Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.841
Cevap
117
Favori
817.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ay önce aldığım ama kullanmadığım orjinal gümüş renk protective stand kılıf ile clear view kılıfı satıyorum, ikisi için istediğim fiyat 300 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 kılıftan kullanan varmı acaba ince ve elden kaysın istemiyorum. Telefon sonra çok kaba oluyor zaten büyük dahada büyümesin. Ama farklı önerileri de açığım Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • omrozd O kullanıcısına yanıt
    Ortadaki kılıfı kullanıyorum S20 Ultra için. Spigen nin en beğendiğim kılıfı. Sade ve şık. Arkadaki tırtıklı bölümü aynen yan taraflara da uygulamışlar. Elde tutuş hissi gayet güzel.

• merhaba arkadaşlar s20 plus aldım abd cihazı verizon sıkıntım şu rehberde kayıtlı olan kişileri aradığımda numaranın başına +1 ekliyor ve arama yapamıyorum ama numarayı elimle girdiğimde yapıyor yada rehberdeki kişinin başına +9 ekleyince yapıyor varmı bir yolu bildiğiniz

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Hangi cihaz hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Hangi cihaz hocam ?
    Belirtmeyi unutmuşum s20+

• Sonunda güncelleme yayınlamayı lütfetti samsung. Temmuz güvenlik yamasıyla birlikte gelmiş.
  • Selamlar,

Eşime S20 almayı düşünüyorum (Düz olan modeli) işi gereği çok fazla telefonla konuşuyor ve şarjı iyi giden bir telefon almak istiyorum. xiaomi note 10 pro ile düz s20 arasında kaldım (şuan fiyatları hemen hemen aynı) uzun süredir kullanan bir arkadaş varsa şarj durumu için yorum yapabilir mi? yada alternatif bir model öneriniz olur mu? 3 yıldır S8 kullanıyor şuan hem sarj hemde performans olarak tatmin edici değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

merhaba arkadaşlar s20 plus aldım abd cihazı verizon sıkıntım şu rehberde kayıtlı olan kişileri aradığımda numaranın başına +1 ekliyor ve arama yapamıyorum ama numarayı elimle girdiğimde yapıyor yada rehberdeki kişinin başına +9 ekleyince yapıyor varmı bir yolu bildiğiniz
    Aramayı açın ; üstte üç nokta var;Ayarlar/Diğer arama ayarları/Dolaşım yardımı var oradaki seçeneklerden ayarlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

Selamlar,

Eşime S20 almayı düşünüyorum (Düz olan modeli) işi gereği çok fazla telefonla konuşuyor ve şarjı iyi giden bir telefon almak istiyorum. xiaomi note 10 pro ile düz s20 arasında kaldım (şuan fiyatları hemen hemen aynı) uzun süredir kullanan bir arkadaş varsa şarj durumu için yorum yapabilir mi? yada alternatif bir model öneriniz olur mu? 3 yıldır S8 kullanıyor şuan hem sarj hemde performans olarak tatmin edici değil.
    Hocam S20 düz şarj çok önemliyse memnun etmeyebilir. Xiaomi bir tık daha iyi gider. Snapdragon olsa S20 önerirdim şarj için ama S20 zaten ufak model, Exynos da olunca telefonu biraz aktif kullanan biri için az gider.

Bu arada dün geceden 4 sn pozlama süreli gece modu:

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Şarj süresi önemli evet çünkü iş gereği çok telefonla konuşuyor şuan sabah şarjdan aldığı telefonun akşam 8 gibi şarjı bitmiş oluyor. Uzun giden bir model lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

Şarj süresi önemli evet çünkü iş gereği çok telefonla konuşuyor şuan sabah şarjdan aldığı telefonun akşam 8 gibi şarjı bitmiş oluyor. Uzun giden bir model lazım
    Oppo Reno 3 Pro'ya da bir göz atın.
    S20 gibi zarif ve hafif. Xiaomi cihazları fiziksel olarak çok hantal. Şarj memnun eder, mutlaka bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 13 Temmuz 2020; 11:10:13 >
  • Güncelleme geldi bana S20 düz Türkiye.

• Es yirmi pılas güncelleme geldi indiriyorum şuan

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Resimlerini görebilirmiyim?

• Telefonu güncelleyen oldu mu ? Nasıl acaba

• Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Son güncellemeyi yaptıktan sonra denemek istedim S20 ile ısınmayı. 2 dakikalık video çekiminden sonraki değerler bu. Ve elimi ciddi anlamda rahatsız edecek kadar sıcak oluyor. Bu değerler normal mi? Ve bu sıcaklık telefona zarar vermez mi? Güncelleme sonrası daha da sıcaktı açıkcası ama onu güncelleme ve kuruluma bağladım. Rutinde kullanım için bu sıcaklık yüksek geliyor bana. Belki arka panel cam olduğu için bu denli yansıtıyor sıcaklığı ama pek tatmin etmedi beni açıkcası bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: dionysos66

Resimlerini görebilirmiyim?
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• Merhaba arkadaşlar,

S20 almayı düşünüyordum ama bu ısınma sorunu gözümü korkuttu. Geriye dönük biraz okudum ama emin olamadım.
    Telefonda kronik bir ısınma sorunu mu var ya da vardı da güncellemelerle düzeldi mi?
    Yabancı forumlarda 10 dakikalık instagram kullanımında bile çok ısındığı yazıyor. Ben hardware'i çok yoracak bir oyun vs oynamıyorum ama normal kullanımda da ısınması ihtimali canımı sıkıyor. Yorumlarınızı rica ediyorum. Selamlar.
  • Dostlar merhaba, yakın zamanda s20 almayı düşünüyorum. Küçük olduğu için s20 tercihim. Plus ile aradaki batarya farkı aklımı karıştırıyor.

s20 ile ne kadar ekran süresi alıyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.