Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
35.985
Cevap
432
Favori
2.246.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sitesinde M20 iade max için 1650Tl yazıyor.

• Arkadaşlar yakın zamanda bende telefon alacağım.Şuan mi Max 2 kullanıyorum.S20fe nin kamera cıkıntısını kılıf kapatıyormu merceğin çizilme olasılığı varmı.Sterio sesi yeterince yüksekmi son olarak kullandığı işlemci dolayısıyla youtubda falan gezerken ısınma varmı telde.
    Oppo reno 2z veya bu telefonu alabilirim duruma göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Evet dun aldım özellikle bu degisim kampanyasi icin aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doğrudur.

Dalgınlığıma gelmiş.

Bu arada 17 ekim faturam kesilmiş ve aktif kuryeye teslim edilmiş.

Faturada telefon ve kulaklık gözüküyor.

Halbuki MT kulaklık sonra gelecek denmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: şubat

Arkadaşlar yakın zamanda bende telefon alacağım.Şuan mi Max 2 kullanıyorum.S20fe nin kamera cıkıntısını kılıf kapatıyormu merceğin çizilme olasılığı varmı.Sterio sesi yeterince yüksekmi son olarak kullandığı işlemci dolayısıyla youtubda falan gezerken ısınma varmı telde.
    Oppo reno 2z veya bu telefonu alabilirim duruma göre.

Sesi baya iyi en azından i11 den iyiydi. Kılıf kamera çıkıntısını da kenardan örtüyor. Ama youtube olayına bir şey diyemiceğim çok kullanan biri değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Sesi baya iyi en azından i11 den iyiydi. Kılıf kamera çıkıntısını da kenardan örtüyor. Ama youtube olayına bir şey diyemiceğim çok kullanan biri değilim

Alıntıları Göster

Hocam kamera camı teli masaya koyduğumuzda yere temas etmiyor doğrumu anladım .

• quote:

Hocam kamera camı teli masaya koyduğumuzda yere temas etmiyor doğrumu anladım .

Alıntıları Göster

Hepsiburadadan 40 tlye bir kılıf aldım onun için konuşuyorum: evet dediğiniz gibi o kılıf ile kamera camı masaya temas etmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Hepsiburadadan 40 tlye bir kılıf aldım onun için konuşuyorum: evet dediğiniz gibi o kılıf ile kamera camı masaya temas etmiyor

Alıntıları Göster

Son olarak foto çekiminede bir yorum yaparsanız .Düşük ışık gündüz portre vs

• quote:

Son olarak foto çekiminede bir yorum yaparsanız .Düşük ışık gündüz portre vs

Alıntıları Göster
    Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)
    Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

Aynı yerin hem gece modu ile çekimi hem de gündüz çekimi. Ana kamera mükemmel bence ama ön kamera kötü bence

• riderman R kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. Faturada kulaklığı hediye olarak mı yazmışlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Air Bag

4 Ekim'de ön sipariş vermiştim samsung'un kendi sitesi üzerinden S20FE ve Watch Active; 15'inde kargoya verildi 16'sında elime geçti, kargo baya hızlıydı. Çok fazla ilgilenecek zamanım olmadı ama S8'den upgrade eden birisi olarak telefon güzel. Ön kamerasını yabancı kitle fazla gömmüş ancak o kadar kötü bulmadım.

Dokunmatik sorunu beni endişelendiriyor; henüz bir şey fark etmedim, çok da vaktim olmadı gerçi. Hayırlısı.

Bu arada değişim fiyatları süper, keşke cihazım yurt dışı olmasaydı :)

Bugün telefona geçiş yaptım, telefon süper, dokunmatik sorunu da bende yok gibi.

Tek bir sıkıntı var, ön kamerası vasat. S7 edge'in ön kamerasını seviyordum, S8'inki daha kötü ve bulanık geldi yazılımdandır dedim çünkü rootluydu, S20 FE'nin ön kamerası daha iyidir diye düşünmüştüm ama vasat...

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Hayırlı olsun hocam. Faturada kulaklığı hediye olarak mı yazmışlar?

Evet. Bedel olarak sıfır TL yaziyor.

• riderman R kullanıcısına yanıt

Tamam hocam.

• Konuyu açan arkadaş diğer modellerin ana konuları gibi detaylandırırsa başlığı ve içeriği daha iyi olur. Bende 2.5 yıllık S9+ cihazımı değişim kampanyası ile gönderiyorum bugün yenisini ise cuma günü teslim aldım kırmızı renk. Kulaklık yerine Active saat hediye edildi.. 3 gündür kullanıyorum bir sıkıntı görmedim henüz cihazın kutusundan kulaklık çıkmıyor + cihaz 25 watt süper hızlı şarj destekliyor fakat kutudan 15 watt çıkıyor. Ekran filmi ile geliyor. İsteyen Gittigidiyor'dan siyah arka kılıf + nano cam filmi 34₺'ye satın alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem095 -- 19 Ekim 2020; 10:48:43 >
  • Air Bag A kullanıcısına yanıt

exynos'tan dolayı çok ısınıyor yazmışlar doğru mu?

@ Tek suçu kopya çekmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 19 Ekim 2020; 11:22:13 >
  • Arkadaşlar selam. Değişim kampanyası Samsung shoplardan da yapılıyor mu? Ben Note 8 vermek istiyorum, telefon temiz ama kalemi kırıldı. Sizce sorun teşkil eder mi?

• evo_4 E kullanıcısına yanıt

yapılmıyor. kargolama yapmanız lazım.

bu arada yan sanayi de olsa bir kalem alıp, takın. öteki türlü fiyat kırarlar.

• Merhabalar, S20 FE için güzel bir kampanya başlatmışlar. S10 cihazımı 5000 TL sayıyorlar. 1500 TL ye sıfır ve 2 yıl garantili telefon sahibi olmak güzel bir fırsat gibi görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz? S20FE alınır mı? S20 FE'de acaba ois var mıdır?

• PreDLoNa kullanıcısına yanıt

s20 fe aldığınızda hediye buds+ kulaklık da var. 600 e satarsınız belki onu da.

Ois var.

• Merhaba Çarşamba günü için teknisyen gelip değişim işlemlerini ve cihaz teslimini yapacaktı. Cuma gününe kaydırdılar yoğunluktan dolayı. :\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahsiyet -- 19 Ekim 2020; 12:5:25 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.