Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (538. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

bu telefonu almayi dusunuyorum. onceden htc istiyordum ama oda acayip cihazlar yapmaya basladi. soyleyebileceginiz eksi yonler nelerdir.

şarj az, kamerada pembelik, cihazın ısınması, sağlamlık konusunda biraz düşük olması, yardımcı olduysam sevinirim

NOT: Yine de harika bir cihaz

harika olan yeri ne peki :)

ben almayi kafaya koydum benim icin en onemli konu guncelleme zamaninda aliyormu
    mesela orjinal 2.3.4 varmi

ben de koymuştum kafaya htc sensation almayı ama hayat şartları beni buralara yönlendirdi
    güncelleme forumdaki yorumlara bakılırsa değişiklik gösteriyormuş

Not: unutmayın cihaz yılın telefonu seçildi ve şu an akıllı telefon olarak en hızlı cihaz, hatırlatim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Official KG5
    http://www.multiupload.com/R9H5A5DOWW

non-wipe tır

teşekkürler dosya için indirdim şimdi bende orijinal kf3 yüklü bunu odin ile yüklesem bir sıkıntı olurmu. dosyaları çıkardım zannedersem odin ile yüklenmiyor. nasıl yükleyebilirim cihazım rootsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentataseven -- 3 Ağustos 2011; 15:00:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

arkadaşlar telefonum rootlu ama herhangi bir rom kurmadım hala, garantiden dolayı resmi rom atmak istiyorum, cyanogen mod 7 nasıldır, kullanan var mı ??

Rootladıysan garanti gitmiştir zaten.İstediğin romu kur artık

yok aldığım yer androidtelefonlari.com, onlara rootlattığım için garanti hala geçerli

androidtelefonları.com'un garantisi vardır.Resmi garantisi yok şuan telefonunun diye biliyorum.

banane yahu, sorun çıkarsa veririm paşa paşa yapsınlar, sonuçta sordum size rootlatırsam garanti hala geçerli dimi diye, yemin ettiler karışmam valla olmadı babama şikayet ederim o daha bi cazgır bu konularda
  • solarflare 1.1'i bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AthabaskA

arkadaşalr birşey soracağım

GO Launcher ve güzel bir tema ile telefon baştan aşağı değişiyor. Buna rağmen costom rom yüklemelimiyim?? Custom rom ların artısı nedir.. Olay görsellikse temelarla bunu yapıyoruz zaten...

cevap pls
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

sms - mms olayından şikayet edenler şunu bir denesinler;
    http://www.mediafire.com/?wfwn74ww77117s4

mms omasını engelleyip, gelme zamanı yerine gönderme zamanını gösteriyor

hocam bunu kendimiz ayarlayabilrmiyiz yani şu kadar sms den sonra mms olsun şeklinde
    birde koyulaştırdığım yerde demek istediğin iletim raporu olayımı ?

kaynadı hocam önemli bişey benim için

kies üzerinden kg1 e güncelleyince wipe yapmıyor dimi ? silinmez bişey (kf3 ten kg1e geçeceğim)
    nede olsa anabant sürümü değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Orijinalden alıntı: frmtrky

solarflayer romunu kullanıyorum 3 gündür bugüne kadar kullandığım en stabil rom ayrıca pil konusunda çok iyi iyileştirmeler var özellikle işlemci voltajını düşürmüşler. 2 gündür normal bir şekilde kullanıyorum cihaz e postalarıma bakıyorum günde yarım saat kadar görüşme yarım saat facebook twitter 20 ye yakın sms derken 2. gün bugün ve pil %49 da bu romda da pembe sorunu yaşamadım sanırım donanımsal gibi bu sorun. gps le bağlantı kurmam 5 sn sürmüyor. özellikle Ankara da müthiş işimi gördü. kılıfsız kullanıyordum ki cihaz hafif ve kaygan yapıya sahip olmasından dün yataktan direk yere çakılınca gidip delikli kılıftan aldım bu arada cihaz sert zemine düşmesine rağmen zerre cizik yok. kullandığım romdan bir kaç kare paylaşayım gelmişken. bu arada cihaz 10 saat önce şarzdan çıkarılmıştır pil göstergesi pili ne kada tasarruflu kullandığı hakkında bilgi sahibi yapacaktır

hocam kullandığın klavyeyi ve temayı paylaşırmısın , çok güzelmiş

go keyboad dostum black teması var klavye de ayrıca türkçe t9 desteği mevcut zayıf olsa da cihazın teması ise honeycomb oda go launcher in zaten yüklediğim romda tw yok iyi de olmuş kaldırdıkları
  • Bende az önce Kg1'e geçiş yaptım Kies üzerinden...Güncellerken herhangi birşey silinmiyor...Bakalım,Pil performansını merak ediyorum...
  • quote:

quote:

GO Launcher ve güzel bir tema ile telefon baştan aşağı değişiyor. Buna rağmen costom rom yüklemelimiyim?? Custom rom ların artısı nedir.. Olay görsellikse temelarla bunu yapıyoruz zaten...

