Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.962
Cevap
432
Favori
2.244.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 watt şarj Aleti almaya gerek var mı sizce arkadaşlar. Sanırım 0 dan 100e 15 watt ile 25 watt arasında 25 dk var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

yapılmıyor. kargolama yapmanız lazım.

bu arada yan sanayi de olsa bir kalem alıp, takın. öteki türlü fiyat kırarlar.

Teşekkür ederim hocam. Yan sanayi veya 2.el kalem uyum sorunu yaşatır mı sorun olur mu?

• Cem095 kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl oluyor cihazı kontrol edip şu değeri veriyoruz demeyeceklermi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gibi ön kamerayı gelen ayarlarda kullanıyorsanız 32 mp yapıp deneyin eskisinden daha iyi oluyor. Tek sorunu arka planda çalışan ne varsa fotoğrafı çekince kapatıyor ve işlerken biraz bekletiyor

• hoparlör ses yüksekliği nasıl yüksek mi arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PreDLoNa

Merhabalar, S20 FE için güzel bir kampanya başlatmışlar. S10 cihazımı 5000 TL sayıyorlar. 1500 TL ye sıfır ve 2 yıl garantili telefon sahibi olmak güzel bir fırsat gibi görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz? S20FE alınır mı? S20 FE'de acaba ois var mıdır?

Müşteri hizmetlerini ararsın. Sesli yanıt sisteminde 'online satış' diyerek mh'lerine bağlanırsın.

Sonrasında, internette hem değişim, hemde hediye alan arkadaşlar var da herkese geçerlimidir diye sormak istedim dediğinde zaten mh'lernin kendisi anlatacak. Hem değişim, hemde kulaklık yada saatten birini seçerek değişimi daha cazip hale getirebilirsin.

• S20 FE elime ulaştı. S20 mevcut serilere göre bir tık daha kalın. Iphone 11 ile Pro gibi düşünün. Onun harici herhangi bir sorun yok. Ekran canlılığı, parlaklık, hız hersey iyi. İlk kurulumda çok ısındı ki normal kabul edilebilir, normal kullanımda bir gözlemleyecegim.

Mevcut fiyatı, değişim kampanyası + hediye leri sebebi ile avantajlı. Bu cihaz ilerleyen aylarda 5.500 tl seviyesine konumlanırsa mevcut amiral gemisi özellikleri ile muhteşem bir cihaz olur.

Not: s20 lerde program ile 96hz çalıştırabiliyorsunuz ekranı. Bunda denedim çalıştırmadı. Belki güncelleme gelir programa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 19 Ekim 2020; 16:58:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

S20 FE elime ulaştı. S20 mevcut serilere göre bir tık daha kalın. Iphone 11 ile Pro gibi düşünün. Onun harici herhangi bir sorun yok. Ekran canlılığı, parlaklık, hız hersey iyi. İlk kurulumda çok ısındı ki normal kabul edilebilir, normal kullanımda bir gözlemleyecegim.

Mevcut fiyatı, değişim kampanyası + hediye leri sebebi ile avantajlı. Bu cihaz ilerleyen aylarda 5.500 tl seviyesine konumlanırsa mevcut amiral gemisi özellikleri ile muhteşem bir cihaz olur.

Not: s20 lerde program ile 96hz çalıştırabiliyorsunuz ekranı. Bunda denedim çalıştırmadı. Belki güncelleme gelir programa.

Hocam bende s9+ dan geçiyorum cuma gününü bekliyorum. s9+ dan geçince hissiyat nasıl premium hissettiriyor mu? ekran çerçevesi göze batıyor mu? Hangi rengi aldınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahsiyet -- 19 Ekim 2020; 19:46:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sahsiyet

Hocam bende s9+ dan geçiyorum cuma gününü bekliyorum. s9+ dan geçince hissiyat nasıl premium hissettiriyor mu? ekran çerçevesi göze batıyor mu? Hangi rengi aldınız.

