Şimdi Ara

Samsung Galaxy S2, HTC Sensation ve LG Optimus 2x karşı karşıya! video inceleme (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
1
Favori
158.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bana göre samsung donanım olarak daha güzel bir cihaz. Sensiation ise yazılım ve tasarımda önde. Eger galaxy s 2 ye sense 3.0 ı yükleyebilirsek o zaman galaxy gercektende 1.ci olur saten ben galaxy alacam vede developerlerden galaxy s 2 için senseyi yapmalarını bekliyorum zor ama :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

Arkadasıma Sensation aldık ve desire hd kullancısı olarak. Çok daha enden daralma olmus ve videoları fotoları mükemmel. Hızı ekran çözünürlüğüde ayrı bir güzellik zaten. Eğer Evo 3D ile beraber gelirlerse Evo3d alıcam evo3 geç kalırsa sensation devam. Sgs2 çin malı gibi duruyor o yüzden bana uzak dursun...

Bugün arkadasimin Samsung galaxy s 2 si ile epey bir karşılaştırdık telefonlari. Samsung hiç ama hiç abartıldığı kadar uçmuş bir telefon değil. Htcden biraz daha hizli o aşikar fakat galaxyde de lag ve takilmalar mevcut. Kamera arasında bariz iyi dedirtecek bir fark yok . Plastik olmasına rağmen malzeme kaliteli gibi geldi bana ve inceliği cok başarılı . Fakat yine iyi ki sensaton almışım diyorum çünkü görünüş ve hissiyat anlamında sensation muhteşem bir telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LG nin yerine Motorola ATRİX 4G koyarsak favori gösterdiğiniz telefon hangisi olur acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcekener

LG nin yerine Motorola ATRİX 4G koyarsak favori gösterdiğiniz telefon hangisi olur acaba.

sensation olur. Bize dua bile edersin...
  • ARKADAŞLAR RİCA ETSEM BİRAZCIK YARDIM EDEBİLİR MİSİNİZ ?

ben bir telefon almaya karar verdim ancak çok kararsızım. çünkü çok çeşit var lg970 sony xperia arc vb htc ve samsungun galaksi modelleri..

aslında benım onem verdiğim şeyler : müzik için kulaklıkla dınleyınce ses iyi olacak, kamera çekimleri iyi olacak, ofis programlarını kullanabılecegım,şarjı 2,3 gün dayanacak, telefonun estetıgıde onemlı..ve de tv izleme olanağım olmalı..

oyun oynamam, internette çok fazla işim olmaz, programlarla işim olmaz olursa da çok nadir olur..

sizce nasıl bir telefon almam lazım yardımcı olursanız sevinirim..tavsıyelerınızı nedenlerıyle bırlıkte soylersenız memnun olacağım..şimdiden teşekkürler.
  • HTC SENSETİON da eleştirilen foto-video performansı konusunda üreticinin güncelleme çalışmaları içinde olduğu çeşitli yurt dışı forumlarda bahsediliyormuş.bence uzun vadede güncelliğini koruyacak bir telefona sahip olamak isteyen arkadaşların tercihleri (sadece model bazında konuşmuyorum) HTC den yana olmalı.ama 1 yıldan az sürelerde telefon değiştiren biriyseniz yukarıda bahsettiğim konuları kafanıza takmaya gerek olmadan hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alabilirsiniz.tabi bu durumda SGS2 ilk tercih olacaktır bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN_06 -- 5 Temmuz 2011; 22:47:05 >
  • güzel bir karşılaştırma olmuş şunuda belirteyimki s2 de anormal bir ısınma ben hissetmiyorum teşekkürler
  • Emeğinize Sağlık. Harika olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN_06

HTC SENSETİON da eleştirilen foto-video performansı konusunda üreticinin güncelleme çalışmaları içinde olduğu çeşitli yurt dışı forumlarda bahsediliyormuş.bence uzun vadede güncelliğini koruyacak bir telefona sahip olamak isteyen arkadaşların tercihleri (sadece model bazında konuşmuyorum) HTC den yana olmalı.ama 1 yıldan az sürelerde telefon değiştiren biriyseniz yukarıda bahsettiğim konuları kafanıza takmaya gerek olmadan hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alabilirsiniz.tabi bu durumda SGS2 ilk tercih olacaktır bana göre.

yazılımla görüntü kalitesi ne kadar arttırılabilirki yada işlemci hızı, gps hızı, net hızı ? 3310 a da yazılım yüklesinler madem donanım asıl mesele deilse
  • Güzel bir inceleme olmuş ama kamera değerlendirmeleri çok kafa karıştırıcı olmuş hakikaten, şahsen benim gönlüm sensation dan yanaydı ama bu incelemedeki gibi galaxy s2 çok daha kaliteli resimler ve videolar çekiyorsa, önceliklerimin sırası değişecektir.

Bu günlerde ikisinden birini alacağım, gerçekten incelemedeki gibi büyük bir fark var mı arkadaşlar, yanlış bir değerlendirme yüzünden sensation'ımızdan olmayalım
  • Mesela şu şekil bir karşılaştırma yapılsa daha iyi olurmuş.

