Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.674
Cevap
129
Favori
451.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: MertiCo

işten ancak bu saatte geliyorum, benim bu root rom vs nasıl zaman ayırıp yapmamı düşünüyor samsung? tamam arkadaş ben anlarım android kullanıcısıyla performansını yükseğe çıkartır uçar falan da, biraz da normal kullanıcılar için 2 bin lira verip aldığı telefonda 4 ay oldu güncellemeyi çıkarsın bir zahmet, 4.1 i çıkarsın isteyen 4.1.2 yüklesin, ama kafam kazan bir de bunlarla mı uğraşıcam?

telefon 10 numara samsung yerlerde. bu kablosuz şarj noldu? yalan. bu kadar saçma bir yönetim görmedim

Önce bir sakin olun. Ve yorum yapmadan önce o konuda yeterince bilgiye sahip olduğunuzdan da emin olun. Önce araştırın iyice anlayın sonra eleştirirsiniz Samsung'u.

1- Root ve Custom ROM kurmak yasal bir işlem değildir. Samsung bunları yapın demiyor. Bunu siz kendi isteğinizle yapıyorsunuz. Ve sonra da gelip Samsung'u suçluyorsunuz? Bu işler her zaman risklidir. Kullanıcılar mağdur olmasın diye de Samsung bu işlemleri önermez, yapın demez.
    2- Samsung eninde sonunda Kies'e güncellemeleri getiriyor. Beklemek istemiyorsunuz, Odin ile ROM kurayım diyorsunuz sonra da Samsung neden böyle yapıyor oluyor?
    3- Samsung yerlerde derken yazılımsal desteği kastediyorsanız sonuna kadar haklısınız. Kullanıcısını bir hiç yerine koyan Samsung, bu alanda diğer markalara örnek olmaktadır (!)
    4- Kablosuz şarj özelliği var zaten. Ayrı bir aparat satın alıyorsunuz telefonu onun yakınlarına bir yere koyuyorsunuz ve telefon kablosuz şarj olmaya başlıyor. Yalan falan olmadı. Hoş, yönetimle kablosuz şarjın ne ilgisi var onu da anlamadım.

Kimse size telefonu root'layın, Kies'i beklemeyip Odin ile FW kurun demiyor. Samsung'un bu konuda hiçbir suçu yok.

Saygılar.

öncelikle teşekkürler cevapların için.

1. cevaba karşılık olarak ben genel algıdan bahsettim. bende biliyorum samsung bunları yapın demiyor. ama sen bile diyorsundur belki ya kurun abi şu 4.1 i odinden bilmemneden ne bekliyorsun diye.

2. samsung eninde sonunda getiriyor evet ama bu bu kadar zor olmamalı, amiral gemisi diye lanse edilen bir telefonda 2 aydır ha bugun ha yarın diye milleti rezil etmemek gerekli. ben odinle falan bir şey kurmadım, kurmayı bilmiyorum, bakıp öğrenip uğraşacak ne enerjim var ne zamanım. zaten dile getirdiğim de bu, 4 ay önce çıkan bu güncellemeyi, neden 4 aydır getiremiyor? neden adam akıllı bir takvim sunamıyor? desin ki ocakta vereceğim, tamam ama neden bir bilgi yok? saçma

3. samsung diğer markalara örnek olamamaktadır zaten, o konumda değil maalesef,s2 ics ne zaman aldı? ne farkı var haticeden? çok mu başarılı? hayır. samsungun scopunda ki firma apple'dır ve apple ile karşılaştırmakta benim hakkımdır. en azından adam akıllı takvim verebilecek çaptalar.

ben telefondan gerçekten memnunum, ama mesela şu güncellemeye takvim verememesi bile beni uyuz etmeye yetiyor. bu kadar mı zor ya?

bu telefon galaxy w galaxy ace değil, 20 milyondan fazla sattı.

edit: kablosu şarj için şirkette 3 samsunglu var alalım dedik bulamadık aparatı. bende biliyorum o aparatla olacağını, gerizekalı değilim, ama yok işte o aparat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertiCo -- 19 Ekim 2012; 22:01:59 >

