Şimdi Ara

Samsung Galaxy S21 FE tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
4.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonu bekliyordum ama TR'ye exynos versiyonu geliyorsa vazgeçiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu paraya S21 alırsın manasız bi ürün

• Fe serisi orta segment ile amiral model arasında yetim kalmaya mahkum ilginç bir seri. Biraz ondan koyalım, biraz bundan koyalım mantığıyla güya yeni model çıkartmış oluyorlar. Öyle yavaştan bir ilerleme varki yeni olanı adeta çay kaşıpının ucuyla veriyorlar. İşlemci bir gıdım, ekran bir gıdım, bağlantı bir gıdım.. Kamera öncekiyle tamamen aynı, batarya aynı. Şu ülke şartlarında 10 bin civarı paraları telefona vermek akıl karı değil.

• Sen git kocaman Fan Edition telefon yap, içine Exynos koy. Bravo.

• Bazen görüyorum ,
    Hani bir telefonun fiyatı 500$ ilan edildi diyelim ,
    Bazı arkadaşlar hemen TR fiyatını hesap edebiliyor bunu nasıl yapıyorsunuz ?
    örneğin
    telefon fiyatı =500$

+ÖTV
    +Kdv
    +Trt Payı
    +diğer şeyler ...
    ======>>Tr perakende fiyatı.

Teşekkürler

• Bu Samsung u şikayet etsek bize haktır sürekli kötü cipli cihazlarını ülkemize yolluyor ve hızlı bir şekilde uzun ömürlü olmuyor. Bu resmen insanların daha hızlı bir şekilde telefon değiştirmesine neden oluyor.

• 4500 bataryalı telefon mu kaldi,çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt
    güç yönetimi, verimlilik yani batarya ömründe sabıkalı işlemci. düzelttiler mi bu modelinde bilmiyorum

• korede abd de 888 ülkemizde 2100 bu saçmalığa son verecektiler güya.
    3-4 ay sonra 888lisi gelir bizim ülkeyede 2100 alanlarda pişman olurlar.
    gerçe pişman olacak kadar bilgi sahibi arkadaşlar 2100 ü tercih etmeyip bekleyecektir.
    tabi iphone fiyatına gelirse (ki vergisiz hali 9000i geçiyor) çoğu kişi iphone tercih edecektir.

• S21 FE ne abi? Adamlar o kadar çok model çıkardı ki tüm harf ve rakam kombinasyonlarını tükettiler artık Fan Edition falan iteliyorlar millete

Abicim ucuz alternatif üretmene gerek yok ki? Kaldı ki onu da becerememişsin. S21 FE’ye ne gerek var? S22 çıkınca S21 ucuzlayacak zaten isteyen gider onu alır. Sen de buna ayıracağın enerjini, paranı S21’e güncelleme yapmaya ayırırsın, herkes mutlu olur.

Şimdi Samsung kullananlar bana kızacak ama Apple’ı örnek alsanız, S20 giriş seviyesi, S21 orta seviye, S22 amiral gemisi olur. Hepsine de güncellemeni verirsin abicim, herkes mutlu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 4 Ocak 2022; 14:15:14 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt

İlgi alanım dışı.

Özçekim çekmem.

Video çekmem.

Oyun oynamam.

Alo desin, telegram çalışsın, Stremio çalışsın yeter.

• Sdcard desteği olmaması kötü olmuş.

Onun dışında donanım olarak yeni neslin bütün yenilikleri var. Yalnız S21 e göre her özellik bir miktar kısılmış. Öyle olunca da fiyat yüksek kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HSeldon -- 4 Ocak 2022; 21:58:18 >
  • s21 için değişim kampanyası var orda s20fe seceneğini tıkladım ve 4400tl ye saydı telefonu ama sitede s20 fe satış fiyatı 9500tl.baya bir saçmalamış samsung.

• Türkiye ye özel fiyatlandırma olacaktır. Dolar ı direk çevirince vergisiz 9300 tl gibi bir rakam çıkıyor. 9500 gibi bir rakama çıkabilir.

• Sudafed kullanıcısına yanıt
    Teknosa da satış başlamış fiyat maalesef yüksek 10.999 tl
    Samsung Galaxy S21 FE tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

• 20fe ye göre değişen ne ? Yine exynos olması eksi bir yön olmuş. Samsung şu aptal inadından vazgeçemedi gitti. Samsung telefonları seviyorum ama şu exynos tamamen bir bataklık ya. Kendisi iyi ama çevresi kötü derler ya, aynı öyle bir durum. Telefonları iyi ama işlemcisi kötü. Sular seller gibi gidiyor s10e bataryası. Hele 2 sene sonra kapasitesi de azalmaya başladı. gün içinde sürekli kablosuz şarj cihazına koyuyorum. Yoksa kesin yarıyolda kalacağım.

Arkadaş S20FE aldı snapdragon model, bayağı memnun. Çok umutluydum 21FE'den s10e'den geçerim diyordum snapdragon olursa diye ama 10bine exynos almak da aklıma yatmıyor.

• Exynos :/

• Trise kullanıcısına yanıt

ilk ciktigi gun almayi planliyordum yine yine exynos delirmemek elde degil . buyuk ihtimalle S22 de exynos olacak.

Xiaomi 12 almak daha mantikli. xiaomi bile her ulkeye snapdragon 8 gen 1 iclemciyi veriyor. koskoca samsung bunu yapamiyor

• ya gidin daha ucuza,888li realme GT alın geçin..haaaa...root/rom işlerine meraklıysanız o ayrı..

• 8 bin üstü zor satar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.