Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
119
Favori
817.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brave353

Snapdragon cihaza geçmek çok mantıklı... Ama güncelleme dediğin gibi değil maalesef... Keşke öyle olsaydı... Samsung Snapdragon cihazlardan önce exynos cihazlara güncelleme veriyor Güney Kore hariç... Mesela Amerika en son alıyor güncelleme...
    Temmuz güncellemesini 2'sinde verdiler; tabi bu ilk deneyim güncelleme oldu. Gelecek ay bakacağız.
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    Exynos a da Temmuz u Haziran ayında verdiler 😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brave353 kullanıcısına yanıt
    Exynos deneme tahtası tabi ki. Bize sağlamı versinler. Sıkıntı varsa sizde bir baksınlar önce. 😂 😂 😂

😂😂😂 yav ne alaka 😂😂😂 exynos kendi işlemcileri adam kayırıyorlar işte 😂😂😂

ben o problemin bölgesel olduğunu düşünüyorum.Almadan önce çok okumuştum bu sorunu ama 11 in tek diş çektiği yerde 3 diş çekiyo S20. Birde 11 de Wifi evden çıktığım anda koparken S20 de 8 10 metre sonra kopuyo bağlantı konusunda da çok memnun kaldım şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Evet şuan bende çok memnunum birçok açıdan... Son güncelleme açıklaması da şu şekilde,

https://doc.samsungmobile.com/SM-G988B/AUT/doc.html

Temmuz u 29 Haziran'da vermişler 😂

https://doc.samsungmobile.com/SM-G988B/DBT/doc.html

Tamam hadi senin eşeğin boz olsun. 😂😂😂

• WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Bunu izlemiştim. İphone Xr ve 11 satıyor diyor.
    O tasarım ve çağ dışı ekranı ile iphone en üst modeli satmış olmuyor ki. Pro modeller neden satmıyor, hem TR de hem genelde? Bunun da video yapılması lazım. Ülkemiz mesela hâlâ iphone 6-7 cenneti. Bunu da sorgulamak lazım. 😉

😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Mesut çevik bu ara sacma sapan videolar çeker oldu. Gecen dede Huawei nasıl başardı diye bir videosu vardı. Parayla çekilmiş izlenimi uyandırdı bende. Allah aşkına Huawei neyi başardı? Başardığı hicbirsey yok. İçler acısı bir halde. App galery ile birseyler yapmaya çalışıyor. Bildirim problemi var, google servisler yüklenince cihaz ban yiyor. Whatsapp yedeği alınamıyor çünkü Drive yok, YouTube yukleseniz bile giriş yapamıyorsunuz Abonelikler vs hicbirsey çıkmıyor. Dailymotion ile anlaşmış ta kim izliyor varmı izleyen Daily Motion? Bütün dünya Youtube da. Netflix lisansı yok, berbat kalitede gösteriyor buna rağmen kameradan başka hiçbir albenisi olmayan p40 pro ya dalga geçer gibi iphone 11 pro max fiyatı istiyor.. ama başarmış..

Bu videoda da haklı olduğu noktalar var ancak saçmaladığı da bir çok nokta var. Onu gören izleyen eski Ceo zannedecek. Samsung un ihtiyacı olan şey farklılaşmak. Android de 2 yıl mi güncelleme veriliyor 4 yıl vermeli. Ona göre belli sayıda model çıkarmalı. Adını dahi anmak istemediğim bu Çin denilen ülke ve firmaları ile donanım yarışı ile baş edemezsin. Onun harici, satış sonrası desteğini geliştirmeli kendi servislerini kurmalı ve yaygınlaştırmalı, Apple gibi teknik hizmet vermeli. Kalifiye ve eğitimli eleman sayısını arttırmalı. Exynos saçmalığından kurtulmalı. Bunlar olursa kalite ve marka algısında farkli yere gelirsin. O zaman sende telefondan 11 bin tl isteyebilirsin. Mevcut hali ile çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 8 Temmuz 2020; 1:45:3 >

