Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yetiyor da artıyor bile. Genelde 8 GB'ın 3.2 ile 4 GB arası boşta kalıyor bende. Ayrıca 8 GB günlük işlerde bilgisayarda bile yetiyorken telefonda yetmemesi biraz saçma olur. Bizde sadece S20 Ultra'da 5G var.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeePHydrA

Vatan da s20+ 6400 küsur.Sepette ekstra indirimle.İlgilenenler varsa.

O kadar bekledim kampanya yapan çıkmadı 2 gün önce Media Markt'dan 6590₺'ye aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tucsonFL kullanıcısına yanıt
    4gb boşta kaliyosa yeter ya ben s20plus aliyim bu 5g ler neden hala gelmedi anlamiyorum zaten sadece sosyal medya ve kamera lazim oluyo

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Son güncelleme sonrası s20 ultrada aldığım ekran süresini paylaşıyorum. Bence bariz bir artış var. 👏

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt

5G'ye bu kadar takılmayın. Bizim cihazlar da donanımsal olarak 5G desteklediğinden muhtemelen 5G geldiğinde yazılımla aktif edilecektir.

Hocam donanimsal.olarak 5g varmi turkiye s20 lerde eger boyle ise direk alirim 🙂

• faramir86us F kullanıcısına yanıt
    Exynos mu Snapdragon mu hocam

• zeyunterwegs Z kullanıcısına yanıt
    Exynos

Çok iyi süreymiş ben s20 plusta maks 4 saat ekran süresi alıyorum. Oyun bile oynamaıyorum. Yeni güncellemeden kastınız güvenlik güncellemesi acaba?

• zeyunterwegs Z kullanıcısına yanıt
    Mart ayı güvenlik güncellemesi sonrası aldığım süre bu .

Tamamdır hocam anladım, teşekkürler 🙌

Yurtdışında satılan exynoslu modellerde 5G aktif. Donanımsal olarak 5G destekliyor exynos 990. Zamanında LG G2 kullanırken de 3G'li diye satışa sunulmuştu fakat 4G gelince bir yazılım güncellemesiyle 4G aktif olmuştu cihazda. Donanımsal olarak mevcut ama ülkede kullanılmadığı için deaktif konumda yüksek ihtimal.

• eşim almanyadan ben heves edince oda gördü 5g versiyonunu aldı kargoda şuanda s20plus 5g 12gb ama snapdragon mu exynos mu bilmiyoruz çünkü sitede İşlemci: Snapdragon 865 2,84 GHz / Exynos 990 2,73 GHz. yazıyor bu 5G 12GB ler hangi işlemciyi kullanıyor çok merak ediyorum tam kesin olarak cevap bulamadım hiç bi yerde

gelince öğrenicem çok merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i Am Not Dead -- 17 Nisan 2021; 12:50:53 >
    Telefonun tam kod numarası ile aratın internette bulursunuz. Telefon açılırken yazar o kod. Veya telefon hakkında kısmında.

Telefon daha gelmedi bi gelsin bakicam bu 12gb versiyonlarin exynosu varmi merak ediyorum insallah yoktur 😂😂

Avrupada satılan modeller de maalesef exynos.

• S20 Ultra geldi az önce kurulumları yaptım. Telefonda acayip bir ısınma hali var kurarken öyleydi dedim belki normalde olmaz.

Şarza taktım şuan hiç bir iş yapmıyor. Antutu sıcaklık değeri 65 derece gösteriyor (bi 58 oluyor bi 69 oluyor, 65 oluyor) ve baya sıcak telefon dokununca da.

Sizce iade mi etsem? 9k az para değil, en az 4-5 yıl kullanmak için aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El-Cezeri -- 17 Nisan 2021; 14:4:55 >
  • 5G destekler ama yazılımı samsung vermeyebilir,verebilirde bilmiyorum.

Türkiye de satılan s20 ve s20+ da 5g desteği yok, sadece s20 ultra da var o da 5g çıktığında yazılımla açılacak. S20 ve s20+ desteklememesinin sebebi ayrıtten 5g li model üretmesidir yani s20+ model kodu G985 iken 5g li versiyonun G986. S20 ultra ise tek tek model üretildi G988B, Türkiye de henüz 5g frekans ihalesi yapıladığı için s20 ultralar henüz ihalesi yapılmayan ülkelere 5g yi kapattı

• El-Cezeri kullanıcısına yanıt

Hocam bende aldığımda öyleydi duz s20 benim gerci ama ,hem isiniyor hem pil gidiyordu,yeni rom attim duzeldi hem sarj hem isinma normale dondu,ilk etapta kurulurken normaldir,bence iade etmeyin telefon kendini topluyor bir kaç güne :) Maşallah diyeyimde en azindan benim oyle oldu.

• 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.