Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Qonrul , Qonrul Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.988
Cevap
431
Favori
2.246.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İPhone 12'nin yada Oppo Reno reklamları neden dönüyorsa S20 Fe'nin de o yüzden..

Bende kandım bu kampanyaya ve çok mutluyum sıkıntı yaşayan arkadaşların yaşadığı hiç bir sıkıntıyı da yaşamadım S9+ kullanıyordum.

4000 TL değişim + Saat hediyesi ile beraber kamera ve video performansının daha iyi olduğunu gördüğüm , günü kendi kişisel kullanımıma göre çok rahat çıkardığım bir telefon aldım.Bi daha olsa yine yaparım.

Samsung'u kendi tüketicilerinin eski telefonlarını öldürmeden yaptığı değişim kampanyası ve memnuniyet sağladığı için ayrıca tebrik ederim çok mantıklı bir yaklaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurrrs55 -- 2 Aralık 2020; 21:11:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 12 senede 1 yahu bırakta olsun. Oppo reklama mecbur.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar merhaba, ben de araniza yeni katiliyorum. Telefonu 10 gundur kullaniyorum, sansima bir problem yasamadim ve cok da memnunum. Butun ozellikleri acik(120hz dahil) aksam %30-40 arasi sarj kaliyor.

Sormak istedigim bir soru var. Samsung Android 11 ve UI 3.0 icin guncelleme takvimini yayinladi. S20, S20+ ve S2p Ultra aralik ayi icerisinde guncelleme alacaklar. 2021 marta kadar uzuyor liste, A serisi de dahil. Ancak S20 FE ile alakali hicbir bilgi ve planlama yok. Oncelikle bu telefon da Samsungun 3 yillik guncelleme sozunu dahil degil mi? Ayrica bu guncelleme ile alakali bir bilgisi olan var mi?

• Tam olarak S20 FE ile uyumlu ekran koruyucu bulabildiniz mi? Tum aksesuarcila A51 ekran koruyucusu vermeye calisiyor.

• stay weird kullanıcısına yanıt
    S20 FE diğer S20 lerle beraber 11 güncellemesini alacak yani bu ay ve toplamda 3 büyük güncelleme de alacak..
  • Fe 11 betası başlatmış kore. Neden bu tarz şeylere biz karışamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Fe 11 betası başlatmış kore. Neden bu tarz şeylere biz karışamıyoruz

Fe için 11 sürümü 1 ocak ve 15 şubat arası yayınlanması planlanıyormuş

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt

Kaynak var mi hocam ben goremedim hicbir yerde

• quote:

Orijinalden alıntı: stay weird

Kaynak var mi hocam ben goremedim hicbir yerde

Member üzerinden sorduğum soruya gelen cevap bu hocam

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

• Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt

tesekkur ederim hocam umarim dogrudur.

• https://www.androidauthority.com/samsung-android-11-update-1182706/
    Android 11 güncelleme takvimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartel1

https://www.androidauthority.com/samsung-android-11-update-1182706/
    Android 11 güncelleme takvimi.

S20 FE "surpriz ihmal"

• https://www.sammobile.com/news/possible-galaxy-s20-fe-note-20-note-20-ultra-one-ui-3-0-release-date

27 Aralık gibi yayınlanacakmış neyse Almanya romu kurup devam edeeriz gibi duruyor

• Hala içimde bu telefon sorunlarını geçtim batarya olarak çok kötü deniliyor o yüzden almaya korkuyorum. Kalkıp da öğlen 12 1 gibi şarj biterse sıkıntı çıkarır bana.Oyun yok insta yok sadece konuşma whatssupp ve browser kullanımı ile akşam eve döndürür mü? Kafamda deli sorular.

• Sudafed kullanıcısına yanıt
    O şekilde akşamı görmeyen telefon mu var kardeşim. Benim eski tel mi note 10 pro idi. Ve 2 gün gidiyordu. Bu beni bir gün net çıkarıyor. Amacın günü kurtarmaksa sıkıntı yok. Rahat ol.. bir de şu an ki telefonunun kamera kalitesi de önemli. Benim eski tel çok iyiydi ama bu ona göre biraz kötü. Ama düşük bir modelden geçen biri için ona süper gelebilir. Ben 256 lık telefonu 6500 e aldım. Buds+ ve fit 2 hediye geldi kocaman bir kutuda. Aynı zamanda 500 tl de iade var diye cazip geldi. Hesabınızın yapın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Hala içimde bu telefon sorunlarını geçtim batarya olarak çok kötü deniliyor o yüzden almaya korkuyorum. Kalkıp da öğlen 12 1 gibi şarj biterse sıkıntı çıkarır bana.Oyun yok insta yok sadece konuşma whatssupp ve browser kullanımı ile akşam eve döndürür mü? Kafamda deli sorular.

Kişisel yorumum götürür

Ben orta düzey güç tasarrufu + 120 Hz ekran ile sabah 8,30 Gece 12.00 rahat görüyorum. Bu modda kasma vs gibi şeylerle karşılaşmadım. 6-7 saat ekran süresi aldım.

Fakat optimize güçte kullandığımda yogun kullanımda akşam 7 gibi şarja takma isteği duyuyorum. BT ile saat vs varsa bu süre kısalabiliyor. 4 Saat ekran süresi alabiliyorum.

Sosyal medya uygulamaları + tarayıcı + telefon görüşmesi dahil oyun en fazla günde yarım saat oda subway surfes. He bataryası iyimi değil ama sonuç bu şekilde. Belki fikir olur.

• Sudafed kullanıcısına yanıt

hocam bahsettiğiniz şekilde ben kullanıyorum sabah 8 den akşam 6ya kadar sadece whatsap, konuşma ve browser kullanımı yapıyorum eve gittiğimde % 70elere yakın şarj kalıyor okadarda kötü değil yani.

• sonerdursun1 S kullanıcısına yanıt
    Ben çok kötü demedim. eski telefonumla kıyasla kötü dedim.
  • yok hocam sizi kastedmedim sade kullanıma öğlen şarjı biter demiş arkadaş okadarda değil dedim Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) 

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.