Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence s21 s20 den dandik.s21 plus veya s21 ultra alın derim.s21 i bende deneyimledim s21 değilde s21 fe gibi.hatta o fiyatlara çıkanın s21 plus veya ultra değil de iphone 12 almasını tavsiye ederim.adam bizi fayboylukla suçluyor fanboy olsam samsung kullanıcısı olupta iphone önermem heralde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asiruh00 -- 19 Nisan 2021; 17:21:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asiruh00 A kullanıcısına yanıt

hocam ben almadan önce çok araştırdım iphone ekranları iyi değil eğer s serisinin ekranına bakıp tekrar ip12lere bakarsanız ip12 den vazgeçersiniz.

• propilen P kullanıcısına yanıt

Ön yargılısınız iphone 12 nin ekranı gayet güzel ve canlı hatta ben daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Eyvallah hocam valla S22 yi bekleyeceğiz artık, inşallah olympus ile iş birliği doğrudur umarım :)

Hocam tabi ki kişiden kişiye göre değişebilir. Şu an aynı anda deneyebileceğim iPhone 11 , İphone 12 pro max ve Samsung S20 var.

Yan yana koyunca S20 ekranı bana göre çok daha iyi, hele 120 hz de kullanınca diğer ekranlar bana göre vasat kalıyor.

• ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt
    12 pro max ta 120 hz yok mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yok

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Ben var saniyodum cidden o paralara değmezmis iphone.

• ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt

Bende s22 yi bekliyorum inşallah güzel bir seri olur.

• Merhaba elinizde canlı test etmeden fikrinizi değiştirmeyin derin iphone 12 ile s serisi bir telefonu karşılaştırın samsung 120 hz olmasına rağmen iphonede akıcılığın daha iyi olduğunu göreceksiniz.ekran kalitesi kısmına gelirsek ben bir fark göremedim.ayrıca s serisinde tarayıcıdan video izlerken kalite düşüyor ama iphone 12 de öyle değil tarayıcıdan film izlerken çok kaliteli oluyor ve instagramdaki videoları izlerken farkettim iphone 12 de daha kaliteli olurken s serisinde bariz daha kalitesiz.bunların donanımla alakası oldugunu düşünmüyorum tamamen optimizasyonla alakalı yoksa videoyu s serisinde indirip izlediğinizde videolar kaliteli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asiruh00 -- 19 Nisan 2021; 20:32:20 >
  • iPhone 13 ile 120 Hz ekran gelecek ve herkes inavasyonu devrimi görecek.😁😁

• Arkadaşlar note 10 s20 ve s20fe arasında kaldım ne önerirsiniz

• Fünfzehn kullanıcısına yanıt

Bu üçü arasından S20 FE önermem. Aralarında en mantıklı S20 gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asiruh00

Merhaba elinizde canlı test etmeden fikrinizi değiştirmeyin derin iphone 12 ile s serisi bir telefonu karşılaştırın samsung 120 hz olmasına rağmen iphonede akıcılığın daha iyi olduğunu göreceksiniz.ekran kalitesi kısmına gelirsek ben bir fark göremedim.ayrıca s serisinde tarayıcıdan video izlerken kalite düşüyor ama iphone 12 de öyle değil tarayıcıdan film izlerken çok kaliteli oluyor ve instagramdaki videoları izlerken farkettim iphone 12 de daha kaliteli olurken s serisinde bariz daha kalitesiz.bunların donanımla alakası oldugunu düşünmüyorum tamamen optimizasyonla alakalı yoksa videoyu s serisinde indirip izlediğinizde videolar kaliteli oluyor.

60 hz ekranıyla iphone 12 120 ekranlı s20 den nasıl daha akıcı oluyor?

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt

Arkasında elma logosu olunca ister istemez daha akıcı oluyor herhalde.

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt

Evet bu durum bana da garip geldi samsungun oyun bile oynadığını düşünüyorum.s20 plusu 60 hzye aldım iphone 12 ile karşılaştırdım s20 plus 60 hz gibi değilde 30-40 hz gibi duruyor.bence o 60 hz gerçek 60 hz değil.sonra 120 hzye alıp karşılaştırdım iphone 12 ye bu şekilde yaklaşmıştı.siz de bir karşılaştırın derim sonra da buraya yazın sonuçları bende merak ediyorum.

• quote:

Merhaba elinizde canlı test etmeden fikrinizi değiştirmeyin derin iphone 12 ile s serisi bir telefonu karşılaştırın samsung 120 hz olmasına rağmen iphonede akıcılığın daha iyi olduğunu göreceksiniz.ekran kalitesi kısmına gelirsek ben bir fark göremedim.ayrıca s serisinde tarayıcıdan video izlerken kalite düşüyor ama iphone 12 de öyle değil tarayıcıdan film izlerken çok kaliteli oluyor ve instagramdaki videoları izlerken farkettim iphone 12 de daha kaliteli olurken s serisinde bariz daha kalitesiz.bunların donanımla alakası oldugunu düşünmüyorum tamamen optimizasyonla alakalı yoksa videoyu s serisinde indirip izlediğinizde videolar kaliteli oluyor.

Hocam iyice saçmalamaya başladın. Bu yani kişisel düşüncenin ötesine geçti.

• sky__walker kullanıcısına yanıt

İphone 12 de ve s21 de tarayıcıdan rastgele bir film açmayı deneyin s21 de kalitenin düştüğünü göreceksiniz.

• quote:

İphone 12 de ve s21 de tarayıcıdan rastgele bir film açmayı deneyin s21 de kalitenin düştüğünü göreceksiniz.

Ben 60hz iphone 12, 120hz s serisinden daha akıcı diyen biri ile daha fazla polemiğe girmek istemiyorum. Madem daha iyi, daha akıcı, videolar kaliteli falan hersey daha güzel, gidip onu alın be hocam.

• 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.