Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2985. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29832984298529862987
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu ne zaman aldığımı unuttum, fatura kayıp.Ne zaman aldığımı nasıl öğrenebilirim acaba?
  • Arkadaşlar merhaba, öncelikle faturasız bir tarifedeyim (firma belirtmeyeceğim) Evde wirelees ile bağlıyken dışarı çıktığımda mobil verimi kapatmama rağmen yine açılıyor.Ve internet paketim bittiği zaman da direk Tl olarak benden kesiyor. Apn4Apps uygulamasında kullanmaktayım fakat sonuç alabilmiş değilim kapatıyorum mobili 5dk sonra yine açılıyor.Kapatıyorum yine açılıyor üstüne sarjımı da yiyor tüm ayarları kontrol etmeme rağmen sonuç alamadım maleesef. Wifi bölümünde otomatik mobil verisi geçiş diye bir seçenek var kapalı olması rağmen aynı toplam 30-40 tl hesabımdan gitmiş durumda lütfen yardımcı olun.
    Teşekkür ediyorum.

Not:Telefon s4 I-9505 yurt dışı modeli Almanya dan almıştık.Kullanmadığım halde tl lerim gidiyor yardım lütfen Arkaplan verisini de kısıtlandığımda da aynı şey oluyor Whatsapp dan mesaj geliyor ve Tl kesiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reus Vox

BE kapağından bulan yok mu diyen yazanlar olmuş.

Başarı kadıköy servisinden 30 liraya aldım ben, arayıp sipariş ettirmeniz kayıt ettirmeniz yeterli 2 güne geliyor.

Bu arada HTC One X'imi satıp ilk günden S4 aldığım için çok pişmanım, şarjı desen resmen akıp gitmeye başladı ben bu telefona yeni pil almam.

Birisi lütfen bana TouchWiz'siz bir rom önersin, artık son şansı touchwiz kullanmamam olacak, hayatımda böyle rezil yazılım görmedim telefon en geç 1 ay'a şişiyor, çok sıkıldım donmalardan teklemelerden.

Ya gidip 850 liraya hemen satıp G3 falan alacağım ya da varsa adam akıllı bir rom touchwiz'siz onu kullanacağım.

Çok uzak kaldım rom konusuna, var mı öneriniz arkadaşlar?

Ben de yemin ettim yani Samsung S4 aldığım son Samsung idi kesinlikle.

1-2-3-4 zirve yaptılar, 4'ten itibaren çöküş başladı çünkü kendileri yazılımdan anlamıyor.

Başarı teknikler telefon internet yada kendiniz gidip hangi yolla aldınız iletişim bilgisi verebilirsiniz fiyatına uygunmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son güncellemeden sonra Wifi-alani'ni açinca hersey normal görünmesine ragmen mobil veriden internete girilmiyor.

PDA versiyonu I9500XXUFNF3 çikmadan önce hiç bir sorun yoktu Android 4.4.2 de ne zaman yeni kararlilik güncellemesi çikti sorun basladi. Wifi-ala'nini açinca ne ben nede benim cihaza baglananlar internete giremiyor. Ne zaman Wifi-Ala'nini kapatiyorum o zaman ben internete girebiliyorum

Garip bur durum yaşıyorum.

Benim Sim kartı başka telefonlarda denediğimde Wifi-Alanı (hotspot) sorunsuzca çalışıyor. Benim telefona başka sim kartları taktığımda benim telefonumda da Wifi-Alanı (hotspot) sorunsuzca çalışıyor.

Fakat kendi sim kartım kendi telefonumda Wifi-Alanı (hotspot) çalışmıyor.
  • S5 arayüzü gelecekmi acaba bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lapsetur

Son güncellemeden sonra Wifi-alani'ni açinca hersey normal görünmesine ragmen mobil veriden internete girilmiyor.