• quote:

quote:

quote:

işten ancak bu saatte geliyorum, benim bu root rom vs nasıl zaman ayırıp yapmamı düşünüyor samsung? tamam arkadaş ben anlarım android kullanıcısıyla performansını yükseğe çıkartır uçar falan da, biraz da normal kullanıcılar için 2 bin lira verip aldığı telefonda 4 ay oldu güncellemeyi çıkarsın bir zahmet, 4.1 i çıkarsın isteyen 4.1.2 yüklesin, ama kafam kazan bir de bunlarla mı uğraşıcam?

telefon 10 numara samsung yerlerde. bu kablosuz şarj noldu? yalan. bu kadar saçma bir yönetim görmedim

Önce bir sakin olun. Ve yorum yapmadan önce o konuda yeterince bilgiye sahip olduğunuzdan da emin olun. Önce araştırın iyice anlayın sonra eleştirirsiniz Samsung'u.

1- Root ve Custom ROM kurmak yasal bir işlem değildir. Samsung bunları yapın demiyor. Bunu siz kendi isteğinizle yapıyorsunuz. Ve sonra da gelip Samsung'u suçluyorsunuz? Bu işler her zaman risklidir. Kullanıcılar mağdur olmasın diye de Samsung bu işlemleri önermez, yapın demez.
    2- Samsung eninde sonunda Kies'e güncellemeleri getiriyor. Beklemek istemiyorsunuz, Odin ile ROM kurayım diyorsunuz sonra da Samsung neden böyle yapıyor oluyor?
    3- Samsung yerlerde derken yazılımsal desteği kastediyorsanız sonuna kadar haklısınız. Kullanıcısını bir hiç yerine koyan Samsung, bu alanda diğer markalara örnek olmaktadır (!)
    4- Kablosuz şarj özelliği var zaten. Ayrı bir aparat satın alıyorsunuz telefonu onun yakınlarına bir yere koyuyorsunuz ve telefon kablosuz şarj olmaya başlıyor. Yalan falan olmadı. Hoş, yönetimle kablosuz şarjın ne ilgisi var onu da anlamadım.

Kimse size telefonu root'layın, Kies'i beklemeyip Odin ile FW kurun demiyor. Samsung'un bu konuda hiçbir suçu yok.

Saygılar.

öncelikle teşekkürler cevapların için.

1. cevaba karşılık olarak ben genel algıdan bahsettim. bende biliyorum samsung bunları yapın demiyor. ama sen bile diyorsundur belki ya kurun abi şu 4.1 i odinden bilmemneden ne bekliyorsun diye.

2. samsung eninde sonunda getiriyor evet ama bu bu kadar zor olmamalı, amiral gemisi diye lanse edilen bir telefonda 2 aydır ha bugun ha yarın diye milleti rezil etmemek gerekli. ben odinle falan bir şey kurmadım, kurmayı bilmiyorum, bakıp öğrenip uğraşacak ne enerjim var ne zamanım. zaten dile getirdiğim de bu, 4 ay önce çıkan bu güncellemeyi, neden 4 aydır getiremiyor? neden adam akıllı bir takvim sunamıyor? desin ki ocakta vereceğim, tamam ama neden bir bilgi yok? saçma

3. samsung diğer markalara örnek olamamaktadır zaten, o konumda değil maalesef,s2 ics ne zaman aldı? ne farkı var haticeden? çok mu başarılı? hayır. samsungun scopunda ki firma apple'dır ve apple ile karşılaştırmakta benim hakkımdır. en azından adam akıllı takvim verebilecek çaptalar.

ben telefondan gerçekten memnunum, ama mesela şu güncellemeye takvim verememesi bile beni uyuz etmeye yetiyor. bu kadar mı zor ya?

bu telefon galaxy w galaxy ace değil, 20 milyondan fazla sattı.

edit: kablosu şarj için şirkette 3 samsunglu var alalım dedik bulamadık aparatı. bende biliyorum o aparatla olacağını, gerizekalı değilim, ama yok işte o aparat

Tamam bu mesajınıza sonuna kadar katılıyorum. İlk mesajınızı bu şekilde yazsaydınız daha iyi olurdu aslında.

