işaret çıktı alette ve ahize çalışmamaya başladı. sonra bi baktım aletin üstündeki kulaklık girişinin içi su dolu :) Oranın içini peçete ile temizledim ve kulaklık işareti de kayboldu.

Yani anlayacağınız telefonumuz su geçirmelerine karşı çok da dayanıksız değil. Koca bir bardak su döküldü ve şuan hiç bir sıkıntı yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: acunluturk

Z sahiplerine kötü s4 sahiplerine güzel bir haberim var :)

Bugün S4 ümün üzerine koca bir bardak su döküldü. Hemen aldım sildim falan. Telefonu kapatmadım, bi sorun yok gibi görünüyodu. Sonra telefonun özelliklerini denemeye başladım bi sıkıntı var mı diye. Sonra birden kulaklık takmışım gibi işaret çıktı alette ve ahize çalışmamaya başladı. sonra bi baktım aletin üstündeki kulaklık girişinin içi su dolu :) Oranın içini peçete ile temizledim ve kulaklık işareti de kayboldu.

Yani anlayacağınız telefonumuz su geçirmelerine karşı çok da dayanıksız değil. Koca bir bardak su döküldü ve şuan hiç bir sıkıntı yok :)

Boşverin hocam z ile karşılaştırmayı suya dayanıklılık özelliği zamanının tv destekli çin malı telefon özelliği gibi bir şey. Sony ayakta kalmak adına bir artistlik yaptı. Bakalım seneye de bu özelliği koyacaklar mı ? Ben koyacaklarını sanmıyorum ama göreceğiz ilerde.

• Telefonu dün aldım ancak şarj konusunda sıkıntı olacak gibi duruyor şu an yüzde 91 gözükmesine rağmen 9 saatlik bir kullanım süresi gösteriyor sizce bu olması gereken süre midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Blapkmarket ten yükleyebilirsin

ne yazacam peki oraya bi yardımcı olurmusun....hangi flashi yuklemem gerek virus yoktur insallah ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moja

Telefonu dün aldım ancak şarj konusunda sıkıntı olacak gibi duruyor şu an yüzde 91 gözükmesine rağmen 9 saatlik bir kullanım süresi gösteriyor sizce bu olması gereken süre midir?

Telefonu ilk aldığınızda ki şarj çok çabuk bitiyor sıkıntılı bir durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moja

Telefonu dün aldım ancak şarj konusunda sıkıntı olacak gibi duruyor şu an yüzde 91 gözükmesine rağmen 9 saatlik bir kullanım süresi gösteriyor sizce bu olması gereken süre midir?

Kullanım şekliyle alakalı bu süre. Getir bana iki saatte bitirim sarzı yada iki gün gitsing

• Arkadaslar iki phone arasında kaldım galaxy s4 vs xperia z mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuri2788

Arkadaslar iki phone arasında kaldım galaxy s4 vs xperia z mi?

S4 kullanıcılar kulübünde böyle bir soru neden sorarsınız anlamıyorum. Adamlar size s4 kullanırken z mi al diyecekler bu nasıl mantık ? Gidin android cihazlar bölümüne konu açın z mi s4 mü diye ?
  • telefon televiyonu kumanda ediyor ama telefondaki görünütü akramıyorum hdmi kablosu ilemi baglayınca oluyor sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

quote:

Orijinalden alıntı: acunluturk

Z sahiplerine kötü s4 sahiplerine güzel bir haberim var :)

Boşverin hocam z ile karşılaştırmayı suya dayanıklılık özelliği zamanının tv destekli çin malı telefon özelliği gibi bir şey. Sony ayakta kalmak adına bir artistlik yaptı. Bakalım seneye de bu özelliği koyacaklar mı ? Ben koyacaklarını sanmıyorum ama göreceğiz ilerde.

Ha işte z olsaydı hemen silmen gerekmezdi :-) bide su dolu kovaya daldır.neyse onceki telimi ufaklık ağzına alıp tükurüğüyle mikrofonu bozduydu- z olsa olmazdı. Üst düzey teller hemem hemen aynı görevleri görüyor üstüne su geçirmemesi hafife alımmamalı. Seneye koyar koymaz bilinmez ama ortada koyulmuşu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusone -- 20 Mayıs 2013; 18:31:51 >

• 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.