Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne komiktir, yatağa çarpıp halıya düşen telefonun ses açma ve kapama düğmelerinin ortası çöktü. Şansa bak ki tam oraya bir darbe denk gelmiş. Gerçi ekran da kırılabilirdi. Bağrım yanmadı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: padaroglu28

quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

ben telefonu aldım

bu telefon için uygulamaları oyunları nereden bulabilirim yeniyimde

kullanışlı uygulamar yükleyebilecegim site varmı üçretsiz

Telefonun ana ekranında kısa yolu olan google play storeden indirecekin, ne ararsan var orada ücretli ücretsiz uygulamalar, oyunlar vb.l

teşekkürler
    başka altarnetif site yokmu buradan programların kullanışlı olup olmadıgı belli olmuyor
  • Selam. Arkadaşlar ben i9505 modelini kullaniyorum.cihazim 4g destekli hattim avea 3g interneti kullanamıyorum. Apn.vs ne yaptiysam. Müşteri Hizmetleri vs. Giremiyorum tek bende değil tüm i9505 giremiyor. Bunun çözümü varmı yardim edin Allah rızası için :(

• Canlı duvar kağıdı düşünenler için tavsiyelerim:

Fresh Leaves
    Clock Tower
    Falling Leaves
    Magic Fluids
    Hologram
    Forest HD
    Night Shadow
    My season Tree
    Blue Skies
    Snowfall
  • quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

quote:

Orijinalden alıntı: Xxxsoner58xxX

Bende s4 alıcam...
    Sizce Beyaz mı ? siyah mı ?
    Hangisi daha güzeldir.

İmkan varsa ikisini yan yana görün öyle karar verin

Forumda böyle bir soru gördüğüme inanamıyorum ne istiyosan git al zevk sebin değilmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan86fb

arkdaşlar dogubanktan aldım 2 yıl garantili ithalatcı....birşey takıldı kafama ürün sudiarabistandn alınmış... ülkeler arası pek bi farkı varmıdır..işlmeci olsun vs...?..yardımlarınızı bekliyorum uygun olmaz ise ürünü iade edicem....

Namaz saatlerinde alarm çalıyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

Orijinalden alıntı: desvelado

Arkadaşlar vodafone bayisinde spigen neo hybrid 70TL fiyata buldum 70TL mantıklı mı? Internette Iphone için fiyatlara bakıyorum 40-45TL ye satanlar var S4 yeni çıktığı için mi fiyatlar yüksek yoksa ucuz olanlar orjinal mi değiller.

Ucuz olanlar orjinal degildir muhtemele. Spigenin kendi sitesinde bile 30 $. 10 $ da kargo ucretiyle zaten 70 tl ediyor

Muhtemel değil kesin yanlış biliyorsunuz.

Perakende tavsiye fiyatı tabiki yüksek olacak.

Mado dan dondurma yiyorsun Mado Şube patronu %200 ( maliyetler dahil ) kar ediyor. Örnek çok...

Orjinal olan fabrikasından satılan toptan fiyatlar herzaman çok ucuz olur.

Ben aliexpres.com dan almıştım nerdeyse toptan fiyatına. Gerçi toplu alımlarda fiyat daha da düşüyor.

Orjinal. Youtube da paylaşılan içeriklerin aynısı sadece yetkilendirme olmayan modeli zaten orjinal hologramında belirtilmiş.

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Pahalı orjinaldir diye bir fikre kapılmayın. Tüm sektörde toptan veya toptana yakın fiyatlar ciddi ucuzdur.

Akıl var mantık var. Ortada polikarbon türevi ve silikondan oluşan bir ürün var fiyatıda 70 -100 TL yapmaz ...

Evet sen doğru biliyorsun dostum. Her sektörde toptan alımda indirim olur haklısın hatta benim işim bu ben endüstri mühendisiyim amacımız en iyi fiyata en iyi ürünü almak, en verimli şekilde işletmeleri çalıştırmak vs vs.. Özetle fiyat/performans la alakalı her şeyi yapıyoruz.
    Ama iskonto mantığı öyle çalışmaz.

Alıntı yapmadan önce keşke muhabbetin üzerini de okusaydın.
    Arkadaşın demesine göre 10 $ fiyat çekiyorlar diyor. 30 $ görünen bir ürünü 10 $ a hemde free shipping satmak iskonto değildir hiç bir zaman.

Pahalı orjinaldir diye bişey yok haklısın ama ucuz olanda iskonto yapılmış diye de bişey yoktur. Madem polikarbon türevi kaç lira olacak canım dersek, s view e de o kadar para verilmez, flip covera da verilmez. S-view in 5 dolarlığı da aliexpreste satılmaya başlamış. Hatta onu bırak normal flip coverlar için aynı s view gibi uyku moduna alma app leri de var markette. O zaman ne gerek var bunlara.

Örnekleri çoğaltırsak aldığımız telefonlarda 2000 tl yapmaz ama şartlar işte ne yaparsın.