• Ya allah askina ben htc kullandim senelerce. En son samsunga geldim. Htc kadar kotu olamaz yazilimda. Updateler tamamen google in kabahatidir. Hic bir firmanin degil. Google android os lar cikmadan once ureticilere paket halinde vermek icin anlasma imzalayacakti. Imzalamadi vazgecti. Adamlar ne yapsinlar ? 4.2 den sonra yani lime pie dan sonra bu olayin duzelecegini aviklaga kavusturmus google. Gingerbread den ics ye veya ics den jb ye guncelleme alamayan her telefon tamamiyle google in politikasindan kaynaklidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nibbleArt -- 19 Ekim 2012; 22:40:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar rehbere girdiğimizde geç geliyor, nedendir? çözüm yolu var mı? girip çıktıktan sonra tekrar girdiğimizde çok hızlı geliyor. aynısı Telefon kısmı içinde geçerli.
  • arkadaşlar renk değişiminden dolayı , daha doğrusu koyu renge geçmek istememden dolayı vatan bilgisayardan aldığım s3 ü satıyorum. fırsatı kaçırmayın derim. yenidir ve süper bir haldedir. cihaz orjinal kore samsung üretimidir. en sağlam seridir... altta link var değerlendirmek isteyen kaçırmasın derim.. vatan bilgisayar faturası kutusu herşeyi eksiksiz ekstralarıyla verilecektir... mesajlarınızı telefonunuzu bekliyorum... 0537 304 83 04 mehmet

http://forum.donanimhaber.com/m_66941779/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66941779

selamlar :)
  • quote:

1- Forumdan densizin tekinin bana attığı PM artık eskisi kadar paylaşım yapmamama sebep olan ana nedendir.
    3- Yaptığım şeyden sıkılmaya başladım çünkü elime geçen bir şey yok. İstediğim para falan değil. Bir dua veya teşekkür. Ama çoğu zaman bu bile olmuyor. Belli başlı saygı duyduğum bir kaç kişi var teşekkür eden. Diğerleri ilk sayfayı okumadan aynı soruları soruyorlar.
    4- Ben 4 yıldır bu forumda aynı şeyi yapıyorum. Sürekli yardımcı oldum herkese. Bıkmadan, usanmadan. Sadece açtığım konular bile 300 saate yakın emeğimi taşıyor. Azıcık olsun benden faydalandıysanız, size yardımım dokunduysa sizden tek bir şey istiyorum. Sadece dua. İstediğim üniversiteyi kazanabilmem için, yapacağım işin en iyilerinden olmak için vs. vs. Aramızda Müslüman olmayanlar da elbet vardır saygı duyarım. Onların da iyi dileklerini beklerim.

Saygılar, NomadCRY...

Bu 3'ü benim için de geçerli... 10binden fazla okunmuş bir konum var, bunların 5binine bir yardımım dokunmuş olsa ve bunların çeyreği teşekkür mesajı yazsa 1250 mesaj eder. Ama bakıyorum da benim konumdaki yorumların neredeyse yarısı benim yazdıklarımdan oluşuyor... bakkal hesabıyla; 650'nin yarısı 325 yapar yuvarla 300 olsun... Nerde geriye kalan mesajlar? Evet, para istemiyoruz ama bir teşekkür, bir hayır duası da mı hak etmiyoruz? Emek bu kadar mı değersiz? O konunun veya bu konunun ilk sayfasını hazırlamak en az 6-8saat sürüyor... İlk madde kesinlikle doğru ve bu forumdaki en büyük sorunlardan biridir. Hem yardım ister, hem kendi dediği olsun der, hem seni küçük düşürmeye, azarlamaya çalışır... Sonra suçlu sen olursun...Konu devir işi de öyle olmadı mı zaten? Ne zorluk çıkmıştı... İşin içine girmeyen bilemez... Bazen pm geliyor neden cevap vermiyorsun diye. İşte bu yüzden... bir teşekkür alamadığımız, en ufak bir geri dönüş olmadığı, emeğin havaya gittiği, cevaplamaktan bıktığımız, cevap yazarken kendimize kızdığımız için cevaplamıyorum...Ben bir cevabı 1kere yazarım, 2 kere yazarım 3 olur ama 4-5 olmaz. Eğer daha önce cevabını vermişsem ve o cevabı bulmak 5dakikadan daha az zaman alacaksa cevap vermiyorum...Artık gelen pm'lerden de bıkmaya başladım.Aynı şeyi onlarca değil yüzlerce kez yazmaktan bıktım...

Allah kolaylık versin...

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

beyler bu dual bt olayı nedir link atacak olan var mı??

ağzım sulandı

www.gokhanmoral.com sitesinden en son versiyon siyah kerneli indirin yükleyin. Stweaks programı yüklenecek telefonuna, orada dual boot kısmın görürsün.

