Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.818
Cevap
434
Favori
2.233.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

samsung s10 5g cihazlar sarı sitede 3500 tl ye imei kayıtlı olarak satılıyor. android güncellemesi yapılmadığı takdirde kapanmayacağı söyleniyor. bu konuda bilgisi olan varmı acaba ?

• ak_al kullanıcısına yanıt

Evet hocam betadan. Bugün ya da yarın güncelleme gelir zaten. Rica ederim ne demek :)

• gargamel_ kullanıcısına yanıt
    Belirttiğinizi yapınca bende de anlık parlama sorunu sona erdi teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • isimvermeyenizleyici İ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Telefonun üzerinde gelen jelatinin bir kaç yerden çizilmesi sonrasında bugün nano ekran koruyucu taktırdım. Bu vesile ile de telefonun üzerinde gelen jelatininin ne kadar iğrenç olduğunu anlamış oldum. Ekranın kalitesi level atladı resmen.

• kartalizma07 kullanıcısına yanıt

S20 FE SD den bir tık kötü hocam. Düz S20 den iyi ama elbet. Arasında diyelim.

S22 den ben de umutluyum ama 6.08 inç olup 3800 maH batarya söylentisi de var. Plus düşünülebilir o zaman 6.5 inç deniyor ona da.

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt

Dokunmatik hassasiyeti değişti mi yoksa sadece görüntü kalitesi mi değişti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz hızlı şarj muhabbetini deniyen varmı. orjinal samsung cihazlara baktım en kötüsü 400 lira. diğer markalarda falan verim alabilen varmı ?

• kelleco K kullanıcısına yanıt
    Baseusun jelly modelini kullanıyorum memnunum.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Hocam s22 çok iyi gelecek ama dolar da iyi geliyor :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Lanet olsun böyle yönetime de ekonomiye de benim gibi bir insan bile bu tarz haberlere bakmayı bıraktı artık, ne anlamı var ki? hangi parayla alacağız abi tamamen hayal olmuş durumda ya, bir avuç zengin zümreden başkası alamaz artık onların çoğuda elma meraklısı zaten hem bu işlere kafa pek basmaz hem de gösteriş yüzünden elmadan vazgeçmezler. Samsung için TR'de işler baya kesilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Ekim 2021; 3:42:14 >
  • Katılıyorum reis. S21 son amiral telefonum olabilir :D

Eğer Samsung iyi buyback kampanyası yapar, geri alım bedelini yüksek tutarsa S22 veya Plus'a göz atarız. Ultralar zaten hayal de.  

@MühendisMurat haklısın.

• arkadaşlar selam,

şeffaf olmayan kılıf önerisi alabilir miyim?

• Muhtemelen iyi bir buyback olur üstad. Yoksa Samsung artık TR’de amiral gemisi satamıyor.

@mühendismurat

Yapacak bir şey yok hocam. Şu an içinde bulunduğumuz durum bu. Coğrafya kader maalesef.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Kapıyı 12 binden açar S22 :D :D

Eskiden amiraller yerine şunu alırız şu fiyata şu var diyorduk ama 5000 - 10000 arası boşluk , alınacak cihaz yok gibi birsey

Malum yollardan oneplusa devam yolu gözüktü :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat Burç -- 25 Ekim 2021; 11:14:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Oneplus’ın da arayüzü bitik hocam. Bakalım hayırlısı. Ama dolar 9.75’e dayanmışken artık bu ülkede orta sınıf cihazlar bile ucuz olmayacak maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 25 Ekim 2021; 11:18:28 >
  • Yapacak birşey yok. Color OS geliyor baya birşey katacaklar. Adamlar zaten farkında. OnePlus serbest düşüş yaşadı. Bir şekilde toplayacaklar kendilerini

• AzRocK kullanıcısına yanıt
    Dokunmatik hassasiyetinde bir sorun yaşamadım. Eskisinde de bunda da bir problem yok.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta Samsung Unpacked Part 2 lansmanı yaptı ve içinde S21 FE yine olmadı. Böylece S21 FE nin piyasaya çıkarılmasının iptal olduğu bilgileri de doğrulanmış oldu. Ocak sonunda yapılacak S22 lansmanına kadar artık bir cihaz çıkmayacak. Yani ya S20 FE ile devam edeceğiz ya da S22 çok cazip bir fiyat ve özellikler ile çıkarsa bunu verip onu alacağız. İki yol var önümüzde yani.

• Tws kulaklık arıyorum bir türlü karar veremedim. galaxy buds 2 kullanan var mı ? ya da liberty air 2 pro ? ya da edifier neo buds pro

• 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.