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Aynen reis. Bir de Xr ve 11 satıyor diyor. 😂
    Yahu onlar Apple 'ın giriş seviyesi telefonu alooo Mesut sesim geliyor mu. 😂 Birisi 2018 giriş seviyesi, birisi 19. Proların satış grafiğine bak da Apple amiral satıyor mu onu konuşalım. Türkiye' de 11 Apple abi yaaa olduğu için ve ucuz olduğu için satıyor. Bin TL fazla olsa Pro, kimse 11'in yüzüne bakmaz. Eeeee şimdi Apple premium mu satmış oluyor?

Bende bundan şüphelendim açıkçası acaba para alıyor mu demiştim kendi kendime

• %70 i reklam üzerine kurulmuş bir sektörde markalardan para almadıklarını düşünebilecek kadar iyi niyetlimisiniz ? Lütfen arkadaşlar ...
  • marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Hocam kullandın işte, Apple dan geçtin ben de öyle hem de 11 Pro dan.

Bu tarz Youtuber lar sürekli takipçileri olduğu için sosyal medya optimizasyonun bir tık iyi olması nedeniyle Apple tercih ediyor. Samsung kaldı ki bu optimizasyonu biraz daha ileri taşımış bunu gördüm. Eskisi kadar bozulmuyor resim ve videolar, her neyse. Sende var 50 bin takipçi, sana göre bu optimizasyon önemli. İyi de kardeşim bende var 400 takipçi. Bu adamlara optimizasyon iyi olsa ne olur olmasa ne olur?

Sonra Apple dan iyisi yok reklamı yapıyorlar. Senin için yok. Senin işin sosyal medya. Benim gündelik hayatıma ne katkı sağlar ben buna bakarım.

Haklısın, geçenlerde SE 2020 inceleme videosunu izledim Mesut Çevik in resmen o kadar iyi kurgulamışki videoyu gidip alasım geldi. Videoyu kapatınca dedimki kendine gel 2020 de gidip 2016 da kullandığın iphone 7 yimi alacaksın : )))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Hocam kullandın işte, Apple dan geçtin ben de öyle hem de 11 Pro dan.

Bu tarz Youtuber lar sürekli takipçileri olduğu için sosyal medya optimizasyonun bir tık iyi olması nedeniyle Apple tercih ediyor. Samsung kaldı ki bu optimizasyonu biraz daha ileri taşımış bunu gördüm. Eskisi kadar bozulmuyor resim ve videolar, her neyse. Sende var 50 bin takipçi, sana göre bu optimizasyon önemli. İyi de kardeşim bende var 400 takipçi. Bu adamlara optimizasyon iyi olsa ne olur olmasa ne olur?

Sonra Apple dan iyisi yok reklamı yapıyorlar. Senin için yok. Senin işin sosyal medya. Benim gündelik hayatıma ne katkı sağlar ben buna bakarım.
    Videoda şöyle bir şey söylüyor.. s20 nin kasası ve özellikleri ile çıksaydı yeni iphone sansasyon yaratmazmıydı diye.. yaratırdı evet de E yaratsın ozaman. Yani kardeşim bu bile bile ladestir. Apple çok kaliteli firma ama herseyi gıdım gıdım veriyor. Hala daha 64gb telefon çıkarıyor, lcd ekranlı telefon çıkarıyor, kablosuz şartların 15w olduğu günümüzde telefondan 5w sarj cihazi cikiyor, hizli sarj dediği şey 18w saka gibi.

Yukarıda yazdim, Samsung guncelleme de, satis sonrasi destekte Apple gibi olsun, Snapdragon a geçsin. Tr de doğru bir pazarlama faaliyeti ile rakiple arasındaki uçurum farkları anlatarak cok zor duruma sokar Apple ı. Samsung kestirmeden direk fiyat yükselterek Apple ile rekabet etmeye çalışıyor, olmaz. Orası artık marka olmuş.

2. paragraf herşeyi anlatıyor...
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.