PDA versiyonu I9500XXUFNF3 çikmadan önce hiç bir sorun yoktu Android 4.4.2 de ne zaman yeni kararlilik güncellemesi çikti sorun basladi. Wifi-ala'nini açinca ne ben nede benim cihaza baglananlar internete giremiyor. Ne zaman Wifi-Ala'nini kapatiyorum o zaman ben internete girebiliyorum

Benim Sim kartı başka telefonlarda denediğimde Wifi-Alanı (hotspot) sorunsuzca çalışıyor. Benim telefona başka sim kartları taktığımda benim telefonumda da Wifi-Alanı (hotspot) sorunsuzca çalışıyor.

Başka bi firmware yükle hocam. Yada eski sürümü indir sammobile'dan.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

quote:

Son güncellemeden sonra Wifi-alani'ni açinca hersey normal görünmesine ragmen mobil veriden internete girilmiyor.

Bir ayar olması lazım bir şey benim hattı engelliyor. Güvenlik ayarıyla ilgili sanırım. Yeni sürüm çıkana kadar böyle idare edeceğim artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

quote:

Sanırım hatayı buldum. Benin SİM kart epey eski. Yeni sürüm 4.4.2'den dlayı tam ayar alamıyor galiba.

Biraz kurcaladıktan sonra : Mobil Ağlar > Erişim Noktası Adları > xxxx Internet >Mobil Sanal Ağ Operatörü Tipi > SPN yaptım düzeldi

• Bugün s4ün kendi tarayacısında forumun mobil sürümünde favorileri düzgün görüntüleyemiyorum siz de durum ne
  • en iyi 4.2.2 firmware hangisiydi kullanan arkadaşlar varsa hangi sürümün iyi olduğuyla ilgili bilgilendirirlerse 4.2.2 ye dönmeyi düşünüyorum.
  • slm arkadaslar benim telefon cok yavas sarz olmaya basladi 3veya 4 saatte ancak doluyor nedenin ne olabilir sarz aletini kabloyu degistirdim sorun devam ediyor orjinal rom var son guncellemeyide 10 gun önce yaptim

• bu telefon hala alınır mı arkadaşlar avea sayesinde taksitle alacam ama çok kararsızım
  • Telin fiyatı yükselmiş bugün farkettim

• quote:

Orijinalden alıntı: JellyBrain

en iyi 4.2.2 firmware hangisiydi kullanan arkadaşlar varsa hangi sürümün iyi olduğuyla ilgili bilgilendirirlerse 4.2.2 ye dönmeyi düşünüyorum.

hocam 4.2.2 kullanıyorum kendi adıma en iyisi UMBG9 diyebilirim.
  • arkadaşlar telefonu aldıgımdan beri 4.2.2 olarak stock kullanıyorum. kingo root ile root yaptım fakat 4.3 veya 4.4.2 stock rom'a geçmemi tavsiye eder misiniz? forumda 4.2.2 kullanan kaldı mı? durumlar ne alemde? 4.4.2 hız acısından falan iyiyse geçelim.

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Bugün s4ün kendi tarayacısında forumun mobil sürümünde favorileri düzgün görüntüleyemiyorum siz de durum ne

Chrome'da da aynı.

• mehmet 0534 M kullanıcısına yanıt
    Galaxy Current Charging programını yükleyip kontrol edin gerçekten tam akımda şarj oöuyor mu cihaz taktıüınız diğer kabloda da sorun olabilir.

• Sizi bilmem ama şu ekran süresi yüzünden root-rom işine girmeye hevesim kaçıyor.
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

• quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

arkadaşlar telefonu aldıgımdan beri 4.2.2 olarak stock kullanıyorum. kingo root ile root yaptım fakat 4.3 veya 4.4.2 stock rom'a geçmemi tavsiye eder misiniz? forumda 4.2.2 kullanan kaldı mı? durumlar ne alemde? 4.4.2 hız acısından falan iyiyse geçelim.

teşekkürler.

Eğer 4.2'de knox yoksa hiç geçme derim.Hız açısından pek bi değişiklik olmadı.Şarj olarak 4.2 hepsinden iyiydi. 4.4 ile art falan da gelmedi zaten.Bence 4.2 ideal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Sizi bilmem ama şu ekran süresi yüzünden root-rom işine girmeye hevesim kaçıyor.
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

gayet iyi. bu şekilde 4.30 saat ekran alırsın

• 
Sayfa: önceki 29832984298529862987
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.