Şimdi Ara

Samsung Galaxy S24 Ultra'nın detaylı 3D videosu ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ultra serisini iş için kullanmayacaksan almak mantıksız, ağır ve çok büyük. Cebe sığmıyor, elde tutuşu bile zor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yav Applea uyma samsung biraz değiştir şu tasarımı

Özellikle kamera dizilimi çok kötü

Tasarım olara 15 pro max daha iyi bence çünkü daha simetrik ben genelde plus serisi cihazlari sirf su tasarım yüzünden daha cok seviyorum s21 s22 ve s23 serilerinde pluslar ultralardan daha güzel bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer böyle ise fold5 den geçerim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ya salak bu Samsung...

s21 ultra 10x periscope

s22 ultra 10x periscope

s23 ultra 10x periscope

10x yap, 12x yap...

veya 3x - 8x arası sony xperia I mark V gibi oynar mercekli yap ama

5x nedir? illa apple gerizekalısına gönderme yapacak...

• köşeli sivri tasarım bence harika.
    sadece anten çizgileri biraz boğucu duruyor, gerçeğini henüz görmedik tabi.
    bu cihaz başarılı olursa apple ekosisteminden çıkabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S23 Ultra sahibiyim. En az iki model daha güncelleme niyetim yok. Telefonumdan memnunum. S22 den bu yana aynı tasarım çizgisinde devam ediyor. Bence güzel olmuş Özellikle kavisli ekrandan düz ekrana geçilmesini beğendim. S23 de kavsi azaltmışları şimdi tamamen düz oldu galiba. Niye bunca zamandır kavisli ekranda inat edildi onu da anlayamıyorum. optik zoomun 5x olması kötü.

• Bu telefon tasarımının titanyumdan yapılması nedeniyle veya değil tasarımı aşırı ısınacak gibi duruyor. Bence önce şu aşırı ısınma problemini cozseler daha iyi olacak.

• Gamera çikintisi faul olmuş. Cebe çıkar sokta problem yaratır

• Eski Sony Xperia kullanicisiyim. Koseli telefonlar cokta kullanisli degil. Ozellikle duserse direk koselerden gidiyor telefon. Sony boyut olarak daha kucuktu o yuzden cepte ve elde cok sorun yaratmiyordu ama ekran buyudukce koseli telefon kullanmak daha zor oluyor. Tasarim kotu degil ama kilif da takinca cepte sanki kocaman bir kutu varmis gibi duracak.

• Abi ben iphone 15 pro samsung muadilini bekliyorum. Şu ultra nin daha küçük ekranlı telefon gelse de hemen alsak. 6.8 inch ekrani ne yapacağım ben. Düz modeller de beni kesmiyor.

• Nerdeyse araba fiyatına telefon satıyorsunuz, bşr dünya özellik koyuyorsunuz ama 2 senede çöp olan bir batarya ile tam dolu haliyle en fazla 2 gün bile dayanamayan telefon yapıyorsunuz birde aylar öncesinden milletikaeklemek için reklamlara başlıyorsunuz, adam gibi bi batarya yapıldığı halde neden kullanmıyorsunuz.??

• Artık ne olur batarya ve şarj olayına artık el atsın samsung 500w sarjı samsungdan görelim mesela bataryada ekstra nano sıkıştırmalı 100.000 mah gibi bir degeri aynı boyutlardaki bir bataryada görelim yani şu şarj olayı çok büyük dert kimse üzerinde durmuyor şaka gibi yaa 15 yıldır aynı teknoloji

• Ben s23 Ultra kullanıyorum daha önce de apple 10s max kullandım. O da güzel telefondu ama bu başka bir alem kesinlikle s 24 Ultrayı tavsiye ederim.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt

Ciksin da iphone 13 pro yu satıp buna geçeyim diye bekliyorum. İphone bana göre değilmiş. Android özgürlüğünü ve kisilestirmeyi özledim resmen.

Sonuç: genellemeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya zoom yazın ya da yakınlaştırma yazın... zum nedir :D

• Meandroslu kullanıcısına yanıt
    ÖTV indiriminden bahsediyorsanız 9.5k ve aşağısındaki telefonlarda geçerli o.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kavis olunca cam koruyucu takmak da zor oluyor. Kavis olmaması benim gibi kapaklı kullananlar için daha iyi olmuş.

• S24 ultra gen3 for samsung icin gelirse ve iyi olursa s20fe den gecerim. Iphone 15 pro max yerine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.