Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU] (1821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tolsthor , AnArchyHuOz , AnArchyHuOz , cemark , emilhan Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil
5 sn
37.053
Cevap
731
Favori
2.181.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 18191820182118221823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

6.1'deki hangi küçük farkları arıyorsunuz?

Ben 5.1'e indim benim için değişen birşey olmadı. Kişinin kullanım alışkanlıklarına göre cevabı çok değişecek olsa da sadece merakımdan sordum.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de 24 Plus var aldığım günden beri yani neredeyse 4 aydır defalarca ekran kumlanması ile ilgili bütün testleri yaptım ama öyle bir şey tespit edemedim. Alp Gürsoy un kullandığı 24 ultra ile ilgili sonradan fark ettiği sorun ile ilgili videoyu da izledim onun görülmesi için yapılması gereken şeyleri de yaptım yine göremedim. Ben kronik ve genel bir ekran sorunu olduğunu düşünmüyorum bunun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    Ben bu konuda kullanıcıların yorumlarına da baktım. Kimisi yaşamadığından bahsediyor. Ama anladığım kadarıyla %80 kadar kişinin yaşadığı görülüyor. Böyle bir sorun yaşamadım diyip, 2-3 ay sonra bende de varmış diyenler de var. Yani tabi ki genelleştirmemek lazım ama sorunun "çoğu" kullanıcılar tarafından görüldüğü kesin. Tıp ki S23 lerdeki kamera sorunu gibi.

Hocam görebilmek için yapmadığım şey kalmadı aylardır. Saatlerce bunu tespit için zaman harcamışımdır. Olsa mutlaka görürdüm. Yok deyip 2 ay sonra gördüm diyenler benim kadar uğraştılar mı çok emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 4 Mayıs 2024; 18:23:29 >
  • Oyun yok. Mobil+wifi karışık. Sürekli çift hat. S23 5.1

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah Nur kullanıcısına yanıt
    Navigation komple acildiginda kullanışlı ve anlasilir. Ayarlarda hersey daha rahat bulunuyor mesela, kamera ayaları daha anlasilabilir. 50mp ve 12mp olarak yaziyor. Cozunurluk ayarlari daha basarili.

Bildirimlerde direk gelen uygulamanin logosu cikiyor mesela..

Kucuk kucuk seyler.. Geri dönünce anladım bu farkliliklari..

Ve kesinlikle daha akıcı..

Bunlar şahsi fikirlerim tabiki

• bursali46 B kullanıcısına yanıt
    Çok iyi değerler, s23 fe ile 4-4.30 saati geçemiyorum

• S23ten s24 ultra geçiş yaptığım için iki adet samsung orjinal kılıf mevcuttur. Almak isteyen olursa yazabilir. SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]

• benim pil sürem düştü bayağı, akşamı çıkarmıyor artık. 6.1 büyük güncellemesinden sonra oldu. wipe cache yaptım ama kesmedi. hard reset atmaya da üşeniyorum her şeyi baştan kurmak istemiyoru.

• Payam007 P kullanıcısına yanıt
    Yeşil ne kadar

• JackDALTON1907 kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş aldı hocam ikisini de.

Ekran kumlanması s24u daki mat ekran tasarımıyla ilgili olsa gerek... diğer s24 ailesinde görülmemiş

S24 Ultra da yasaniyor bu durum %80..

• S23 icin İki kılıf ve bir adet nano ekran filmi mevcut almak isteyen olursa yazabilir SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]

• Geçtiğimiz günlerde bir haber görmüştüm, G.play uygulama güncellemelerini artık toplu şekilde yapacak diye. Benim ki hala tek tek güncelliyor sizlerde de öyle mi?

• sMug kullanıcısına yanıt

Güncellemelerini değil hocam. İndirmeleri o şekilde yapacak ve maksimum iki tane ile sınırlı yine. Güncelleme için hala tek tek olayı devam edecek.

• Byblack58 kullanıcısına yanıt
    Ben de 5.1'de kullanıyorum halen, 6.1'e geçme planı yapıyordum, tavsiye etmezsiniz sanırım.

• CheffromMars kullanıcısına yanıt

Yok hocam tavsiye etmem benim pil sürem bayağı düştü

• S23 plus için ekran koruyucu tavsiyeniz var mi?aliexpressden almistim daha önce ama şimdi geliş süresi cok uzun görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 18191820182118221823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.