Burada tam tersi sensation üstün gibi gözüküyor(:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brutalfox -- 8 Temmuz 2011; 20:01:37 >
  • arkadaslar video konusunda htc acık ara önde görünüyor. sanırım samsung un tek ekran avantajı amoled ekranı oldugu için daha tasarruflu olması. şu an hd2 kullanıyorum ve en kısa sürede bunu satıp hiç tereddütsüz sensation alıcam. kalitesi ve karizması ile zaten açık ara önde olan bir cihaz.
  • Artık şu video playerınızı değiştirseniz? İleri alabileceğimiz bir player koyun lütfen. 30.dk ya kadar izledim sonra tarayıcıyı kapattım. Başka tarayıcıya geçtim yine bekliyorum dolmasını.

Awesome aynen katılıyorum biraz izleniyorlar ya milimetrede bir tanıtım oynatıcı rezalet ileri geri alınmıyor. Yakışmıyor DH Yetkilileri ne verirsek yer bunlar zihniyetini ivedikle terk edin.
  • videoyu izledim gerçekten çok güzel açıklamışsınız herşeyi. Bende iPhone4 var kasımda aldım, galaxy s2yi gerçekten çok beğendim ancak telefonumu değiştirmeye değeceğini düşünmüyorum.2.versiyonu bir çıksın ve tabiki önce bi iPhone 5 i görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Artık şu video playerınızı değiştirseniz? İleri alabileceğimiz bir player koyun lütfen. 30.dk ya kadar izledim sonra tarayıcıyı kapattım. Başka tarayıcıya geçtim yine bekliyorum dolmasını.

Awesome aynen katılıyorum biraz izleniyorlar ya milimetrede bir tanıtım oynatıcı rezalet ileri geri alınmıyor. Yakışmıyor DH Yetkilileri ne verirsek yer bunlar zihniyetini ivedikle terk edin.

hakkaten ya, zaten player mozillada sorunlu, ses açma kapama yüklendiği kadar ilerletme olsun sorun yapıyor. iki saat yüklenmiyo baştan sona izlemek zorundamıyız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: brutalfox

Mesela şu şekil bir karşılaştırma yapılsa daha iyi olurmuş.

bendeki galaxy s bile burdaki s2den iyi çekiyor gerçek değil bence bu video yani ayarlarla oynanmış gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: KASIMPAŞA TAYFA

quote:

Orijinalden alıntı: brutalfox

Mesela şu şekil bir karşılaştırma yapılsa daha iyi olurmuş.

bendeki galaxy s bile burdaki s2den iyi çekiyor gerçek değil bence bu video yani ayarlarla oynanmış gibi

Ben aslında o videoyu telefonların üçünün de aynı görüntüyü test ederek karşılaştırmaya olanak tanıması açısından örnek göstermiştim ve evet haklısın yanlış bir karşılaştırma yapmışlar, iki gün önce S2 aldım ondan biliyorum(:

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghent

quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

Arkadasıma Sensation aldık ve desire hd kullancısı olarak. Çok daha enden daralma olmus ve videoları fotoları mükemmel. Hızı ekran çözünürlüğüde ayrı bir güzellik zaten. Eğer Evo 3D ile beraber gelirlerse Evo3d alıcam evo3 geç kalırsa sensation devam. Sgs2 çin malı gibi duruyor o yüzden bana uzak dursun...

Bugün arkadasimin Samsung galaxy s 2 si ile epey bir karşılaştırdık telefonlari. Samsung hiç ama hiç abartıldığı kadar uçmuş bir telefon değil. Htcden biraz daha hizli o aşikar fakat galaxyde de lag ve takilmalar mevcut. Kamera arasında bariz iyi dedirtecek bir fark yok . Plastik olmasına rağmen malzeme kaliteli gibi geldi bana ve inceliği cok başarılı . Fakat yine iyi ki sensaton almışım diyorum çünkü görünüş ve hissiyat anlamında sensation muhteşem bir telefon.

Hocam iyi güzel diyosun da imzanda galaxy s2 yazıyo onu anlamadım ben.

Konuya dair; galaxy s2'nin sensationdan performans bazında burada abartıldığı kadar müthiş bir üstünlüğü olamayacağı aşikar. 30 gram daha hafif olması önemliymiş, bu saçma yoruma ben cevap vericem ama kesin banlanırım o sebeple yorumumu kendime ve arkadaşlarıma saklıyorum Sonuç olarak , ben bu 2 telefonu da almam açıkçası yeni çıkacak modelleri bekliyorum.

• testin son kısmına dikkatinişz çekeyim netten flash video performansında bakın ne çıkıyo ( süre 21:30 da ) tanıdık gelebilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi araman -- 19 Temmuz 2011; 15:18:04 >
  • Yetkilileri tanımıyorum taraf tuttuğumu sanmayın. Adamlara helal olsun tarafsız bir inceleme yapmış ve yayınlamışlar.Neresi tarazsıf diyen çıkacaktır.lg optimus yüzünden. lg yazılım eksikliği yani halen froyo kullanması tabi bu durumda donanımın tam anlamıyla kullanılamaması yada froyonun gingerbread kadar güçlü olmamasındadnır.lg ye fazla değinmemişler olması gereken de budur bence çünkü samsung ve htc ile aynı kılansmana konulabilmesi için aynı sürümü kullanmasıda kesinlikle gerekir burda bir hata yapmışlar.Ama yinede çok açıklayıcı ve iyi inceleme vidyosu olmuş tebrik ederim.
    SAYGILARIMLA
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.