Hocam peki 2 romu nasıl kurucam?

dostum eksik bilgi ile bu işlere kalkışma bence.
    tam bilmeden deneme..sonta sıkıntı olmasın..

Aynen Hünkar a katılıyorum. Ancak kurmak istiyorsan dediğim yere geldiğinde Reboot İnto 2ndROM Utils seçeneğine tıklarsan dokunmatik recowery ekranda açılır telefonun. Açılan menüde en altta dual-boot options->Format 2ndROm System uygula. Daha sonra İnstal zip seçeneğinden romu nereye attıysan onu seç ve yükle. Telefonu tekrar başlatınca sana sorucak hangi sistemle açılsın diye. ana sistemle açılmasını istiyorsan hiç bir tuşa basma, 2. sistemle aaçılsın dersen 3 sn içinde ses kısma tuşuna basman gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

1- Forumdan densizin tekinin bana attığı PM artık eskisi kadar paylaşım yapmamama sebep olan ana nedendir.
    3- Yaptığım şeyden sıkılmaya başladım çünkü elime geçen bir şey yok. İstediğim para falan değil. Bir dua veya teşekkür. Ama çoğu zaman bu bile olmuyor. Belli başlı saygı duyduğum bir kaç kişi var teşekkür eden. Diğerleri ilk sayfayı okumadan aynı soruları soruyorlar.
    4- Ben 4 yıldır bu forumda aynı şeyi yapıyorum. Sürekli yardımcı oldum herkese. Bıkmadan, usanmadan. Sadece açtığım konular bile 300 saate yakın emeğimi taşıyor. Azıcık olsun benden faydalandıysanız, size yardımım dokunduysa sizden tek bir şey istiyorum. Sadece dua. İstediğim üniversiteyi kazanabilmem için, yapacağım işin en iyilerinden olmak için vs. vs. Aramızda Müslüman olmayanlar da elbet vardır saygı duyarım. Onların da iyi dileklerini beklerim.

Saygılar, NomadCRY...

Bu 3'ü benim için de geçerli... 10binden fazla okunmuş bir konum var, bunların 5binine bir yardımım dokunmuş olsa ve bunların çeyreği teşekkür mesajı yazsa 1250 mesaj eder. Ama bakıyorum da benim konumdaki yorumların neredeyse yarısı benim yazdıklarımdan oluşuyor... bakkal hesabıyla; 650'nin yarısı 325 yapar yuvarla 300 olsun... Nerde geriye kalan mesajlar? Evet, para istemiyoruz ama bir teşekkür, bir hayır duası da mı hak etmiyoruz? Emek bu kadar mı değersiz? O konunun veya bu konunun ilk sayfasını hazırlamak en az 6-8saat sürüyor... İlk madde kesinlikle doğru ve bu forumdaki en büyük sorunlardan biridir. Hem yardım ister, hem kendi dediği olsun der, hem seni küçük düşürmeye, azarlamaya çalışır... Sonra suçlu sen olursun...Konu devir işi de öyle olmadı mı zaten? Ne zorluk çıkmıştı... İşin içine girmeyen bilemez... Bazen pm geliyor neden cevap vermiyorsun diye. İşte bu yüzden... bir teşekkür alamadığımız, en ufak bir geri dönüş olmadığı, emeğin havaya gittiği, cevaplamaktan bıktığımız, cevap yazarken kendimize kızdığımız için cevaplamıyorum...Ben bir cevabı 1kere yazarım, 2 kere yazarım 3 olur ama 4-5 olmaz. Eğer daha önce cevabını vermişsem ve o cevabı bulmak 5dakikadan daha az zaman alacaksa cevap vermiyorum...Artık gelen pm'lerden de bıkmaya başladım.Aynı şeyi onlarca değil yüzlerce kez yazmaktan bıktım...

Allah kolaylık versin...

boşver hoca..
    adamına göre muamele..

