Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tsmsk Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
10.721
Cevap
149
Favori
502.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 711
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 766
  • Ortalama Mesaj Aralığı 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 439
  • Favoriye Eklediklerim 268
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • brave353 (805 mesaj) tucsonFL (766 mesaj) ctrl-alt-delete (425 mesaj) Passenger (359 mesaj) ssavtak (232 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5029 mesaj) Mobil (3278 mesaj) Mini (420 mesaj) Uygulama (1857 mesaj) (137 mesaj)
  • @
39 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
Giriş
  • 1 ay önce aldığım ama kullanmadığım orjinal gümüş renk protective stand kılıf ile clear view kılıfı satıyorum, ikisi için istediğim fiyat 300 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    3 kılıftan kullanan varmı acaba ince ve elden kaysın istemiyorum. Telefon sonra çok kaba oluyor zaten büyük dahada büyümesin. Ama farklı önerileri de açığım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1147 Mesaj

Ortadaki kılıfı kullanıyorum S20 Ultra için. Spigen nin en beğendiğim kılıfı. Sade ve şık. Arkadaki tırtıklı bölümü aynen yan taraflara da uygulamışlar. Elde tutuş hissi gayet güzel.

|
    |
    omrozd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1559 Mesaj
    merhaba arkadaşlar s20 plus aldım abd cihazı verizon sıkıntım şu rehberde kayıtlı olan kişileri aradığımda numaranın başına +1 ekliyor ve arama yapamıyorum ama numarayı elimle girdiğimde yapıyor yada rehberdeki kişinin başına +9 ekleyince yapıyor varmı bir yolu bildiğiniz

• Yarbay
    2849 Mesaj

Hangi cihaz hocam ?
    |
    |
    Türbülans Havayolları A.Ş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Hangi cihaz hocam ?
    Belirtmeyi unutmuşum s20+

|
    |
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    Sonunda güncelleme yayınlamayı lütfetti samsung. Temmuz güvenlik yamasıyla birlikte gelmiş.
    |
    |
  • DH Yönetici
    7108 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Özgür

Selamlar,

Eşime S20 almayı düşünüyorum (Düz olan modeli) işi gereği çok fazla telefonla konuşuyor ve şarjı iyi giden bir telefon almak istiyorum. xiaomi note 10 pro ile düz s20 arasında kaldım (şuan fiyatları hemen hemen aynı) uzun süredir kullanan bir arkadaş varsa şarj durumu için yorum yapabilir mi? yada alternatif bir model öneriniz olur mu? 3 yıldır S8 kullanıyor şuan hem sarj hemde performans olarak tatmin edici değil.
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

merhaba arkadaşlar s20 plus aldım abd cihazı verizon sıkıntım şu rehberde kayıtlı olan kişileri aradığımda numaranın başına +1 ekliyor ve arama yapamıyorum ama numarayı elimle girdiğimde yapıyor yada rehberdeki kişinin başına +9 ekleyince yapıyor varmı bir yolu bildiğiniz
    Aramayı açın ; üstte üç nokta var;Ayarlar/Diğer arama ayarları/Dolaşım yardımı var oradaki seçeneklerden ayarlayabilirsiniz.
    |
    |
  • Yarbay
    14066 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

Selamlar,

Eşime S20 almayı düşünüyorum (Düz olan modeli) işi gereği çok fazla telefonla konuşuyor ve şarjı iyi giden bir telefon almak istiyorum. xiaomi note 10 pro ile düz s20 arasında kaldım (şuan fiyatları hemen hemen aynı) uzun süredir kullanan bir arkadaş varsa şarj durumu için yorum yapabilir mi? yada alternatif bir model öneriniz olur mu? 3 yıldır S8 kullanıyor şuan hem sarj hemde performans olarak tatmin edici değil.
    Hocam S20 düz şarj çok önemliyse memnun etmeyebilir. Xiaomi bir tık daha iyi gider. Snapdragon olsa S20 önerirdim şarj için ama S20 zaten ufak model, Exynos da olunca telefonu biraz aktif kullanan biri için az gider.

Bu arada dün geceden 4 sn pozlama süreli gece modu:

• DH Yönetici
    7108 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Özgür

Şarj süresi önemli evet çünkü iş gereği çok telefonla konuşuyor şuan sabah şarjdan aldığı telefonun akşam 8 gibi şarjı bitmiş oluyor. Uzun giden bir model lazım
    |
    |
    Passenger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14066 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

Şarj süresi önemli evet çünkü iş gereği çok telefonla konuşuyor şuan sabah şarjdan aldığı telefonun akşam 8 gibi şarjı bitmiş oluyor. Uzun giden bir model lazım
    Oppo Reno 3 Pro'ya da bir göz atın.
    S20 gibi zarif ve hafif. Xiaomi cihazları fiziksel olarak çok hantal. Şarj memnun eder, mutlaka bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 13 Temmuz 2020; 11:10:13 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    849 Mesaj
    Güncelleme geldi bana S20 düz Türkiye.

|
    |
  • Es yirmi pılas güncelleme geldi indiriyorum şuan

|
    |
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj

Resimlerini görebilirmiyim?

|
    |
    Türbülans Havayolları A.Ş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1494 Mesaj
    Telefonu güncelleyen oldu mu ? Nasıl acaba

|
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj

Son güncellemeyi yaptıktan sonra denemek istedim S20 ile ısınmayı. 2 dakikalık video çekiminden sonraki değerler bu. Ve elimi ciddi anlamda rahatsız edecek kadar sıcak oluyor. Bu değerler normal mi? Ve bu sıcaklık telefona zarar vermez mi? Güncelleme sonrası daha da sıcaktı açıkcası ama onu güncelleme ve kuruluma bağladım. Rutinde kullanım için bu sıcaklık yüksek geliyor bana. Belki arka panel cam olduğu için bu denli yansıtıyor sıcaklığı ama pek tatmin etmedi beni açıkcası bu.
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: dionysos66

Resimlerini görebilirmiyim?

• Yüzbaşı
    252 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

S20 almayı düşünüyordum ama bu ısınma sorunu gözümü korkuttu. Geriye dönük biraz okudum ama emin olamadım.
    Telefonda kronik bir ısınma sorunu mu var ya da vardı da güncellemelerle düzeldi mi?
    Yabancı forumlarda 10 dakikalık instagram kullanımında bile çok ısındığı yazıyor. Ben hardware'i çok yoracak bir oyun vs oynamıyorum ama normal kullanımda da ısınması ihtimali canımı sıkıyor. Yorumlarınızı rica ediyorum. Selamlar.
  • Binbaşı
    1849 Mesaj
    Dostlar merhaba, yakın zamanda s20 almayı düşünüyorum. Küçük olduğu için s20 tercihim. Plus ile aradaki batarya farkı aklımı karıştırıyor.

s20 ile ne kadar ekran süresi alıyorsunuz ?
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
backlink paketleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.