Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.962
Cevap
432
Favori
2.244.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende telefon ile sipariş verdim. S9+ şu an kullandığım 4000tl sayıyorlarmış. 24 ekimde eve expret gelicek telefonu değerlendiricek ve bana s20fe'yi teslim edicekmiş. 14 gün sonrada saati göndericekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WightPro -- 20 Ekim 2020; 18:13:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

Benimkide dün öğlen teslim oldu müşteri hizmetlerini aradım henüz teklif verilmemiş dedi eğer dediğiniz rakamı veriyorsa çok iyi yorumlaeda doğru düzgün fiyat vermiyorlar yazmislardi bende s10e var ona 4500 veriyor testte bakalım ne verecekler.

Telefonun kondisyonuna göre değişiyor. Ben sıfırdan farkını ayırt edemeyeceğiniz bir s9+ gönderdim kendi kutusunda full kutulu şekilde.

• sonerdursun1 S kullanıcısına yanıt

Kusur yoksa kusur bulmamaları lazım. Herkese öyle yapıyorsalar tüketiciler epey başını ağrıtır Samsung'un.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelordof -- 20 Ekim 2020; 18:14:55 >
  • Eğer satın alırsanız bir note5 kullanıcısı olarak yorumlarınızı bekliyor olacağım.

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hayırlı olsun öncelikle.

Ben de Note5 kullanıcısıyım da. Note5' e göre kamerası nasıl, diğer özellikleri Note5 ten kesin üstünde :) 

Hediye ürün ayrı mı fatura edildi?

• S20 FE nin parmak izi sensörü performansı nasıl özellikle s10 ile karşılaştırıldığında? Ve kutu içeriğinde kulaklik var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PreDLoNa kullanıcısına yanıt

Ben kendi deneyimimi söylüyorum parmak izi çok vasat eşimde a71 var bundan çok seri şekilde taniyor ve aciyor s2 fe de kaç kere parmak izini silip geri yükledim ekrani açacaksın tanımıyor birde 30 saniye bekletiyor inşallah yazılımla düzelir. Kutu içinden kulak çıkmıyor malesef.

• sky__walker kullanıcısına yanıt

Telefon üzerinde sipariş olayına Mail Order mı deniyordu banka sisteminde?

• Samsung Türkiye den siparişiniz Kargoya verildi diye bildirim geldi, aktif kurye,, İstanbul içi Samsung görevlisi yanında cihazı getirip benim cihazı kontrol edip ödemeyi yapıp takası yapmayacakmıydık neden aktif kurye ye verdiler,, 26 sına randevu vermiştiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aktif kurye telefonu alıp samsung ofise götürüyor, samsung size randevu tarihinde getirecek

• quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

Hocam yanlış anlamazsan cihazın bu kondisyonuna bahane bulup 1000 tl civarı fiyat teklif edebilirler buna hazırlıklı ol derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Hayırlı olsun öncelikle.

Ben de Note5 kullanıcısıyım da. Note5' e göre kamerası nasıl, diğer özellikleri Note5 ten kesin üstünde :) 

Hediye ürün ayrı mı fatura edildi?

5 senelik bir teknolojik gelişme farkı var bırakın note 5 i note 9 bile s20FE nin kamerası karşısında sıkıntı yaşar. (Elimde note 5 note 9 ve note 10 plus var gözleme dayalı kesin bilgi )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 20 Ekim 2020; 21:3:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PreDLoNa

S20 FE nin parmak izi sensörü performansı nasıl özellikle s10 ile karşılaştırıldığında? Ve kutu içeriğinde kulaklik var mı?

Valla benim note 10 plus ile karşılaştırdığımda abartmadan söylüyorum s20 FE 0.5 sn daha hızlı okuyor parmak izini. En ufak teması algılıyor .( Yanlış bilmiyorsam note 10 plus ta kullanılan parmak izi okuyucusu ultrasonik, s20 Fe deki optik okuyucuymuş optik okuyucunun performansı ultrasonik okuyucununkinden daha iyi) Note 9 daki fiziksel okuyucu en iyisi ama onu bu kategoriye sokmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 20 Ekim 2020; 21:15:42 >

eyvallah hocam. Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) 

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Telefon üzerinde sipariş olayına Mail Order mı deniyordu banka sisteminde?

Internetten alışveriş kategorisine sokmak lazım sanırım. Mail order da numarayı söylüyorsun pos cihazından cekim yapiyorlar.

Doğru hocam, karıştırmışım Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) 

• quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

Samsung Türkiye den siparişiniz Kargoya verildi diye bildirim geldi, aktif kurye,, İstanbul içi Samsung görevlisi yanında cihazı getirip benim cihazı kontrol edip ödemeyi yapıp takası yapmayacakmıydık neden aktif kurye ye verdiler,, 26 sına randevu vermiştiler

Bi iş yapıyorlar. Her şey muallak, dün bana da gelince şaşırdım. Bu akşam bakınca 'teslim edildi' görünce ne oluyoruza döndüm.

Teslimat adresine bakınca da böyle iş mi yapılır dedim.

Kendilerine göndermiş gibi gözüküyor. Teslim alanda bu örnekteki gibi benim... Saçma sapan işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snac Twingum -- 20 Ekim 2020; 23:5:2 >

Sanirim yarin son gun kulaklık için

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.