cevap pls

işlemci voltaj ayarları düşürülüyor bu da size fazladan pil tasarrufu sağlıyor. gereksiz sevisler kapatılıyor böylelikle arka planda sizin göremediğiniz uygulamalar işlemciyi gereksiz yere kullanıp pili tüketmiyor. cfw sonuçta özelleştirilmiş romlardır aynı zamanda size tema desteği sunar ya da root hali hazırda gelir ve bunun gibi bir çok yenilik zaten indireceğiniz rom da yapılan değişilikler belirtilmiştir bugüne kadar kullandığım en stabil rom ise solar flayer dir. tabi bunu yükleyebilmeniz için önce cihazınızı kg3 sürümüne yükseltmek zorundasın clockmod uyguladıktan sonra telefon içinden yükleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

quote:

Official KG5
    http://www.multiupload.com/R9H5A5DOWW

non-wipe tır

teşekkürler dosya için indirdim şimdi bende orijinal kf3 yüklü bunu odin ile yüklesem bir sıkıntı olurmu. dosyaları çıkardım zannedersem odin ile yüklenmiyor. nasıl yükleyebilirim cihazım rootsuz.

içinden tek tar dosyası çıkacak pda bölümünden seçip flaşlayacaksın sadece. problem olmaz.
  • bu arada fotoğraf çekimden verim almak için gün ışığı modunda kullanın renkler çok sıcak ve dolgun çıkıyor tavsiye ederim
  • quote:

quote:

quote:

sms - mms olayından şikayet edenler şunu bir denesinler;
    http://www.mediafire.com/?wfwn74ww77117s4

mms omasını engelleyip, gelme zamanı yerine gönderme zamanını gösteriyor

hocam bunu kendimiz ayarlayabilrmiyiz yani şu kadar sms den sonra mms olsun şeklinde
    birde koyulaştırdığım yerde demek istediğin iletim raporu olayımı ?

kaynadı hocam önemli bişey benim için

kies üzerinden kg1 e güncelleyince wipe yapmıyor dimi ? silinmez bişey (kf3 ten kg1e geçeceğim)
    nede olsa anabant sürümü değişiyor

ayarlama yok sınır kaldırılıyor sadece.
  • telefonun counterini sıfırladım bilen bir arkadaşımız yardımcı olabilir mi?

odin üzerinden hangi dosyları atacağım telefon orijinale dönsün diye yeşilcine de sordum galaxys2.buromed.net e de sordum sorulara pek oralı olan yok varsa yoksa pil muhabbeti pembelik

başı sıkışana yardım namına bir şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: frmtrky

quote:

quote:

cevap pls

işlemci voltaj ayarları düşürülüyor bu da size fazladan pil tasarrufu sağlıyor. gereksiz sevisler kapatılıyor böylelikle arka planda sizin göremediğiniz uygulamalar işlemciyi gereksiz yere kullanıp pili tüketmiyor. cfw sonuçta özelleştirilmiş romlardır aynı zamanda size tema desteği sunar ya da root hali hazırda gelir ve bunun gibi bir çok yenilik zaten indireceğiniz rom da yapılan değişilikler belirtilmiştir bugüne kadar kullandığım en stabil rom ise solar flayer dir. tabi bunu yükleyebilmeniz için önce cihazınızı kg3 sürümüne yükseltmek zorundasın clockmod uyguladıktan sonra telefon içinden yükleyebilirsiniz.

işlemci voltaj ayarı hepsinde düşürülmüyor. yapılan değişiklikler rom un yayınlandığı yerde verilir orada belirtiliyorsa voltaj oynaması yapılmıştır. aksi taktirde bununla ilgili bir değişiklik yapılmaz.
  • arkadaşlar kg6 yuklicem bunun rot dosyasının link ini verebilirmisiniz
  • sawgent zaten belirttim yukarıda yapılan değişiklikler belirtilmiştir diye benim yazdıklarım olası şeyler zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

telefonun counterini sıfırladım bilen bir arkadaşımız yardımcı olabilir mi?

odin üzerinden hangi dosyları atacağım telefon orijinale dönsün diye yeşilcine de sordum galaxys2.buromed.net e de sordum sorulara pek oralı olan yok varsa yoksa pil muhabbeti pembelik

burdan sormamışsın. burası sörvayrvır burda herşey gerçek

ilk hangi firmware varsa onu yükliceksin ondan sonra jig kullanacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: struma

Arkadaslar Merhaba bende aranıza katılmayı dusunuyorum.
    suanda Fas tayım ve burada bi kampanya baslattılar.
    24 aylık kampanya ile alırsan yaklasık 780 TL ye denk geliyor.Ve ozelliklerinde tv mobile diye bir olaydan bahsedıyor.Bu acaba kore deki olan tv alıcısının oldugu modelmi?

Arkadaslar konu hakkında bilgisi olan varmı acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sadays

telefonun counterini sıfırladım bilen bir arkadaşımız yardımcı olabilir mi?

burdan sormamışsın. burası sörvayrvır burda herşey gerçek

ilk hangi firmware varsa onu yükliceksin ondan sonra jig kullanacaksın.

bilsem not etmedim ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 3 Ağustos 2011; 15:31:10 >
  • @sadays
    indir kf3ü kur hocam ondan sonra jiglersin
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.