Şimdi Ara

Samsung Galaxy S21 FE tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
4.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaklaşık 1,5 ay önce eşime S21+ aldım. Daha düşük fiyat. Şimdiki fiyat 13600 civarı. S21 alınması daha mantıklı bence.

Samsung Galaxy S21 FE tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı
  • 5500 liralara 8/256 snapdragonlu s20fe alanlar şimdi bu fiyatı görünce ne dusunmuslerdir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt

bir çinliye 10k hayatta vermem ,hele ki ip68siz oissiz bir cihaza hiç vermem ,asla tavsiye etmem

• Hirotaro kullanıcısına yanıt

Tercihler görecelidir, saygı duyuyorum. Mesela bende toplam pakete bakarak S21 FE ye 11K vermem.

2 adet 11T aldım ilk çıktığı hafta. Verdiğim fiyat ikisine toplamda 15 Bin TL.

Şuan 11K S21Fe ye verecek bir durum göremiyorum ortada.S21 Fe nin Çinli olmaması ,OIS olması ve IP68 olması çok önemli bir özellik olarak gelmiyor bana. (Bu arada sürekli su altı fotoğrafı çekmeyeceğim için ip53 yetiyor bana:) ) Ayrıca kutu içeriği de yok S21 FE de :)

11T nın S21FE ye göre üstün yanı çok çok fazla. Kutudan 67W şarj cihazı ile çıkması ve gerçekten çok hızlı şarj etmesi, dahili hafızanın 256GB olması, ekranının dokunma hassasiyetinin 480 Hz olması ve bataryasının daha büyük olması, kızılötesi sensör olması, 108MP ile daha detaylı fotoğraflar sunması, daha iyi işlemci performansı ortaya koyması vs vs uzar gider bu durum :)

Bu gibi sebeplerle 11T yı her zaman sonuna kadar tavsiye ederim ve etmeye de devam edeceğim.

Bu arada yanlış anlaşılmasın S21 fe yı kötülemiyorum bana göre olan aradaki farkları yazdım sadece. S21fe alacak herkese hayırlı olsun. İyi günlerde kullansınlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 6 Ocak 2022; 11:44:8 >
  • mediamarkt ta satılıyor 3 gündür.

• K.MARAŞLI TURAN K kullanıcısına yanıt
    O bile kurtarmaz artık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • işlemci performansı görülmeden hemen gömülmüş, alamak mümkün değil. yani ilk kullanıcı yorumları bir gelsin şayet öyleyse buna bir yorum yapılır ama peşinen bir yorum yapmak da yanlış değil mi çünkü son çıkan işlemcinin iyi iş çıkardığı söyleniyor. ayrıca youtube da izlediğim videolarda iphone 13'ten daha iyi fotoğraf çektiği görülüyor bu bile birileri için alma kriteri olabilir mesela. demem o ki biraz bekleyip gerçek kullanıcıların geri dönüşlerine bakmak lazım. evet çok para ama ucuz cihaz kalmadı gibi zaten. bu ekonomik zorluk mahvetti herkesi.

• sd versiyonu da gelir umarım bende bu cihazı ciddi ciddi düşünmüştüm ama bekliyecegim, okuduğuma göre Avrupa pazarına sd islemci ile girecekmiş Türkiye ye de gelir.

• norton772 kullanıcısına yanıt

islemci mevcut önceki cihazlarda zaten kullanılıyor yani bunun için geri dönüş beklemeye gerek yok, şikayetler ortada ısınma vs. neyini bekleyelim yani.

• cumur C kullanıcısına yanıt

işlemci exynos ama yeni olan modeli. nerede gördün bu işlemciyi de kıyasladın?

nasil nerde gördüm ya, normal s21 serisinde islemci 2100 değilmi? neresi yeni olacak onu anlamadım ? bu cihazların şikayetleri ortada 2100 yeni versiyonu mu yapıldı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 9 Şubat 2022; 22:58:30 >
  • cumur C kullanıcısına yanıt

Pardon ben s22 konuşu ile karıştırdım. Ama s21 fe de neticede yeni çıktığı için belki bir optimizasyon falan vardır diye düşündüm. Ayrıca son gelen güncelleme ile bu konuda değişiklikler de varmış, bilgine. Yurt dışında çekilen bir inceleme videosunda bu konuya vurgu yapmış. Ben kullanmadığım için bir yargıda bulunamam.

istediği ayarı çeksin normal 21 serisi onlarca güncelleme aldı değişen bisey yok ısınıyor vs. aynı tas aynı hamam, amiral gemisine yapamadigini ara modelde mi yapacak allah aşkına.

• Yorumlara bakıyorum sanki samsung yalvarıyor gibi ağ. Adamlar yapmış taş gibi telefon . Kaç taneniz aldı kullandı. Sallıyorsunuz tekefoncuda incelemekte.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.