Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Öner , Öner Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.950
Cevap
433
Favori
2.243.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Exynos lagcisine para vermem artık hâlâ kendi işlemcilerini üçüncü dünya ülkesi saydıklarına vermeye çalışıyorlar. Yerinde karar.

• sipariş verdim,, 5 yıllık galaxy note 5 e 1500 verdi test te,, cihazı getirdiğinde yok kardeşim ön testte 1500 verdik ama bunu sayacağım para 1450 tl dese dahi vazgeçeceğim,,, benim için tek cezbeden tarafı suya toza dayanıklık özelliği,, yoksa s10 veya note 10 lite almayı düşünüyordum ikinci el

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben insanların Exynos işlemciyle olan problemlerini anlamış değilim. Bu adamlar Snapdragon işlemcili cihazlarını yalnızca Amerika ve kendi ülkesine veriyor. Bunun dışındaki bütün ülkelerde (bilmediğim varsa ekleyin) hep Exynos işlemci kullanıyor. Avrupa bile buna dahil. Isınmadan şikayetçi olunuyor genelde ama oyun oynuyorsan sürekli video fotoğraf çekiyorsan ısınacak yapacak bişey yok. Yanmayacak ya ısınacak sadece. Bunlar bence boş şeyler. Tercih sebebi olması çok anlamlı gelmiyor bana.
    Not: S10+ kullanıcısıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonerdursun1 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bugün teslim aldım telefonu. Eskisini göndermek için mailmi gelmesi gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kutu içeriğinden kulaklık çıkıyor mu ve dönüştürücü?

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrm000

Hocam bende bugün teslim aldım telefonu. Eskisini göndermek için mailmi gelmesi gerekiyor.

Maile degisim programından bir form gelmesi lazım. Onu çıktı alıp doldurup onunla yurtici kargo da verilen anlaşma numaralarına kargoluyorsunuz. 3 isgunu içerisinde yapmalısınız teslim aldıktan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

sipariş verdim,, 5 yıllık galaxy note 5 e 1500 verdi test te,, cihazı getirdiğinde yok kardeşim ön testte 1500 verdik ama bunu sayacağım para 1450 tl dese dahi vazgeçeceğim,,, benim için tek cezbeden tarafı suya toza dayanıklık özelliği,, yoksa s10 veya note 10 lite almayı düşünüyordum ikinci el

Cihazda problem mi vardı? Benim cihazda note 5.Ön testte 1800 gösteriyor. Yeni cihaz bugün geldi hemen Note 5 i iade ettim ne teklif edecekler bilmiyorum ama 1800 üzerinden kayıt açıldı artı galaxy watch hediyesi de cabası.

Bu arada cihaz gerçekten güzel kullanmadan yorum yapmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 20 Ekim 2020; 17:4:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

merhaba hocam bende kendim site üzerinden sipariş verdim ama kulaklık hediyesi gelmedi öyle birşey varmıymış değişim kampanyasından yararlanıp kulaklık hediyesini alanlar oldumu acaba veya eline ulaşan oldumu hediyesi ile birlikte?

Alıntıları Göster

Chatten bağlandım. 2 siparis verdim. Degisim kampanyasi ile. Birine saat birine kulaklık hediyesi ile. Ekstra ücret yok. Cayma hakki bitince yani 14 gün sonra kargolama yapacaklarını söylemişlerdi

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: erditepe

Ben insanların Exynos işlemciyle olan problemlerini anlamış değilim. Bu adamlar Snapdragon işlemcili cihazlarını yalnızca Amerika ve kendi ülkesine veriyor. Bunun dışındaki bütün ülkelerde (bilmediğim varsa ekleyin) hep Exynos işlemci kullanıyor. Avrupa bile buna dahil. Isınmadan şikayetçi olunuyor genelde ama oyun oynuyorsan sürekli video fotoğraf çekiyorsan ısınacak yapacak bişey yok. Yanmayacak ya ısınacak sadece. Bunlar bence boş şeyler. Tercih sebebi olması çok anlamlı gelmiyor bana.
    Not: S10+ kullanıcısıyım.
    Snapdragon varyantı kullansanız neden Exynos a ön yargı var anlarsınız. Daha düşük pil ömrü ki öyle yarım saat-1 saat farktan bahsetmiyorum. Beklemede pil tüketimi, performans, ısınma her yönden Snapdragon önde. E Samsung Exynos diye indirim yapıyor mu? Yapmıyor. Aynı isimle satiyor mu? Satıyor. O kadar iyiyse kendi ülkesine de satsın Exynos u. Kendi ürettiği için bu islemciyi, aynı cihazı Exynos işlemci ile ne kadar çok farklı ülkeye aynı fiyattan satarsa paçal maliyetini aşağı çeker dolayısıyla karlılığını da arttırmış olur. Olay bu kısaca. Huawei den sonra tekel gibi birşey oldular amiral gemi Android de ki gerçekten One UI falan da Çin li diğer tüm firmalardan çok daha başarılı durumda. Ondan imei atma vs. gibi işlerle uğraşmaktansa resmi garantili cihaz olduğu için, boynumuzu büküp mecburen Exynos alıyoruz ama bu şikayet edilmeyeceği anlamına gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 20 Ekim 2020; 17:38:26 >

