Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.957
Cevap
433
Favori
2.243.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam. Bandrolleri felan sorduğum için espri kısmjnı hiç düşünmedim :))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Snapdragon model s20 fe alamayan arkadaşlar a52s e bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 27 Ekim 2021; 7:30:48 >
  • Arkadaşlar 8/256 7000 lira oldu alamadık diye üzülenler vardı. Hepsiburada da 6149 TL ye satılıyor. Satıcı da Samsung. Üstelik her rengi de var. Bunu kaçırmayın bence.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s20-fe-256-gb-snapdragon-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV00000MQ8SG?magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail

• ssavtak kullanıcısına yanıt

Çok sağlam fiyat. Geçen hafta 6/128 ini 5.499 ₺ ye aldım. Kaçırdık sağlık olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar telefonun kendi kamera uygulamasiyla genis açı kamerasi ile 60fps video cekemiyorum ama gcam ile cekiliyor neden acaba

• Spigen'in 27W Steadiboost hızlı şarj aletini aldım. Şarja taktığımda "Super Fast Charging" yazmıyor ve orjinal şarj aletiyle aynı süreyi gösteriyor dolum zamanı olarak. Hızlı şarj alırken dikkat etmemiz gereken bir şey mi var yoksa telefonumda sorun mu var acaba? Arkadaşımdaki 33W'lık Xiaomi adaptörünü de denedim onda da "Super Fast Charging" yazmıyor sadece "Fast Charging" yazıyor.

Ancak tam dolum yapıp gerçek dolum süresine bakmadım. Accubattery'de 4Volt 3Amper gibi değerler alıyorum şarj aletlerinin hangisini takarsam takayım.

Sorun nerede sizce?

• Kadir59 kullanıcısına yanıt

15 gün önce 5750'yi beğenmeyip almayanlar için yine çok güzel bir fiyat değil ama bu tepetaklak ekonomi ve patlamış dövizler sonrası yine bulunmaz bir fiyat tabi. 

• ozansah O kullanıcısına yanıt
    +1

• xmrtx kullanıcısına yanıt

+1

Cevabı ben de merak ediyorum.

Henüz gcam kurmadım. Kurmamı tavsiye eder misiniz

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt

Şaka maka bana da ekranı pütür pütür yapıyor gibi geldi anlamadığım bir şekilde ancak hiç boşa para veresim yok :D

Zerre çizik yok bende şuan

• ssavtak kullanıcısına yanıt

Samsung shop 500 tl hediye çeki veriyor 6.200'e 50 tl daha fazla ama daha avantajlı.

• acura07 kullanıcısına yanıt

Bu süreler harikaymış. Note20'den vazgeçiyorum o zaman ne dersiniz:)

• conbay C kullanıcısına yanıt

Şunu alin demem . Ama benim kullanimimla bu süreleri alıyorum.

120hz açık herhangi ayar yok

• conbay C kullanıcısına yanıt

Süpermiş o zaman o fiyat 7000 oldu demişlerdi orada. 8/256 hemde ..

• ozansah O kullanıcısına yanıt

Cihaz 25W'a kadar destekliyor. Daha fazla güç aktaran adaptörler taksanız da, 25W alacaktır. Ondan olabilir.

• merhaba arkadaşlar. oyun açtığımda en alttaki gizlenen navigasyon tuşları ne yaparsam yapıyım çıkmıyor. gizlendi mi bir türlü geri gelmiyor. yandaki power butonuna basıyorum ekran kapanıyor, tekrar basıyorum çıkıyor ve oyundan o şekilde çıkabiliyorum. sizde durum nedir?

• is_system kullanıcısına yanıt
    Oyuna girmeden önce navigasyon tuşlarını kapatıp hareketlerle kontrole geçseniz düzelebilir. Dener misiniz

• O zaman kullandığınız kabloda sorun vardır. 25W destekleyen kablo kullanın sorununuz çözülecektir.

Edit: Ayrıca ayarlardan hızlı sarj'ın açık olduğudan emin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meetthh -- 27 Ekim 2021; 13:15:28 >
  • AzRocK kullanıcısına yanıt

ama telefonun kutusundan çıkan adaptör 15W'lık. 27W'lık adaptörden de 15W alabildim.

Sanırım uyumlu değil o yüzden iade edeceğim.

• acura07 kullanıcısına yanıt

Hocam bu değerler bir günde alınan değerler mi? Çünkü ben 2 günde (yaklaşık 46 saat kullanım) maksimum 6 saat ekran süresi görebiliyorum (6 saat olduğunda şarj yüzde 10 civarı oluyor). Cihazım snapdragon 8/256. 120 Hz, otomatik parlaklıkta kullanıyorum. Whatsapp, instagram gibi günlük uygulamaları kullanıyorum sadece.

Geçen gün 1 gün boyunca kullanmayı denedim max ne kadar ekran süresi verecek diye 6.5 civarı ekran süresi aldım.

Ekstra yaptığınız bir ayar var mı?

• 
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.