Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı şekilde bendeki S20de de hiçbir sorun yok aksine 11 den çok daha iyi yönlerini keşfetmeye başladım. Cihazın değilde insanların sorunlu olduğunu düşünmeye başladım artık:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce s20 yine zarar ederek satıp s20 ultra aldım.umarım şarj beni yormaz:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • omrozd O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ben Ultra dan memnunum

Özel olmayacaksa S20 yi ne kadara sattınız hocam?

• Merhabalar ben s20 ile s10 plus arasında kararsız kaldım s20 plus ve ultra yabancı forumlarda kameranın kendi kendine çatladığını duydum. Yakın zamanda almayı düşündüğümden düz s20 konusunda fikir verirseniz sevinirim Bir de kapalı kutuda ön cam koruyucu çıkıyor mu...
  • S20'de koruyucu çıkıyor. İkisi benzer cihazlar boyutlarına göre karar vermelisiniz. bende sizin gibi ikilimde kalmıştım fakat güncel cihaz her zaman daha iyi olur diye s20 tercih ettim.
  • marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Memnun kalmanıza sevindim. Gün geçtikçe daha da çok seveceksiniz. İlk zamanlar sistem farklılığı yüzünden biraz da olsa yabancılık çekiliyor. Alıştıktan sonra, cihazın keyfini çıkarın. S20 ailesi cidden mükemmel.

6000 bine sattım zarar gibi görünsede gider olarak kullandım 😀yapacak birşey yok

Çok ucuza satmışsınız hocam uzun yıllardır tanıdığım telefoncu arkadaşım 6400veriyo şu an

İnternete bile sıfır cihaz 6700 e var o yüzden çok da üstelemedim alırken üstüne az verdim ama

Hocam ultrayi kaca aldiniz peki 10 bin mi ustune ne kadar verdiniz bende ultra düşünüyorum

• arkadaşlar s20 ultra için yedek batarya gibi ileride sıkıntı yaratabilecek yedek parçaları nereden satın alabilirim?

ayrıca kablosuz şarj ve kablolu 45w şarj ürününe de bakıyorum. piyasadakiler işimi görür mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 9 Temmuz 2020; 23:38:6 >
  • rambetiko R kullanıcısına yanıt
    Yedek bataryayı bataryası ölünce alın, yoksa beklerken hoşaf olacak zaten...
  • Bugün baya bir hevesle S20 aldım, fakat kullanmaya başlamamla birlikte ısınması beni oldukça tedirgin etti. Daha önce de bu sorunu yaşayanlar olmuş ama özellikle kameraya girdiğimde bariz bir ısınma oluyor. Pil ömrü için 2 3 haftaya ihtiyaç olduğundan bahsedilmiş fakat ısınma için de böyle bir durum söz konusu mudur?

Bir de hepsiburada üzerinden aldım ama iadesinin mümkün olmadığını söylüyorlar. 14 günlük cayma hakkı bu kapsamda geçersiz mi? Bilgisi ve tecbüresi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    Hocam kılıfınız geldi mi

• erenysfl E kullanıcısına yanıt
    Isınma miktarı 1 ay kullanım sonrası oldukça düşer... Bende ultra var, şuan ısınma zaman zaman makul seviyelerde oluyor ki o da çok normal...

• brave353 kullanıcısına yanıt
    Evet hele bu havalarda ısınması zaman zaman doğal. LG G5 vardı bende, denize düşürdüm sim çalışmıyor ve tamiri için de sıkıntılı dediler ve yeni telefon için s20 tercih ettim ama elime alır almaz ısınınca da şimdi böyleyse bir iki seneye kullanılmaz olur diye endişe ettim açıkcası. Teşekkür ederim.
  • Vural460 V kullanıcısına yanıt
    Geldi hocam tam beklediğim gibi clear tam oturan oldukça ince ve kesinlikle kaymayan bir yapıda tavsiye ederim

• Samsung firmasının en nefret ettiğim yönü fiyatları tüm renkler için 6699 a çekmişler hepsiburadada. Adamlar ekranı görünmeyen 64gb 11 i 8000yapar , çin markaları aylardır 8500den 1 lira inmez bunlar sürekli indirim yaparak müşterilerini mağdur ediyolar. Pazartesi günü 7200e Mediamarkttan aldım resmen soğudum cihazdan. Tamam iyi güzel aldık kullanıyoruz 2 3 ay sonra değiştirmek istediğimizde 2000lira zarar mı edelim!!! Son samsung cihazım olacak

• erenysfl E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim güle güle kullan 😊

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.