Alıntıları Göster
    Eşime aldık. Bende S20 Plus var. Premium hissiyatını veren şey kasa aslında. Kasa malzemesinden dolayı o premium hissini alamayacaksınız, iç çerçeve göze batmıyor. S9+ dan sonra donanım olarak çok daha cezbedici bu cihaz. Memnun kalacağınızı dusunuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• MacGyver. kullanıcısına yanıt

Normal kullanımda anormal bir ısınma ile karşılaşmadım, çok oyun oynayan birisi değilim. Şarj esnasında orijinal şarjı kullanmama rağmen dokunmatik ekran sorunu çıkmaya başladı. Ah Samsung.

• Air Bag A kullanıcısına yanıt
    Tam olarak ekranla ilgili ne sorun var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Air Bag A kullanıcısına yanıt

ekran şarj ederken mi çalışmıyor? sonradan, yani şarjda değilken mi dokunmatik sorunu oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 19 Ekim 2020; 22:0:0 >
  • Bugün iki fotoğraf çektim, arka kamerası çok hoşuma gitti. Birisi wide kamera diğeri normal. Samsung azıcık daha emek verse cillop gibi telefon olurmuş.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)
    Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

• Bugün teknosa da telefonu kurcalarken ekran ayarları aşağıya inmedi bir türlü kaydırmaya çalıştığımda ekrana bastığım yerdeki ayara girdi durdu. Sonra gir çık yapınca ayara düzeldi ekran sorunu mu yoksa başka bir durum mu oldu anlayamadım. Bende ciddi şekilde düşüyorum telefonu ama şuan bekmeye karar verdim.

• @PreDLoNa @MacGyver. @Sudafed Orijinal şarjı takılıyken telefonu kullanırken ekran kafayı yedi, kendiliğinden dokunuşlar yapıyor. Şarjda değilken sıkıntı yok. Bu genelde 3. parti kötü şarjların çıkardığı bir sorun.

Sorun tekrarlayacak mı diye denemeye vaktim olmadı ancak şarjdayken dokunmatik sorunu yaşayanlar da gördüm yabancı forumlarda.

Bu dokunmatik olayı çok garip herkeste farklı sorun çıkarıyor.

• yarın almayı düşünüyordum ama aşağıdaki gibi bir problem varmış ve pek çok kişi bu problemi yaşadığını söylemiş:

https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-S20/S20-FE-Touchscreen-Issues/m-p/1449503

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 20 Ekim 2020; 0:17:53 >

• quote:

yarın almayı düşünüyordum ama aşağıdaki gibi bir problem varmış ve pek çok kişi bu problemi yaşadığını söylemiş:

https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-S20/S20-FE-Touchscreen-Issues/m-p/1449503

Az önce denedim aynen öyle. Normal kullanırken bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar ama bu uygulamayı açıp deneyince fark ettim bunu. Kimisi oyun servislerini kapatın biraz olsun düzeliyor demiş yaptım ama bir fark göremedim

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt

her şeyi denemişler ancak çözememişler.

bu arada normal kullanımda en çok fotoları büyütürken (yani 2 parmakla aynı anda yapılan işlemlerde) fark edilmiş.

tek parmakla kullanırken bir şey olmuyormuş zaten. normal kullanırken dediğiniz tek parmaksa bir şey fark etmemeniz normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 20 Ekim 2020; 0:20:38 >
  • quote:

her şeyi denemişler ancak çözememişler.

bu arada normal kullanımda en çok fotoları büyütürken (yani 2 parmakla aynı anda yapılan işlemlerde) fark edilmiş.

tek parmakla kullanırken bir şey olmuyormuş zaten. normal kullanırken dediğiniz tek parmaksa bir şey fark etmemeniz normal.

Aynen öyle. Ama az önce fark ettim sayfa aşağıya kaydırırken bazen kaydırma yapmıyor. Yeni aldığım telefonlarda böyle sıkıntıların olması gerçekten rahatsız etti. Nasıl hallederler samsung bunu kabul eder mi görmek lazım. Gece gece moralim bozuldu

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.