Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (1805. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
36.129
Cevap
424
Favori
2.266.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18031804180518061807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cevabın için teşeklürler... Hard resetle telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Tüm veriler silindi bu yeterli silme değil mi?

Çok fazla farklı kablo ve dçnüştürücü ile denedim. Type-c görüntü aktarma çalışıyor hatta ama şarj olmuyor. İstanbul'a Kasım gibi dönünce servise gideceğim. Şu an kablosuz şarj ile yola devam.

• Konuyla alakasız ama
    ARKADAŞLAR TİKTOK DA KÜFÜR EDEN BİRİ TESPİT EDİLİR Mİ TİKTOK BİLGİLERİNİ VERİYOR MU SAVCILIGA GIDIP SIKAYETCI OLACAM EKRAN GORUNTUSU VAR
  • Az önce son gelen güncellemeyi yaptım ve telefon süper hızlı şarj yazmasına rağmen çok yavaş şarj oluyor. Bu sorun daha öncede olmuştu ve samsung bir güncelleme daha verip düzeltmişti yine aynısı oldu. Ayrıca bildirim ekranında da kalan şarj süresi yazmıyor.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

• Raven kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de telefon ısınınca aynı sizdeki gibi görünüyor ve şarj hızı çok yavaşlıyor
  • Alperen_76 A kullanıcısına yanıt

Zaten güncellemeden sonra telefon ısınmıştı kendini korumaya almış olabilir. Soğuduktan sonra wipe cache ve repair apps yaptım şimdilik düzeldi umarım tekrar olmaz.

Hocam Merhabalar

Konu dışı ya köydeyim (pc yok) bende yapıyorum ama olmuyor wipe cache clear için illaki bilgisayar a bağlayıp mı yapmak gerekiyordu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 27 Haziran 2024; 19:49:36 >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt

Merhaba. Evet mutlaka cihaza bağlamak gerekiyor. Bende laptopu çantasından çıkarmaya üşenip televizyonun usb girişine taktım işe yaradı.  

O benim de aklıma gelmişti de cihazlardan biri bozulur diye cesaret edememiştim.

Hocam Merhabalar

Teşekkürler :)
  • Güncelleme gelmiş kurup deneyen var m?
  • Naperva58 N kullanıcısına yanıt
    Kurdum. Bir sıkıntı yok. Kurabilirsiniz.
  • Naperva58 N kullanıcısına yanıt

Ben de kurdum dun gece,bir sikinti gozlemlemedim. He desenizki ne yapiyorsunuz telefonda da bi sikinti gozlemlemediniz bisey yaptigim yok, alo diyorum,whatsapp,instagram bu kadar :)

• Yeni android 14, one ui 6.1 custom rom çıktı, mükemmel çalışıyor. konuma bekliyorum herkesi. rom için tlgram gruba beklerim ( tlgram grup linki )

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/159062422

Bütün işlemleri ekledim, root twrp yüklemek, custom rom yüklemek, bütün açıklamaları ekledim. Bekliyorum konuma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 9 Temmuz 2024; 20:23:50 >

• 2.el temiz s20fe alarak aranıza katıldım.
    Maalesef exynos işlemcili
    Pil sıfır taktirdım şarj süresi berbat sizlerdede böylemi
  • Entrastik E kullanıcısına yanıt
    Günaydın hocam,hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Ne kadara aldınız acaba diye sormak isterim.

Soracağınız soruya gelirse,umarım pili serviste orijinal pil ile değiştirmişsinizdir. Mobil veri ile kullanmışsınız cihazı,söz konusu exynos olunca ekran saati böyle oluyor ne yazık ki. Bir de hangi uygulamaları kullandığınız önemli. Ben 6 saatte görüyorum,8 saatte. Uygulamalar ekran süresinde bayağı oynuyor.
  • Emirryusuf E kullanıcısına yanıt

6500 TL ye aldım

Sosyal medya hep instagram WhatsApp vs. Oyun pek oynamam

Whatsapp,twitter,banka uygulamaları ve youtubenin şarjı az kullanması gerekiyor. İnstagram sömürüyor zaten. Birazcık zaman geçsin,pil otursun kullandığınız uygulamalarla birlikte SS alıp atarsanız bir de öyle bakarız. Ayrıca forumda pil optimizasyonu için güzel bilgiler var. Bir göz gezdirebilirsiniz

Hayırlı olsun güle güle kullanın, konuda gereksiz uygulamaları silerek hem performans hemde pil tasarrfu usağlayabilirsiniz. Benim videom vardı ama sağ olsun youtube amca sildi, yenisini çekecek vakit bulamadım. Yapabilirsem yeni konuyu paylaşırım az beklemede kalın.

Bu saçma sapan düzende elimizdeki cihazların kıymetini iyi bilin arkadaşlar, cihaz fiyatları saçma sapan olmaya başladı. Benim cihaza 2 sene bitti, 3. yılın içindeyim gayette memnunum. Neyse görüşürüz.

• İlk sayfadaki ayarları yaptım biraz kendine geldi
    Gereksiz uygulamaları da silersem iyi olacak

• 
Sayfa: önceki 18031804180518061807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.