• yldrm000 Y kullanıcısına yanıt

siparişi verir vermez mail geliyor çıktı alıp dolduruyorsunuz telefon geldikten sonra 3 iş günü içerisinde göndermeniz gerekiyor.

• sky__walker kullanıcısına yanıt

biraz önce chatten bağlandım 2 kampanya birleştirilmiyor dedi kestirdi attı sonra müşteri hizmetlerini aramamı söyledi yazık üzüldüm 400-500 tl lik kulaklık

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    note 5 e kıyasla hoparlör ses yüksekliği ve şebeke çekim gücü nasıl hocam,,, benim ekran üst ve alt kısmında yanma mı diyorlar yoksa boya atması mı şeyler var ekranın kendisinde değil, basmalı tuş ve üstteki ön kamera ahize nin olduğu yerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

biraz önce chatten bağlandım 2 kampanya birleştirilmiyor dedi kestirdi attı sonra müşteri hizmetlerini aramamı söyledi yazık üzüldüm 400-500 tl lik kulaklık

Ben alırken ne zamana kadar devam eder bilmiyorum, şimdilik yapabiliyoruz demişti. Bu arada kulaklık Buds değil Buds+ , sıfırı yani sitelerden alsanız 900 TL civarı. Satarken 500 TL ye hemen yarın satılır. 600-650 TL bandına ilan koyuluyor genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 20 Ekim 2020; 17:27:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

note 5 e kıyasla hoparlör ses yüksekliği ve şebeke çekim gücü nasıl hocam,,, benim ekran üst ve alt kısmında yanma mı diyorlar yoksa boya atması mı şeyler var ekranın kendisinde değil, basmalı tuş ve üstteki ön kamera ahize nin olduğu yerler

Her anlamda daha güzel hocam. Telefonun ekranındaki yanmayı teste kendiniz mi girdiniz nasıl oldu da 1500 rakamı çıktı?

• Şu aşamada değişim kampanyası sıkıntısı kalıyor bu şekilde alan herkes için. Bende aynı şekilde aldığım için araştırıyorum. Okuduklarım hiç iç açıcı değil. Ölü fiyatlar-teklifler verildiğini söylüyorlar. Yani teknomarketlerde yada Samsung bayilerde değişim cihazı alırken sıkça söylenen "çalışsın yeter" mantığı gibi değil bildiğin telefoncu gibi didik didik edilip fiyatlandığını okuyorum. Tekliflerin çok geç verildiğini ve 14 günlük cayma hakkının bundan dolayı geçtiğini de keza okuyorum.

Teklif alanların sistemde gördüğü değer ve samsung un verdiği değeri birlikte, mutlaka paylaşmasını rica ediyorum. Değişim kampanyası ile alanlara tavsiyem şu .. Cayma hakkını geçme tehlikesi olursa ve halen daha teklif gelmemiş olursa muhtemelen iade edeceğim sizede öneririm, zira bu yapılmaz ise cayma hakkı da biterse, kötü bir teklif geldiğinde yapabileceğiniz hiçbirşey kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 20 Ekim 2020; 17:35:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Şu aşamada değişim kampanyası sıkıntısı kalıyor bu şekilde alan herkes için. Bende aynı şekilde aldığım için araştırıyorum. Okuduklarım hiç iç açıcı değil. Ölü fiyatlar-teklifler verildiğini söylüyorlar. Yani teknomarketlerde yada Samsung bayilerde değişim cihazı alırken sıkça söylenen "çalışsın yeter" mantığı gibi değil bildiğin telefoncu gibi didik didik edilip fiyatlandığını okuyorum. Tekliflerin çok geç verildiğini ve 14 günlük cayma hakkının bundan dolayı geçtiğini de keza okuyorum.