• omega 27.1 üzerine Odinden indirdiğim Omega v29 direk yukleyebilirmiyim ?

yoksa önce orjinal roma mı geciyorduk ? unuttum nasıl yaptıgımı
  • telefon açık şarjda iken, ekran kilitleme tuşuna basıp ekranı açınca bi uyarı sesi gibi bi ses geliyor..bu ses nedir..her zaman gelmiyor?
  • arkadaşlar size bir sorum olacak ..yarın bir hafıza kartı alacağım ....
    ilk sorum sd var bide sdhc var bu ikisi arasındaki fark nedir ,....ikinci sorum hafıza kartının class 10 olmasının çok büyük bir artısı varmı ...yani sadece class 10 krt mı full hd videoları takılmadan oynatıyor ....ve size soruyum hem cep dostu hem performanslı alınabilecek en iyi hafıza kartı nedir ,size göre ? Şimdiden tüm cevaplar için teşekkürler ...

• İngiltereJelly sürümü hala yok mu ortada?

• bayramdan önce yükleyebilecek miyiz acaba güncellemeyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaniler

lütfen yardım edin s3 aldım ama karanlıktayken ekranda siyah fonuna geçtiğinde siyah ekranda küçük küçük siyah noktalar ve çizgiler gördüm başka bir s3 tede aynı sorunu gördüm lütfen yardım edin bu telefonun normal halimi yoksa 2 side hatalı mı?

Butun Amoled ekranlar da olan bir sey..Iciniz rahat olsun,herhangi bir sorun soz konusu degil...

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

omega 27.1 üzerine Odinden indirdiğim Omega v29 direk yukleyebilirmiyim ?

Şimdi hatırladım bu romları cwm den flaslıyorduk. Zaten zip dosyası indirmişim.

Omega 27.1 üzerine direk cwm den v29 u flaslasam sorun olur mu diye sorayım ?
  • quote:

quote:

omega 27.1 üzerine Odinden indirdiğim Omega v29 direk yukleyebilirmiyim ?

Şimdi hatırladım bu romları cwm den flaslıyorduk. Zaten zip dosyası indirmişim.

Omega 27.1 üzerine direk cwm den v29 u flaslasam sorun olur mu diye sorayım ?

Sorun olmaz flashlayin..

• Tam htc one x de karar kılmıştım 2 gündür konuyu okudum ve yarın gidip s3 alıcam yalnız bir sorum olucak beyaz renkde sık sorunlar oluyormuş bu gözümü korkutmalımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: meymo

arkadaşlar bir sorum olacak telefonla konuşurken belirli aralıklarla kapanıp açılıyor ekran bişey okuyacak oluyorum olmuyor
    birde telefonla konuşurken mesajlara ulaşamadım ya varmıdır bunun bi çözümü yardımlarınız için teşekkürler şimdiden..

Ekranın sağ üst köşesindeki sensörler hareket sensörü. Kulağına goturunce yüzüne deyip de kazanmasın diye ekran kapanıyor. Ama telefonu eline alırsan ekran kapanmaz. Ayrıca rehbere girmek için home tuşuna basabilirsin

Tesekkur ederim aciklaman icin telefon elimdeykende kapanip aciliyordu islem yapmaya calisirken parmagim sensorlerin onunde dolasiyomus simdi denedim sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Saygılar, NomadCRY...

Allah kolaylık versin...

Arkadaslar bu forum ve sizin gibi bilgisini esirgemeyip yardimci olmaya calisanlar sayesinde okuyuup sorup danisip bu telefonu yurt disindan aldim.
    bilemedigim seyleri yine sorup siz degerli arkadaslardan ogrenmeye calisiyorum.
    kendi adima goruntu kirliligi olmamasi acisindan her yeni ogrendigim sey icin tesekkur edemiyorum konuyu geriden takip etmeye calisiyorum ama sunu bilinki gercekten emekleriniz takdire şayandir ve burada yazamasamda Allah razi olsun temennisi ve herseyin istediginiz gibi gonlunuzce olmasini sahsen dilerim.
    hatirlatmak isterim balik bilmesse Halik bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Bey

quote:

Orijinalden alıntı: TheSoulOfEywa

quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Bey

iPhone 5 akar samsung bakar

APPLECIYIZ EZELDEN

Walla siz hangi yuzle yaziyorsunuz anlamadim. I phone 5i ezdi s3 siz neyin havasindasiniz

iPhone 5

daha az obtüratör gecikmesi
    özel kamera tuşu
    daha az başlangıç ​​gecikmesi
    daha fazla uygulama
    daha geniş diyafram
    daha fazla dahili depolama
    daha fazla mikrofon
    daha yüksek piksel yoğunluğu

ve s3 hala ezdi diyorsun ha ben buna sadece gülerim

Al bakalim patron bu buna konus

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.