Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
119
Favori
817.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bakacağım. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S20 plus exnos modeli android 11 ile ısınma sorunu çözülmüş diyorlar
    Kullanan var mı

• Pillocanlar aşın artık şu batarya olayını, şarjınız %15 gelince takarsınız şarja 20 dk da %50 filan geri alırsınız.. Batarya süresini uzatmak için atmadığınız takla yok. Siz benim mobil veride gün içinde aldığım ekran süresini görseniz telefonum bozuk diye servise verir üstüne birde tüketici hakem heyetine bozuk mal sattılar diye şikayet edersiniz 😀

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Geçen sene es yirmi pılas varken cidden ısınıyordu, tabi aylardan yaz idi güneşli bir hava vardı ortalık cıvıl cıvıl insanlar deniz giriyordu. Neyse şimdi yirmi ultra var sadece kurulumu yaparken samsung account dan uygulalmaları geri yüklerken ısınmıştı, başka bir ısınma yaşamadım ama birde havaların 20 derece üstüne çıktığında denemek lazım

• Arkadaşlar 3 gün önce ikinci el s20 plus aldım.m51 ile karşılaştırdığımda ekranı çok sönük ve kalitesiz.ayrıca herhangi bi yerden video izlerken video çok sönük kalıyor.herhangi bir tarayıcıdan video izlerken kalite düşüyor aynı sorunu yaşayan var mı ?

• Asiruh00 A kullanıcısına yanıt
    Ekran ayarlarında ekran modunu canlı yap, bu arada biri süper amoled diğeri de dynamic amoled 2x eğer halen s20 ekranının m51 den kalitesiz olduğunu sönük olduğunu düşünüyorsan bir kalp doktoruna git. Ne alaka dersen kalp gözüyle görmeyi dene birde 😀😀

• Hocam ekran modu canlı ayarında fakat ekranda bi sönüklük var mesela instada yada YouTubede video izlerken videolar ekrana göre sönük kalıyor.ve ekranda beyaz parlama var gözümü alıyor.telefon kusursuz ve şahane kamerasından falan çok memnunum ama ekran gerçekten canımı sıkmaya başladı.tüm dynamic amoledlerde mi böyle acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asiruh00 -- 18 Nisan 2021; 13:34:33 >
    Hocam ekranın değişmediğinden emin misin? Ben de s20 plus kullanıyorum ve kalitesi muazzam.

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt

Pil de olmasa konuda konuşulacak konu kalmayacak cidden.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/148674454#148674454

Hocam şu mesajda yazdıklarımı okuyabilirsin. Ben de a50 den s10 plus a geçince göz yorgunluğu yaşadım ve satmak zorunda kaldım.
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tirabzonli -- 18 Nisan 2021; 16:29:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 55525534

Arkadaşlar son güncellemeyi yapan biri şunu deneyebilirmi?
    16.9 formatında 4k 30 video da, (( tabi ışık olan bir yer olmasi lazımki 64 mp sensore geçsin)). Önce 3x zoom yapıp sonra video kaydi başlatıp. Zoom yapınca 12 mp lik sensore geçiyormu diye bakabilirmi? Zoom yaparken 12 ye geçiyor, zaten 64 mp sensordesin neden 12 ye geçiyorsun burda bi bug var sanirim 3x ile 12 x arasinda deneyin lütfen.

Arkadaşlar şurada bir sorun paylaştık. Ve bu durum yeni güncelleme ile geldi size teyit edermisiniz dedim 1 kişi dahi bakmadı. Bir kılıf önerisi kadar ilgi görmedi. Bu konu, kılıf ile ısınma mevzusundan başka bir işe yaramazmı? Peki o zaman bi tane cicili bicili bir kılıf önerinde alayımSamsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

• zeyunterwegs Z kullanıcısına yanıt

Hocam ekranı iyice kontrol ettim bir sorun gözükmüyor.parmak izi vsde çalışıyor zaten.

Senin telefonda kesinlikle Bi sorun var

• tirabzonli kullanıcısına yanıt

Hocam m51 de böyle bir sorun yaşamıyordum onun pwm frekansı 257 imiş s20 plusinki 214.pwm değeri düştükçe gözü rahatsız ediyormuş sanırım.ne yapmam lazım iphone 12 de aynı sorunu yaşarmıyım yada s21 plusta ? Siz hangi ürünü kullanıyorsunuz ?

• melankoln34 kullanıcısına yanıt

Hocam tarayıcıda video açarken video kalitesi falan düşüyor iphone 6 telefonumda bile böyle olmuyordu insan o kadar para verip bunlarla karşılaşınca üzülüyor.birde youtubede video izlerken video kısmı biraz sönük kalıyor parlaklığı yükseltmek gerekiyor mesela örnek video atayım video ekranın diğer kısmına göre sönük kalıyor.

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

Isınma sorunu falan yok ben bu konularda takıntılı biriyimdir.ilk başlarda ısınıyordu ama hafif ısınmalardı sonra güncelleme falan verdiler o ısınmada kayboldu.

• Fatih bulut nedir Allah aşkına..

Samsung İnternet ten ziyade uygulamada direk açtırabilirsiniz. Samsung İnternete girin, sag alt köşe 3 çizgi, ayarlar/kullanışlı ozellikler/bağlantıları başka uygulamada aç aktif olsun.

Video parlaklığı arttırmak için ayarlar/gelişmiş ozellikler/video parlaklığı. Parlak seçin bir deneyin.

• son güncelleme iyi olmadı arkadaşlar, oyunlarda fps düşüşü başladı, yağ gibi akan oyunlar kasmaya başladı

• propilen P kullanıcısına yanıt

Nisan güncellemesini bekleyin, ufak tefek problemler büyük ölçüde giderildi.

• sky__walker kullanıcısına yanıt

Hocam ilk ayar sadece videolarda ekranın parlaklığını arttırıyor yani ekranın parlaklığını manuel arttırmaktan farkı yok.videoların canlı gözükmesi için parlaklığı da baya arttırmak gerekiyor düşük parlaklıkta video izlemiyor zaten.

İkinci olarakta demek istediğim yani mesela chromeden yada herhangi bir tarayıcıdan film açtım diyelim görüntü kalitesiz oluyor youtube gibi kaliteli olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.