Teğmen
08 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Pazartesi toplamayı planladığım kasayı son bir kez size sorayım istedim.

1-Frisby FCL-F12B 120 mm Kasa Fanı (Ücretsiz)
2-AMD Ryzen 5 2600X Soket AM4 İşlemci
3-Msi B450M PRO-M2 V2 AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart
4-Corsair Vengeance LPX 8GB (2x8GB) DDR4 3000MHz C16
5-Msi GeForce RTX 2060 Ventus XS 6G OC 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
6-Toshiba OCZ TR200 240GB SSD Disk
7-Msi Mag Vampiric 010M RGB Temperli Cam ATX Gaming Bilgisayar Kasası
8-Fsp Raider RA550 550W 80+ Silver Power Supply

Sistemi İncehesap'tan topladım. Fazla bir değişiklik yapamıyorum. Elimde 2TB 7200Rpm hard disk ve ssd mevcut, onlarıda sisteme takacağım bu durumda psu watt ı yeterli olurmu? Yorumlarınızla bana yardımcı olursanız sevinirim..
Merhaba beyler

Dün gece Origin sürüm güncelledim, fifa yı açmaya çalıştığımda NEW SAVE FOUND başlıklı bir yazı geldi 2 seçenek vardı

Delete Local Data: delete your local saves and replace them with data stored in cloud

Save Local Data: add your local saves to the cloud. This will not replace existing cloud data

ilk seçenek seçilmemesi gereken bir şey olsaki tüm profilim silindi,

oyunu sildim tekrar originden download edip kurdum (profil gelir umuduyla) ama olmadı

easports üzerinden bir şekilde profili indirme falan varmı ? virtual proda accomplishments kısmını %82 tamamlamıştım, aynı şeyleri tekrar yapmak istemiyorum
Merhaba beyler

Origin sürüm güncelledim, fifa yı açmaya çalıştığımda NEW SAVE FOUND başlıklı bir yazı geliyo 2 seçenek var

Delete Local Data: delete your local saves and replace them with data stored in cloud

Save Local Data: add your local saves to the cloud. This will not replace existing cloud data

Bunlar nedir ne anlama geliyor, ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum..

Origin sürümü güncellemeden önce hiç bir sorun yoktu
Beyler player a sakal "facial hair" ekliyemiyorum..

Oyunda zaten düzenleme menüsünde bu kısım gözükmüyor..

Önceden gameface üzerinden (ea sitesinden) yapıp, oyunda "oyuncu yüzü indir" e tıklayıp yapıyordum..

Ama bir kaç haftadır uğraşmama rağmen yüz, sakalsız bir şekilde oyuna download oluyo !

Varmıdır bir bilgisi olan, sinek kaydı bir şekilde top koşturmaktan bıktım :)

??

oyun orjinaldir
Beyler sorun nedir ( bu bir sorunmudur ) hiç bir fikrim yok !

Pc yi uyku moduna alıyorum. Sonra açılışta yabancı bir şarkı çalıyor yaklaşık 20 sn fln sürüyor, ses git gide azalıyor ve şarkı bitiyor ?
Sorun tam olarak şu

http://www.youtube.com/watch?v=f-bRH81New8&feature=player_embedded

Eleman sürekli yukarıya bakıyor ne yaptısam çözemedim..

( Daha önceden aynı sorunu red faction armageddon da yaşamıştım bu 2 oluyor )
beyler başlıktada belirttiğim gibi mouse ile ilgili bi problem var. kontrol ettiğim elemanın gözü yükseklerde.. yani hep yukarıya bakıyor.. mouse u ileri/geri yaptığımda hiç bir şekilde oynamıyor ekran.. mouse sağ sol fonksiyonları yda klawye tuşlarında ise hiç bi sorun yok.. varmıdır derdime deva ?
Slm beyler pc monitörüne görüntü gelmiyor sorun kasada değil farklı bi monitör ile denediğimde çalıştı.. monitör arızası ne olabilir yada nasıl qiderebilirim ?

smdiden tşk ederm cwplar için
herkez p45 tavsiye etti ve şimdi bir tane ucuz yollusundan buldum fakat benim sisteme qidermi qitmezmi pek anlamıyorum yardmcı olursanız sevinrm

+ sı olucaksa perfrmans ykseltcek ise hemen sipariş vericem

ASUS P5QSE2 DDR2 P45 GLAN+SATA 16X

Yapı Standartı : ATX
Bellek Desteği : 4 x DIMM, Max. 16 GB, DDR2 1200/1066/800
Ekran Kartı Yuvası : 1 x PCIe 2.0 x16
İşlemci Desteği : Intel® Socket 775 Core2 Quad/Core2 Extreme/Core2 Duo/Pentium® D/Celeron dual-core/Celeron
PCI Kart Yuvası : 1 x PCIe 2.0 x16 2 x PCIe x1 3 x PCI
SATA Sürücü : 6 xSATA 3 Gb/s ports
Tümleşik Ağ Kartı : Realtek 8111C, PCIe Gb LAN
Tümleşik Çıkışlar : 12 USB 2.0 ports
Tümleşik Ses Kartı : 8-channel Audio
Yapı Standartı : ATX
Yonga : Intel® P45

sistemim ;

Intel ® Core ® 2 Quad Q6600 2,40 GHz //
Gigabyte GA-G31M-S2L //
ZOTAC NVIDIA GeForce GTS 450 GDDR5 1 GB //
2 x 2GB DUAL KIT DDR2 1066 MHz (2x2) //
320 GB 7200 RPM HDD //
( NZXT LEXA ) nzxt pp500 w //
win 7 ultimate //

Mrb arkadaşlar şuanki sistemim imzamda yazıyor... fakat ben işlemcimi 3,00 GHz da kullanmak istiyorum..

bunun için bu anakart işimi görür mü ? >> http://www.eksenbilgisayar.com/?urun-detay_23846_GIGABYTE_GA-P43-ES3G__P43__LGA775__DDR2-1200__LPT__Seri_Port__Anakart.html

bu anakar ile işlemcimi o.c yaparak 3,00 Ghz da rahat kullanabilirmiyim ?
Hakkında
Forum İmzası:
B450M PRO-M2 V2 / / / Ryzen 5 3600X / / / RTX 2060 OC 6GB / / / 2x8GB 3200MHz DDR4 / / / 240GB M.2 SSD 2TB 7200RPM HDD / / / THERMALTAKE V200RGB 600W 80
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 248
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 7.505 (Bu ay: 171)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 45 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.