Sonuçta polşkarbon türevi kılıf 70-100 yapmaz demişsin ya bende diyorum ki free shippingle 15-20 tl de olmaz

Sen biliyorsun diyenlerden bu aralar rahatsız oluyorum kullanılması artık bu tip yakıştırmaları...

Toptanda indirim olmaz fiyatı önceden sabittir düşüktür yani bellidir. Pazarlık olmaz. Toptan üzerinden de indirim olabilir adet aşırı fazla ise daha da düşebilir.

Perakende ürünlerde birden fazla alındığında satış politikasında indirim varsa olur.

Galaxy S4 parça maliyeti sanırım 250 $ ın biraz altında. Ama Türkiye de fiyatlar ortada ...

Son cümlenize bakarsak ücretsiz kargo ( aslında fiyata dahil edilmiştir pazarlama taktiği ... ) 7.9 $ almıştım. Bu fiyattan da kar etsinler.

Birşeyin fiyatı düşük olursa talep artar ve sürümden kazanabilir.

Yok fiyatı yüksek ise talep azalır toplam satıştan elde edilecek kar da az olur.

Türkiye de talep gören bir ürün varsa yan ürünleri aksesuarları filan fiyatları hiçbir zaman düşmez...

Türkiye de ticaret zihniyeti budur. Aksesuarlarda kampanya mı beklenecek sanki ...

Tabi o firma hiç mühendis falan çalıştırmıyo arge yatırımı yapmıyo telefonda yazılımda yok zaten parça maliyeti 250$amma kazıklıyorlar bizi be kardeşim akıllı olun azıcık akıllı valla sıkıldım böyle cahillerden

• günaydın arkadaşlar.Telefonun bütün sınırlarını zorlayacak HD ekranın gercek görüntüsünü kullanacak şöyle babayiğit bir oyun ismi söyleyebilirmisiniz.
    Isınma olsun,Takılma olsun,Oyun deneyimi olsun Cihazı denemek istiyorum.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

Selam. Arkadaşlar ben i9505 modelini kullaniyorum.cihazim 4g destekli hattim avea 3g interneti kullanamıyorum. Apn.vs ne yaptiysam. Müşteri Hizmetleri vs. Giremiyorum tek bende değil tüm i9505 giremiyor. Bunun çözümü varmı yardim edin Allah rızası için :(

Bende dd i9500 var hocam araştır yap çok şanslısınız telefonunuz nexus olacak haziran gibi

• Arkadaşlar mw600 kullanan yok mu bi türlü esleme yapamadım

• telefonda muzik çalarken ekran kilidinde muzik wldgeti çıkıyor bunu nasıl kapatirim?  Müzik calmadigindada kaliyor ?

• Arkadaşlar tam yeri burası değil ama yurt dışı alış verişi yapan çok oldu önceki sayfalarda, buraya da sorayım :)
    AliExpress'ten telefona bazı aksesuarlar almayı düşünüyorum, daha önce Buyincoins ten birkaç defa alış veriş yaptım, hepsi sağ salim geldi fakat hep takip numarası ile almıştım, BIC de ürünleri tek kargo ile tek bir satıcı yolluyor fakat Aliexpress'te böyle değil, her ürünü de takip numaralı alacak kadar zengin değilim, ürün listem de biraz uzun ve malesef çoğu ayrı ayrı satıcılarda. Size soracağım şey, bu ürünleri takip numarasız alsam yine garanti gelir mi? Yani daha mı riskli? Bir tanıdığım balık yemi almıştı, kargo kayboldu eline geçmedi hiç. 2 ay sonra para iadesi almıştı. Altta seller promise: Full refund if not receive in XX days falan yazıyor ama güvenemiyorum yani :) Tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: n8birbaslangic

quote:

Orijinalden alıntı: biltur

quote:

Orijinalden alıntı: djvenomss

http://www.istanbulsehirfirsati.co/firsat/firsat/305/0/4-firsati.html

sizde 1299 tl ye 2 yıl genpa garantili 12 taksitle dolandırıcı mı bunlar_?

Şu an itibarı ile 47 kardeşimiz şehirkazığını yakalamış durumda...

Yazık...
    Günahı vebali boyunlarına olsun...

Nasil yani para odemisler mi ?

Sitedeki sayaçta öyle yazıyor. 47 kişi fırsatı(!) yakalamış.
    Oltayı sallamış, balıklar gelmiş.

O balıklardan biri bizde olabilirdik. Kime, neye güveneceğini bilemiyorsun ki...

EDIT: s6 için s5 in çıkmasını beklemeye gerek yok. Bu arkadaşlardan s6 yı "hemen al" seçeneği ile alabiliyoruz :) ne güzel değil mi! Tüm dünyada ilk defa Türkiyede böyle bir fırsat... Gurur mu duymalıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biltur -- 18 Mayıs 2013; 10:19:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozangl261

telefonda muzik çalarken ekran kilidinde muzik wldgeti çıkıyor bunu nasıl kapatirim?  Müzik calmadigindada kaliyor ?

