Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (539. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne yapacağım şimdi ben usb jig bulamadım ki sağolsun kadıköyde bir arkadaş telefon tamircisi usb jigle download moda aldı counter no yazdı

şimdi ben orijinal bir sürüm bile yüklesem odinle yüklediğim için counter gene yes mi olacak yandık desenize
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Official KG5
    http://www.multiupload.com/R9H5A5DOWW

non-wipe tır

teşekkürler dosya için indirdim şimdi bende orijinal kf3 yüklü bunu odin ile yüklesem bir sıkıntı olurmu. dosyaları çıkardım zannedersem odin ile yüklenmiyor. nasıl yükleyebilirim cihazım rootsuz.

içinden tek tar dosyası çıkacak pda bölümünden seçip flaşlayacaksın sadece. problem olmaz.

tekrar teşekkür ederim sorunsuz bir şekilde yükledim. ilk gözüme çarpan cihaz şarzdayken kilitli durumda şarzın dolulugunu yüzde olarak veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

ne yapacağım şimdi ben usb jig bulamadım ki sağolsun kadıköyde bir arkadaş telefon tamircisi usb jigle download moda aldı counter no yazdı

şimdi ben orijinal bir sürüm bile yüklesem odinle yüklediğim için counter gene yes mi olacak yandık desenize

Orjinal surum yuklediginde counter atmaz sen KF3 orjinali yukle odinle oyle gotur servise
  • Eyvallah Dexxter kardeş;
    kimse elimizden tutmayınca kendi kendimize kafa göz yara yara öğreneceğiz artık bu işleri

Check Fus downloader türkiye için en son resmi sürümün kg1 olduğunu söyledi şu anda onu indiriyor indikten sonra bir siteye upload edeyim kullanmak isteyen arkadaşlar için

GT-I9100LKATUR

pda --> I9100XWKG1
    csc --> I9100JVKG1
    phone --> I9100XXKG1

29 temmuz saat 14:00 da çıkmış
  • Bozcaada'dan herkese selamlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

Bozcaada'dan herkese selamlar :)

Aleyküm selam Ramazan'ın mübarek olsun.
  • SolarFlare 1.1 çıkmış. 1.0 kurdum ama kendi kaşınmalarım sonucu (titanium ile biraz fazla ayarı geri yükledim :)) randıman alamadım. Şimdi çoook gazım
  • counter a nerden bakıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Aleyküm selam Ramazan'ın mübarek olsun.

hepimizin ramazanı mubarek olsun hocam :)

quote:

Orijinalden alıntı: uludro

noyan hocam solarflarede wifi çekmeme sorunu varmı yeşilcinde biri oyle demiş veya bilgisi olan bi arkadaş yanıtlarsa sevinirim

dostum neredeyse 3 gundur burayla pek ilgilenemiyorum mesajları yavas yavas okumaya basladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 3 Ağustos 2011; 16:49:44 >
  • quote:

Cicek ekmek firininda arda var oranin sahibi cok samimi dostumdur bi selam soylersen cok sevinirim :)))
  • Arkadaşlar help!

KG1'i odinle tek dosya zaten tar uzantılı pdadan yükledim açıldı ama golauncher pro kapanmaya zorla deyip duruyor bu nasıl orijinal rom go launcher nereden çıktı?

kaldım öylece telefon pert

servise götürmem lazım bugün akşama kadar bir el atın noyancelebi kardeş bir bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mckara09

quote:

Cicek ekmek firininda arda var oranin sahibi cok samimi dostumdur bi selam soylersen cok sevinirim :)))

tamamdır hocam :)

acık ismini bana pm atabilirsen...

telefonu modem olarak kullanmak isteyen @hsm1973ttn arkadasımız;

ayarlar-kablosuz ag-bag.tasınabilir wifi alanı-tasınabilir wifi alanı-ok de sonra pc den wifi modem arat tamamdır
  • merhabalar bende artık aranızdayım ama kafama takılan sorular var öncelikle

1.ben bütün rehberimi sime kaydetmiştim ama hepsi silinmiş bunu nasıl düzeltirim

2.bu s2nin 2 farklı modeli varmış bir tegralı iki exynoslu ben lg optimus x2 ile olan karşılaştırmaya baktım ve 5 testin 3ünde exynoslu s2 daha hızlı peki tegralı s2dede durum böylemidir

sorularımı cevapladığınız için teşekkür ederim

başkan benide artık klübe alabilirsin
  • Beni de ekleyebilirsiniz kulübe dostlar. Aldık telefonu sonunda , artık 1 hafta ayarlarıyla uğraşır dururum.Akşama yeterince incelerim telefonu. KF3 'mü yükleyecem şimdi ben cihaza. Sonra da root yapıcam herhalde değil mi?
  • quote:

Arkadaşlar help!

KG1'i odinle tek dosya zaten tar uzantılı pdadan yükledim açıldı ama golauncher pro kapanmaya zorla deyip duruyor bu nasıl orijinal rom go launcher nereden çıktı?

servise götürmem lazım bugün akşama kadar bir el atın noyancelebi kardeş bir bak

hocam buradakileri uyguluyorsun degilmi

http://yesilcin.com/index.php?topic=67.0
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

merhabalar bende artık aranızdayım ama kafama takılan sorular var öncelikle

1.ben bütün rehberimi sime kaydetmiştim ama hepsi silinmiş bunu nasıl düzeltirim

2.bu s2nin 2 farklı modeli varmış bir tegralı iki exynoslu ben lg optimus x2 ile olan karşılaştırmaya baktım ve 5 testin 3ünde exynoslu s2 daha hızlı peki tegralı s2dede durum böylemidir

Hoşgeldin. :) Öncelikle hayırlı olsun telefonun. Birinci sorun hakkında bilgim yok ama ikincisi şöyle oluyor. Tegralı S2 daha çıkmadı bile. Yani senin telefonunun Tegralı olmasına imkan yok. Zaten tasarım olarak da farklılık gösteriyor Tegralı model ve Super Clear LCD var.
  • güncelleme yaparken sistem zaman aşımına uğradı dedi.şimdi nasıl devam edecem güncellemeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

merhabalar bende artık aranızdayım ama kafama takılan sorular var öncelikle

Hoşgeldin. :) Öncelikle hayırlı olsun telefonun. Birinci sorun hakkında bilgim yok ama ikincisi şöyle oluyor. Tegralı S2 daha çıkmadı bile. Yani senin telefonunun Tegralı olmasına imkan yok. Zaten tasarım olarak da farklılık gösteriyor Tegralı model ve Super Clear LCD var.

exynosun cpusu daha hızlı ama tegranın grafik performansı daha iyimiş tekrar baktım ama exynosu daha çok sevdim telde bana göre en önemli şey cpu sonuçta internet için çok önemli bir etmen

bu arada hoşbulduk peki ilk yapmam gereken şey nedir telde güncellemeleri yaptım şimdi sıra neyde acaba bu teli dahada hızlandırmak için yapılabilecek şeyler varmı
  • quote:

quote:

Arkadaşlar help!

hocam buradakileri uyguluyorsun degilmi

http://yesilcin.com/index.php?topic=67.0

eyvallah noyan oldu kardeş de anlatımında ses kısma tuşu değil açma tuşu

wipe data factory reset yapınca düzeldi gönül rahatlığıyla servise verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 3 Ağustos 2011; 17:28:26 >
  • Non wipe bir rom kurup hard reset atmakla, wipe bir rom kurmak ayniseymidir.
    Bir non wipe rom wipe tipe cevrilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.