Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
35.968
Cevap
432
Favori
2.245.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.cnnturk.com/teknoloji/samsung-galaxy-s20-fe-kullanicilara-sorun-yasatiyor

Haber bile yapılmış. Şuan dikkat ettiğim için mi bilmiyorum sanki sürekli takılıyor gibi hissediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu testi yaptım bende sıkıntı olmadı. Enteresan. Her cihazda olmuyor mu acaba?

Biraz beklemek ve gözlemlemek en iyisi gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 20 Ekim 2020; 1:9:57 >
  • Telefonum ulaştı hem ilk izlenimlerimi anlatayım hem de fikirlerinizi alayım arkadaşlar sizlerinde..
    Telefon %56 gibi bir şarjla kutudan çıktı tüm kurulumlar vs derken 3 saat gibi bir ekran süresi aldım..120 hz açık olarak..
    Sonra şarja taktım tam doldu ve yürüyüşe çıktım..Telefona 1 saatlik yürüyüşüm boyunca hiç ama hiç dokunmadın eve döndüğümde %97 gibi bir şarjı vardı şok oldum.
    Şarj sizce de bu kadar kötü mü ? Düzelir mi ? Pil öğrenmeye çalışıyor ama önceki samsung (S9+ deneyimlerime göre bu bana çok kötü geldi)
    Şu anda bunları yazarken 46 dk ekran açık kalma süresi var %84 şarj gösteriyor pek hoş gelmedi bana bu..
    Ekran dokunmatiği ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamadım..
    Ön ve arka kameralar ise gayet iyi.
    Yüz tanıma çok hızlı (S9+'a göre beni çok mutlu etti)
    Ama batarya eğer buysa bilemiyorum kafamda deli sorular..

• Cihazı alan arkadaşlar videodaki testi yaparak sayfayıda bilgilendirirlerse makbule geçer.
    https://www.youtube.com/watch?v=zpHZsz3RHJY

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt

Vaktiniz varken iade edin hocam, her takıldığında canınız sıkılacak.

Problem yazılımsal mı donanımsal mı bilmiyoruz. Samsung halledebilir ya da halledemez demek için erken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 20 Ekim 2020; 9:49:39 >
  • Snac Twingum kullanıcısına yanıt

Siz de önceki mesajlara bakarsanız makbule geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 20 Ekim 2020; 9:48:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

Siz de önceki mesajlara bakarsanız makbule geçer.

Zaten konu 8 sayfa diye okumuştum hatta mesajını alıntayıp bırakacaktım ama uzun olduğu için kısa mesaj yazıp link ekleyerek bıraktım. Geriye doğru okuyan yoksa diye ama yine de tavsiyen için sağol.

• Merhaba,

Türkiye varyantı Exynos 990 mu Snapdragon 865'li mi arkadaşlar?

• Dokunmatik sorununun yazılım kaynaklı olduğu ve gelecek bir güncelleme tarafından çözüleceği Samsung tarafından doğrulandı. Bazı yurt dışı telekom telefonları güncelleme almış deniyor, doğruluğunu bilmiyorum.

• LeftEyeNine L kullanıcısına yanıt

exynos.

• herze H kullanıcısına yanıt

Tüh. Alacaktım, kuruş vermem artık. Teşekkürler.

• Değişim kampanyasından yararlananların eski telefon için ücretleri onaylanan oldu mu? Eski telefonu samsung'a ulaşıp incelendi mi?

• Air Bag A kullanıcısına yanıt

kaynak varsa biz de inceleyebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Tüh. Alacaktım, kuruş vermem artık. Teşekkürler.

ben de bugün değişimle alacaktım vazgeçtim.

• herze H kullanıcısına yanıt

Samsungu aradım değişim ve kulaklık kampanyası birleşmiyor dedi hocam

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt

birleşiyor, kulaklık da veriyorlar. sitesinden değişimle ön sipariş verirken görülüyor zaten.

konuştuğunuz kişi anlamamış neyi sorduğunuzu ya da bilmiyor.

• quote:

birleşiyor, kulaklık da veriyorlar. sitesinden değişimle ön sipariş verirken görülüyor zaten.

Normalde birleşmiyor. Chat e bağlanıp müşteri temsilcisinden talep edince, onunla birlikte telefon üzerinden işlemleri yaparsanız ancak ozaman birleşiyor.

• thelordof kullanıcısına yanıt

30.09.2020 tarihinde ön sipariş verdim telefonu cumartesi teslim aldım aldığımı gibi eski telefonumu aynı gün kargoyla gönderdim pazartesi öğlen teslim edildi bugün aradım henüz fiyat teklifi verilmemiş dediler yorumları okudum saçma sapan teklifler veriyorlarmış canım sıkıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonerdursun1 -- 20 Ekim 2020; 15:42:6 >
  • quote:

merhaba hocam bende kendim site üzerinden sipariş verdim ama kulaklık hediyesi gelmedi öyle birşey varmıymış değişim kampanyasından yararlanıp kulaklık hediyesini alanlar oldumu acaba veya eline ulaşan oldumu hediyesi ile birlikte?

• sonerdursun1 S kullanıcısına yanıt

o zaman girilmez o işe de...

diğer sorunuz için yukarda sky__walker mahlaslı arkadaşımız cevaplamış chat'ten kulaklık isteyince kulaklık veriyorlar diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 20 Ekim 2020; 15:57:41 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.