Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU] (1803. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mehmet173 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 20 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
37.981
Cevap
726
Favori
2.242.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
142 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18011802180318041805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen, bu arkadaş tüm telefon gruplarına girip Iphone övüyor. Çok komik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemark C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Türkiye cihazi mi bu fiyat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • S23'ten S24'e geçiş yapma konusunda kararsız kalan arkadaşlara tavsiye;
    🔸 Kararsızsanız geçmeyin.
    🔸Olumlu olumsuz yönlerini iyi araştırın.
    🔸S25'e geçişte takas opsiyonu yaratmak için S22 S23 fiyat farkı örneği verip S24 yönlendirmesi sizi yanıltabilir.
    🔸S22 makyajlanmış bir geçiş telefonuydu S23 serisi ise yeni bir amiral. S23 serisi çıktığında herhangi bir forumda bu kadar tartışıldığını hatırlamıyorum, bilakis hepimiz-Samsung bu sefer yaptı galiba-diye methiyeler dizdik.
    🔸Bir çok sitede sıfır S23 fiyatı S24'e göre daha yüksek(Shop'a özel renkler hariç) , bu gözardı edilemeyecek bir veri ve ciddi bir veri. Neden?!
    🔸Son olarak, her telefonu alabilecek maddi güce sahip biri olarak, 4 yıl S10+ kullandım ki bence S23+'tan önceki en iyi en verimli telefon, bu süreçte S20, S21 ve S22 serisi çıktı, sabırla bekledim çünkü mükemmel bir telefona sahiptim.Şahsen ben, eğer S23+ ve üstü bir telefona sahipseniz S24 seçeneğini gözardı edip direk S25'e yönelmenizi tavsiye ederim. Çünkü S23+ ve ultra harika telefonlar. İçinize sinmeyecek bir tercih pişmanlık olarak geri dönebilir. Eğer ben kesin kararlıyım S24'te şansımı deneyeceğim diyorsanız da hiç düşünmeden direk alın cihazınızı ve güle güle kullanın. İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar S23'ten S24'e geçmenin hiçbir mantıklı sebebi yok. Exynos 2400, S23'teki işlemciden daha kötü. S24'ün ekran çerçeve oranı ve tepe parlaklığı, LTPO panel dışında herhangi bir olumlu tarafı yok. Yorumlarım sadece baz modeller için geçerli. Bu durum, tüm dünyada kullanıcı incelemeleri ve çeşitli testlerle zaten ortaya konmuş durumda.

Fakat Türkiye'de yaşıyoruz ve enflasyon ortada. Eğer cihazları her sene güncelleme gibi bir düşünceniz varsa veya değer kaybından etkilenmek istemiyorsanız, 2.500 TL'ye S24'e geçmek çok mantıklı. Başka bir sebeple geçmiyor kimse. Herkes değer koruması için geçiyor, S24 daha iyi olduğu için değil.

Eğer 3-5 sene kullanacaksanız, işlemci sebebiyle S23'te kalmak daha bile mantıklı.

Ben sırf değerini koruması ve s25 e daha az fark ödeyerek geçmek için s24 e geçiş yaptım. Bence samsung bize mükemmel bir fırsat sunuyor. Maalesef Türkiye de bunu yapan başka marka yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 28 Nisan 2024; 21:25:56 >

• zibonas kullanıcısına yanıt
    S24 konusunda kafa karıştıran tek şey. Exynos ve sd olarak farklı işlemciler ile üretilmesi. Zaten kıyaslamalar ve tartışmalar kendi aralarında bu noktada çıkıyor.
    S24 abd ve çin de sd
    Avrupa ve global de exynos
    Tek işlemci ile üretilse. Ultra da dahil. Diğer marka modellerle kıyaslanacak. Eksikleri fazlalıkları net görülecekti.
    Bir diğer eleştiride bunu apple dan öğrenid sanırım. S24 ve plus kameralarınıda ultra gibi gelişmiş kullanmalıydı. Daha büyük ekran ve kalem isteyen ultra alırdı zaten.

• SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]
    Arkadaşlar çok özür diliyorum belirtmiş olduğum yerde ne widgetlarin rengini değiştirebiliyorum nede bildirim eskisi gibi değiştiremiyorum. Bu konuda bir bilgisi yada yardımcı olacak varsa dm den atabilir mi .boşuna burayı meşgul etmeyeyim

• cuara86 kullanıcısına yanıt
    Good Lock indirip Lock Star ayarlarında bakabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşalar şu an M52 kullanıyorum sizce 2. el S23+ mı almak yoksa poco f6 serisini beklemek mi mantıklı?

• a_selim A kullanıcısına yanıt

Valla denedim olmuyor good lockta bir ayat sildim ama bulamıyorum.

• S23'ten S24'e geçeceğim de aklıma şu alt tarafta şarj soketinin etrafındaki minik çizikler geldi. Acaba sorun ederler mi? Yoksa boşuna uğraşmayayım mı?
    SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]

• alitoprax A kullanıcısına yanıt
    etmezler o kadar da fiyat kırılacak bisey göremedim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xlarge -- 28 Nisan 2024; 22:37:13 >

Ben S10 Plus kullandim 3 sene, super telefondu gercekten..S21-22 es gectim cunku begenmedim, S23 Plus olmus dedim ve aldim, asiri memnunum, Bu telefonu da 3 sene kullanirim rahat rahat..

Fiyat konusunda yanlışınız var s23 256 gb 28-30k bandında gezerken s24 256 gb 36-38k bandında satılıyor.

• developer.84 kullanıcısına yanıt
    Arada 10 bin yok ki s24 ve s23 arasında. Şu an s24 128 gb mor renk öğrenci indirimi ile samsung shopta 33.600 tl. Üstüne 5 bin tl takas desteği de var. Veya yüzde 5 mobil uygulama indirimi varmış sanırım.

• Arkadaşlar bende s23 256 gb modeli var fiziksel mağazadan aldığım için indirim kodu gelmedi öğrenci olarak telefonumu yenilemek istiyorum eğer kullanmayı düşünmeyen arkadaş var ise kodunu benim ile paylaşabilir mi takas desteğine ek 7000 tl indirim kodunu.

• Ryokohama R kullanıcısına yanıt
    Millet 2 bin liraya satıyor maalesef

• madmax50 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi özetlenmişsin 👍 F/P bir kenara koyarsak kamera konusunda samsungun kararsız ışık ve boyama kısmı olmasa herhalde ezici bir galibiyet olacaktı. Ama Fiyat göz önüne alındığında s23 F/P olarak ezip geçmiş oluyor.

• 
Sayfa: önceki 18011802180318041805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.