Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dogangoxel , shyrelia Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
35.979
Cevap
432
Favori
2.245.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • chnd kullanıcısına yanıt

Öneriniz için tesekkürler attım bunlari direk sepete onerebilecegini bir ekran koruyucu varmı acaba yoksa random alalimmi ortalama fiyattan farketmeksizin :)

Başka kullanıp memnun olduğunuz tavsiye edebileceğiniz ürünler varsa onerebilirseniz sevinirim arkadaşlar gözüm gibi bakmaya kararlıyım biraz telefona :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrealtintas E kullanıcısına yanıt

teknosadan garantili ekran koruyucu taktırmıştım onu düşünebilirsiniz.

• CesurKavimlerinEfendisi kullanıcısına yanıt

letgo'da temiz 2 aylık bir şekilde ilan gördüm, 4300 liraya 6 gb'lık olan modeli aldım. yaşadığım şehirde olduğu için elden teslim aldım cihazı.

• Arkadaşlar merhaba, daha önce hiç Samsung cihaz kullanmadım,10 gündür s20fe kullanıyorum. Zil ve mesaj sesi olarak ericsson mesaj sesini atamak istedim ama yapamadım ,cihaz üzerinde gelen sesler dışında başka bir ses kullanamıyor muyuz

• sakin-adam kullanıcısına yanıt

Ayarlar, sesler ve titreşim, zil sesi menüsü altına girince sağ üst köşedeki + ya tıklayın ve zil sesinizi seçin

Mesaj bildirim sesi için de, atamak istediğiniz mesaj bildirim sesi dosyasını dahili depolama altındaki notifications klasörüne kaydedin

• Dün itibari ile kendisine kavuştum. A7 2015 modelinden geçtim. Umarım isteyen herkese nasip olur.
    Kamerasına bayıldım şahsen.

Şeffaf kılıf almak istiyorum. Kamerasını iyi koruyacak bir kılıf tavsiyesi istiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi forumlar.

• Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

Eskiden "Cihaz Bakımı" uygulamasında verileri temizleme yaptığımızda buradaki sorun geçmişi temizleniyordu. Şimdi olmuyor. Wipe Cache'de işe yaramadı. Facebook silip yeniden yüklesem bile görünüyor ve sinir oluyorum. Sizlerin bu konuda bir bilginiz var mı?

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum, oldu

• Hattım Türk Telekom, Kendi kendine Volte aktif mesajı geldi. Telefonda da kendi kendisine çalıştı.

Önceden millet başka cihaza takıp değişik atraksyonlar yapıyormuş. Bende nasıl kendi kendisine oldu acep.

• asyagrafik kullanıcısına yanıt

Daha önce sms ile açılmasını istediğimde müşteri hizmetleri ile görüşün diye cevap gelmişti. Galiba cihazı yeni tanımladılar sisteme şimdi aynı mesajı 2-3 gün önce yine yolladım hemen açıldı volte ve wifi arama...

• hakanyc kullanıcısına yanıt
    Telefonu pc bağlayıp adb ile facebook ve bileşenlerini kaldırıp tekrar yükleyebilir misiniz, belki düzelir. Düzelmezse telefona odin ile en son yazılımı yükleyebilirsiniz. O zaman da düzelmezse adb ile cihaz bakımını kaldırırsınız. Bana göre düzelecektir.

• Bu üstteki hd+ yi nereden kapatıyoruz

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

• gargamel_ kullanıcısına yanıt

Hocam Odin ile yazılım kuruyorum fakat başka uygulama bile olsa böyle hata veriyor. Anlamadığım aktif kullandığım uygulamalar. Arka planda ne oluyorsa oluyor. Cihaz bakımını kaldırmak istemiyorum ama bu durum da canımı sıktı...

• acura07 kullanıcısına yanıt

Türk telekom operatörün volte simgesidir o, kapatmak isterseniz volte yi ayarlardan kapatmalisiniz

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Türk telekomda volteyi kapatınca kapanır sanırım.

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Aynı anda yazmışız :)

• hakanyc kullanıcısına yanıt
    Değişik bir durum. Bir şey öğrenirsem haber edeyim size.

• gargamel_ kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar, S20 FE Snapdragon 256 GB modelinin siparişini verdim. Oyun oynamayacağım, günlük standart youtube, twitter ve web kullanımında ortalama ne kadar ekran süresi alırım.

Note20'ler 5-6 saat ekran alıyormuş, sırf o yüzden ondan vazgeçtim. Kalem önemliydi ama performans, ekran süresi ve stabilite konusunda FE daha mantıklı geldi.

Ekran süresi önemli benim için. Ortalama ekran süresi ne alırım Snapdragonla?

• 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.