Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU] (679. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 12 Misafir (5 Mobil) - 13 Masaüstü8 Mobil1 Android
5 sn
13.598
Cevap
350
Favori
704.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HyperOs sadeliğini çok sevdim ben, ayarlar arasında kaybolmuyor insan. Hatalar var ve söylediğim gibi globale önem vermiyorlar. Çin yazılımından portlayıp alın kullanın hata bulursanız bildirin bir ara çözeriz kafasındalar :) Kendi arama ve mesaj uygulaması yok, widget yok, batarya optimizasyonu sıkıntılı.

• draqpit42 kullanıcısına yanıt

Kişiselleştirme olayları önemli aslında yazılım tarafında samsung son yıllarda baya bir gelişme gösterdi ve devam ediyor bu konularda, Biryanım kameradan eksilt YD S24 al diyor hala, Çok fazla uğraşmam aslında telefonla kişiselleştime olaylarını severim, İnstgram, Whatsapp dışında sosyal medya yok bu şekilde P60 Pro kadar idare eder gibi hızlı dolmaması dışında.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

One UI sorunsuza yakın, yazılım ile ilgili bir sorun olduğunda da çözüm geliyor bir şekilde. Xiaomi kapalı kutu o konuda. Varsa yoksa Çin için her şey.

S24 daha iyi tercih olur kesinlikle, kamera tarafında da üzmez ama mutlu da etmez. P60 Pro sonrası zaten sayılı cihaz var yerini doldurabilecek.

Performans Stabilite Süreklilik ve Sorunsuz kullanım için Samsung Android tarafında rakipsiz.

Kamera için ise zaten yazmıştım seçenekleri.

Bundan sonrası sizin kararınız.

Xiaomi alacaksanız xiaomi.eu destekli bir cihaz alın Çin modeli bulunan bir telefon olsun.

• keyboard772 K kullanıcısına yanıt

Global değilmi hocam bu bahsettiğiniz?

Nasıl yani

Bu rom Çin romunu google uygulamaları ile birlikte ve dil desteği ile veriyor yani Çin romu ama google ile birlikte.

• Arkadaşlar Xiaomi muhabbetini yerinde yaparsanız konu sağlığı için daha iyi olur.
  • Burası teknoloji forumu arkadaşım bu kadarda hassas olmayın, İki cihazın karşılaştırması olsun farkları olsun konuşuluyor işte sanki sayfalarca başka markalar konuşuluyor biraz forumun amacını öğrenmelisiniz.

@keyboard772 Teşekkürler hocam 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 26 Temmuz 2024; 12:12:11 >
    O zaman konu başlıkları hiç olmasın herkes tek başlıktan gitsin 🤣 Teknoloji formu diye düzen tertip olmasın mı ? İki cihaz kıyas edilir ancak A marka model cihaz konusunda B marka cihazların teknik detaylarının konuşulması yanlış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyuunal

O zaman konu başlıkları hiç olmasın herkes tek başlıktan gitsin 🤣 Teknoloji formu diye düzen tertip olmasın mı ? İki cihaz kıyas edilir ancak A marka model cihaz konusunda B marka cihazların teknik detaylarının konuşulması yanlış.

Peki tam olarak hangi mesajlarda teknik detaylar konuşuldu bir cihaz üzerinden dediğiniz gibi konuyu meşgul edecek?

İki cihaz arasında kaldığımı söyledim ve iki cihazı kullanan ve deneyimi olan arkadaşlar farklarını anlattı bunda anormal bir durum var o zaman size göre.

Tabiki haklısınız ana konular ve başlıklar olmalı lakin deneyimi olanlar farklı cihazlarla karşılaştırmasını yazıp artı ve eksilerini yazmalı bundan rahatsız olunmamalı diye düşünüyorum.

• S24 plus Android auto son güncellemeden sonra kablo ile bağlantı sorunu yaşayan var mı?

Cihaz konularında ilk mesaja kullanıcı deneyimleri, cihazın objektif yorumları, varsa sorunları eklenmeli kullanıldıkça. Rakip cihazlar ile farkları, kıyaslamaları olmalı. Konuyu açıp cihazı kullananların övme muhabbetine dönüyor ortam. Bende sizin gibi düşünüyorum, ayrı ayrı kıyas başlığı açıldığında konu çöplüğü oluyor. Forumda farklı cihazları deneyenlerin yorumları çok önemli ama konuda marka dışında yorum yapılsın istenmiyor artık genel olarak.

S25 konusunu açsam DH tarihinin en detaylı ve objektif cihaz konusu olabilir ama bana düşmez diye bulaşmıyorum :)

• S24/S24+ ana konusunda cihazın başka bir cihaza kıyasla kullanıcı yorumlarından daha doğal ve yararlı ne olabilir ki?

Sonuçta X cihaz ile Y cihaz kıyaslanmıyor, ana konusu olan cihaz ile muadili bir başka cihaz mukayese ediliyor.

• Tartışmalarınıza ve fikirlerinize saygım var.
    Benimde şahsi fikrim adı sanı belli olmayan çançini çin çon, yazılışı okunuşu bile bir tuhaf olan o kendini telefon sanan markaların koskoca dünya lideri samsugla kıyaslanması çooooook çok tuhaf.
    O markaların tamamı toplasan samsungun s'si bile olamazlar.
    Samsungla kıyaslanacak bir telefon varsa oda "sadece tasarımından dolayı" iphone'dur.
    Evet sadece tasarımından dolayı, yoksa iphone samsungun s'si bile olamaz.
    Samsungun kusurları varsada enazından güven veriyor insana.
    Saygılar.
    Kimse kızmasın benim fikrim böyle🤷‍♂️
  • İphone'dan geçiş yaparak 2 aydır severek kullandığım ve herşeyinden memnun kaldığım S24+ candır, gerisi patlıcandır
  • fet_ay kullanıcısına yanıt

2 ay öncesine kadar patlıcanda aynı işlevi görüyormuş gereksiz bir masraf olmuş sizinkisi.

Allah kurtarmış elmadan. Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Hocam çok iyi yapmışsınız güle güle kullanın da bunu yazmasaydın keşke. Var üç dört tane nöbetçi elmacı burada vardiyalı dolaşıp duruyor. Başlayacaklar yine kafa ütülemeye. 1 hafta konu çöp olacak yine🙄🙄
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    Olmaz hocam, olursa gereğini yaparız kendilerine
  • 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.