Teklif alanların sistemde gördüğü değer ve samsung un verdiği değeri birlikte, mutlaka paylaşmasını rica ediyorum. Değişim kampanyası ile alanlara tavsiyem şu .. Cayma hakkını geçme tehlikesi olursa ve halen daha teklif gelmemiş olursa muhtemelen iade edeceğim sizede öneririm, zira bu yapılmaz ise cayma hakkı da biterse, kötü bir teklif geldiğinde yapabileceğiniz hiçbirşey kalmıyor.

Kardeş note 10 plus konusunu 1 hafta geriye doğru okumanı tavsiye ederim. Ben 15 gün önce yine değişim kampanyasından note 10 plus aldım ne fiyat teklif ettilerse genelde onu iade aldık. Alamayan birkaç kişi var onlarda zaten cihazların kusurlu olduğunu bilip ya tutarsa diye şansını deneyenlerdi. Öyle aman aman inceleme yapıp kesinti yapmak için bahane aramıyorlar. Ben önce note 10 plusta sürecin nasıl sonuçlanacağını görmek istediğimden bu cihazı para iadesi yapılıncaya kadar sipariş vermedim. Para iadem sorunsuzca yapılınca gittim birde bu cihazı sipariş ettim yine problemsiz iade alacağımı düşünüyorum.

Not: Süreç toplamda 15 gün içinde geri ödeme dahil bitmiş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 20 Ekim 2020; 17:39:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartel1

Kardeş note 10 plus konusunu 1 hafta geriye doğru okumanı tavsiye ederim. Ben 15 gün önce yine değişim kampanyasından note 10 plus aldım ne fiyat teklif ettilerse genelde onu iade aldık. Alamayan birkaç kişi var onlarda zaten cihazların kusurlu olduğunu bilip ya tutarsa diye şansını deneyenlerdi. Öyle aman aman inceleme yapıp kesinti yapmak için bahane aramıyorlar. Ben önce note 10 plusta sürecin nasıl sonuçlanacağını görmek istediğimden bu cihazı para iadesi yapılıncaya kadar sipariş vermedim. Para iadem sorunsuzca yapılınca gittim birde bu cihazı sipariş ettim yine problemsiz iade alacağımı düşünüyorum.

Not: Süreç toplamda 15 gün içinde geri ödeme dahil bitmiş oluyor.

Alıntıları Göster

Tamam hocam, bu tip yorumlara, tecrübelere ihtiyacımız var genelde benim bulduğum bilgiler olumsuz yönde. Değerleme yaparken bir sürü soru soruyor, orda mesela kasada aşınma, ezik, çizik var mı diye bir yer var. Herşeye çekilir bu, örnek olarak Iphone 7 gönderdim ben, kasada iğne ucu büyüklüğü ile bahsedebileceğim, dikkatli incelendiğinde görülen aşınma var boyada 4 yerde ama bunu mesela temiz cihaz diye satarlar piyasada dolayısıyla nasıl yorumluyorlar bilmiyorum. Telefoncu mantığı ile bakılmıyorsa zaten sorun yok, herkese taahhüt edilen değer verilir.

Süreci yaşadıysanız değişim cihazını gönderdikten kaç gün sonra teklif geldi? Teklif geldikten kaç gün sonra geri ödeme yapıldı bunları da paylaşır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 20 Ekim 2020; 17:47:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Şu aşamada değişim kampanyası sıkıntısı kalıyor bu şekilde alan herkes için. Bende aynı şekilde aldığım için araştırıyorum. Okuduklarım hiç iç açıcı değil. Ölü fiyatlar-teklifler verildiğini söylüyorlar. Yani teknomarketlerde yada Samsung bayilerde değişim cihazı alırken sıkça söylenen "çalışsın yeter" mantığı gibi değil bildiğin telefoncu gibi didik didik edilip fiyatlandığını okuyorum. Tekliflerin çok geç verildiğini ve 14 günlük cayma hakkının bundan dolayı geçtiğini de keza okuyorum.

s9+'a 4000TL teklif etmişlerdi s20FE için. Cihaz dün teslim oldu Samsung'a. Bugün aradılar ve 4000'TL'yi teyit edip işlemi başlattılar. Bakalım para kredi kartına ne zaman dönecek.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Benimkide dün öğlen teslim oldu müşteri hizmetlerini aradım henüz teklif verilmemiş dedi eğer dediğiniz rakamı veriyorsa çok iyi yorumlaeda doğru düzgün fiyat vermiyorlar yazmislardi bende s10e var ona 4500 veriyor testte bakalım ne verecekler.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.