Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
35.988
Cevap
431
Favori
2.246.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba, galaxy s20 fe alıp 500 tl geri ödeme alırsak, kulaklık ve bileklik hediye vermiyor mu,, siz nerden öğrendiniz bunu,, kesin bilgi mi,, ben sipariş verdim iptal edeyim ona göre

sipariş sonrası gelen, bilgi mail'inde sadece geri ödeme kampanyası belirtilmiş,, buds+ ve bileklik hediye ile ilgili herhangi bir ibare yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem095 kullanıcısına yanıt

4.500 mah bataryalı telefondan 5 saat ekran süresi alıp memnun olmak garip. daha büyük ekranlı ve aynı bataryaya sahip s10 lite ile alınan ekran surelerinden haberiniz var mi? yaklaşık iki katı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakoggdh Y kullanıcısına yanıt
    Buna katılıyorum. Ayrıca boşta bekleme süresini de saymıyorum bile sanırım exynos olmuyo bu telefonda ya optimize sorunları var yada işlemci haddinden fazla güç harcıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasılyaniabi

hayır kulaklık hediye edilmiyor iade alırsan ++++ iade kampanyası çalışmıyor 2 gündür 30 kasımda bitiyor zaten

Alıntıları Göster

O zaman buyuk sacmalik. Cunku sepete ekledigimde tum kampanyalarda gorunuyordu. O zaman sepete eklerken o kampanyalarin cikmamasi lazim.

1 hediye paketi

2 youtube premium

3 500 TL iade

• Arkadaşlar merhaba.İPhone a geçeceğim için elimdeki Akg Type-C Active Noise Cancelling özellikli kulaklığı satıyorum.Ses kalitesi çok başarılı bir ürün ve sorunsuzdur.Samsung Tr garantisi devam ediyor.Ürün aşağıdaki linkteki üründür:

https://shop.samsung.com/tr/kablolu-kulakliklar/

Fiyat olarak :400 TL istiyorum.Kulaklık uçları dezenfekte edilmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serta2

O zaman buyuk sacmalik. Cunku sepete ekledigimde tum kampanyalarda gorunuyordu. O zaman sepete eklerken o kampanyalarin cikmamasi lazim.

1 hediye paketi

2 youtube premium

3 500 TL iade

Alıntıları Göster

youtube içinde şartlar var ben mesela geçen sene kullanmıştım o yüzden olmuyor. daha önce hiç youtube premium kullanmamış olmanız lazım ücretli veya deneme. galeri yedeklemeside samsung cloud kaldırılmış one drive için var o da stabil değil. instagram kamerası felaket... 32mp selfie çekiyorsun 5 mp oluyor zoomluyor her seferinde kameradan çekip atmak lazım.

https://www.sikayetvar.com/samsung/odeme/geri

https://www.sikayetvar.com/samsung-telefon/samsung-galaxy-s20-fe-on-alim-kampanyasi-sorunu

https://www.sikayetvar.com/samsung-telefon/samsung-telefon-galaxy-s20-fe-galaxy-watch-hediye-gondermedi

• orta düzey güç tasarrufunda ekran tazeleme hızını 120hz yapmanın bir yolu var mı ?

edit

şurdan buldum yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahsiyet -- 29 Kasım 2020; 16:41:15 >
  • sahsiyet S kullanıcısına yanıt

Paylaşımınız için teşekkürler faydalı oldu bu.. Yüklerken daha eski bir sürüm için oluşturuldu diyor ya hocam mecburen tamam diyoruz ama sonrasını anlayamadım..Check permissions'a tıkladığımda halledemedim..

Bir de şey daha soracağım dikkatinizi çekti mi bilmiyorum yada sizde var mı? Uzun süre kullanılmadığında 7-8 saat yada ne bileyim gece yatarken şarja koyup sabah aldığımda tel direkt parmak izi yada yüz tanıma ile açılmıyor şifre istiyor izah edebildim mi bilmiyorum ama..

• 2 hafta önce yaptığım zaman 600 puan veren geekbench şimdi 900 verdi
    Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

• quote:

Orijinalden alıntı: yakoggdh

4.500 mah bataryalı telefondan 5 saat ekran süresi alıp memnun olmak garip. daha büyük ekranlı ve aynı bataryaya sahip s10 lite ile alınan ekran surelerinden haberiniz var mi? yaklaşık iki katı.

120Hz Super Amoled ekrandan bahsediyoruz..

• bu telefonu alınca, buds + ve bileklik faturada belirtiliyor mu,, ben satın aldım Samsung com tr sitesinden fakat herhangi bir bilgi yok sipariş detayında ve şuan sitede ki oluşturulmuş pdf faturada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurrrs55

Paylaşımınız için teşekkürler faydalı oldu bu.. Yüklerken daha eski bir sürüm için oluşturuldu diyor ya hocam mecburen tamam diyoruz ama sonrasını anlayamadım..Check permissions'a tıkladığımda halledemedim..

Bir de şey daha soracağım dikkatinizi çekti mi bilmiyorum yada sizde var mı? Uzun süre kullanılmadığında 7-8 saat yada ne bileyim gece yatarken şarja koyup sabah aldığımda tel direkt parmak izi yada yüz tanıma ile açılmıyor şifre istiyor izah edebildim mi bilmiyorum ama..

hocam merhaba,

1. Grant WRITE_SECURE_SETTINGS permission to the app using ADB:
    2. adb shell pm grant com.ray.customrefreshrate android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS
    3. Tap on "Check Permissions"

Burada söylendiği gibi pc ye bağlayıp windows cmd üzerinden adb dosyalarının olduğu klasörde yukarıdaki komutunu çalıştırmanız gerekiyor.

Sonrasında check permissions demeniz lazım.

Cihaz yeniden başladığında ilk ekran kilidi şifreniz ile açılıyor güvenlik sebebi ile belki bu senaryo oluyordur.

• sahsiyet S kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim denicem hocam.

Tel yeniden başlamıyor açıkken uzun süre kullanmadığında yada yine açıkken şarja koyup sabah aldığımda karşılaşıyorum bununla sizde olmuyor sanırım anlamadım neden olduğunu..

• Son uygulamaları kapattıktan sonra ekranı kilitleyip yeniden açınca arka planda kafasına göre uygulama başlatıyor telefon. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Ben yeni fark ettim.

• Güvenlik ilkesinden kaynaklanıyor. Ayarlarda güvenlik sekmesinde vardı bir yerlerde ama tam hatırlayamıyorum.

• maviakdeniz M kullanıcısına yanıt
    Ewet ben 😀 önceki yorumlarda bahsetmiştim çözümünüde deneye deneye buldum navigasgon çubuğunu hareket yapınca olmuyo düzeliyo. Birde nova launcher kullanıyorım onda tuş yapıncada olmuyo
  • Pil ayarlarında gece 3 de otomatik yeniden başlatma açık olarak geliyor bunu kapatırsanız şifre istemez. Bir başka senaryoda ekran kilidi kullanıyosanız onunla kilitlediğindede parmak izi istemiyo direk şifre istiyo
  • yasinim8806 Y kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Nova'ya geri döneyim o zaman :)

• maviakdeniz M kullanıcısına yanıt

Baktım ama göremedim bende hocam

• yasinim8806 Y kullanıcısına yanıt

Gece 3 de başlatma kapalıymış yada kapatmıştım siz söyleyince baktım hocam..ekran kilidini kullanıyorum tabiki pin , yüz ve parmak izi olarak ayarlı

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.