Kendi müzik çalarını mı kullanıyorsunuz yoksa 3. parti bir yazılım mı? Eğer başka bir yazılım kullanıyorsanız o programın ayarlarına bir göz atmanızda fayda var.
  • İnternetten video izlemeye çalışırken, flash player yüklemem gerektiği uyarısını alıyorum ve videoları izleyemiyorum. Play Store'daki adobe flash player telefonla uyumlu değil. Nasıl halledebilirim bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mc191

Arkadaşlar tam yeri burası değil ama yurt dışı alış verişi yapan çok oldu önceki sayfalarda, buraya da sorayım :)
    AliExpress'ten telefona bazı aksesuarlar almayı düşünüyorum, daha önce Buyincoins ten birkaç defa alış veriş yaptım, hepsi sağ salim geldi fakat hep takip numarası ile almıştım, BIC de ürünleri tek kargo ile tek bir satıcı yolluyor fakat Aliexpress'te böyle değil, her ürünü de takip numaralı alacak kadar zengin değilim, ürün listem de biraz uzun ve malesef çoğu ayrı ayrı satıcılarda. Size soracağım şey, bu ürünleri takip numarasız alsam yine garanti gelir mi? Yani daha mı riskli? Bir tanıdığım balık yemi almıştı, kargo kayboldu eline geçmedi hiç. 2 ay sonra para iadesi almıştı. Altta seller promise: Full refund if not receive in XX days falan yazıyor ama güvenemiyorum yani :) Tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi lütfen?

dx de başıma geldi. 5 ay sonra yeni ürün gönderdiler. Ama kırk dereden su getirttiler. En son dx foruma "hırsız dx" yazdım. öyle ilgilendiler. Takip numarası olmayan ürünü, arada birileri götürebiliyo(!). En azından böyle bir ihtimal var. Ama sağ salim gelen ürünlerimde oldu tabii. Yan risk var. Ucuz bir ürünse dene. pahalı ürün için mutlaka numara al.

• Merhaba arkadaslar

Malesef teli iade etmek zorunda kaldim

Ne oldu diyeceksiniz, ilk aldigim tel kutudan direk arizali cikti kendi kendine titriyordu.degistirdik,ikinci teli aldim *#0*# yaptim lcd testi vs derken hersey tamam.aksam oldu teli yatagin uzerinden alirken bir baktim arka kapak ses acma kapama tuslarinin oldugu kisimda kasaya tam oturmuyor.sanki kapagin o kisimda tirnaklari yok gbi.

Goturdum,cihazi denedigim icin sadece arka kapak degisimi istedim tamam dediler yaptilar.birdaha ayni denemeleri yapmak zor geldi acikcasi.neyse kapak degisti skrun ortadan kalkti.gittim,etrafi geziyoruz eliki cebime attim,telin arka kapagini parmagimla siliyorum gibi uzerinden geciyorum.bir ara elim kameranin oldugu kisma gitti ve elim uzerinden gectiginde kamera oynadi.sok oldum,icimden yok artik dedim.ya kamera bu seride bu sekilde diye kendimi avuttum ama ilk gordugum car phone warehouse magazasina girerek bunun normal olup olmadigini sordum.adamlar saskin gozlerle cihazi kurcaladilar.kendi ceplerinden kendi s4 lerini cikartip onlarda denediler ve sorunlu olduguna kanaat getirdiler.

Ucuncu kez telefonda slrun cikinca artik para iadesi istedim ve adamlar yaptilar.

Su anda s3 kullaniyorum ve almis olsaydim s3'u kardesime verecektim kendim s4 kullancaktim.
    Telefon cok guzeldi ama ivimiz buruk bi sekilde birde artik 4.yu alirsam yine sorun yasarsam vs diye iade ettik.bu sekilde bir maceram oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: FXAZERT

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: FXAZERT

Merhaba,

GT-I9500 model s4 kullanıcıyım, kamera geç açılıyor ve kamerayı açtığımda bazen telefon reset atıyor genel bir sorun mu?

Bende de oluyor hocam.

Araştırıyorum fakat geçicide olsa çözümünü de bulan yok galiba.
    Tam fotoğraf çekeceğiz telefon reset atıyor mantarladığımıza mı yanalım yoksa o anı kaçırdığımıza mı :)

Bari defolu ürün kullanıyorsunuz , gidin değiştirin telefonu arkadaşlar.

• Hocam yazık olmuş, bir dizi talihsiz olay resmen. Umarım aynı sorunları başkaları yaşamaz (ve ben :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: biltur

quote:

Orijinalden alıntı: mc191

Arkadaşlar tam yeri burası değil ama yurt dışı alış verişi yapan çok oldu önceki sayfalarda, buraya da sorayım :)

dx de başıma geldi. 5 ay sonra yeni ürün gönderdiler. Ama kırk dereden su getirttiler. En son dx foruma "hırsız dx" yazdım. öyle ilgilendiler. Takip numarası olmayan ürünü, arada birileri götürebiliyo(!). En azından böyle bir ihtimal var. Ama sağ salim gelen ürünlerimde oldu tabii. Yan risk var. Ucuz bir ürünse dene. pahalı ürün için mutlaka numara al.

Teşekkürler hocam, takip numarası ile alacağım...

• 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.