Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (429. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yararlı bir paylaşımla daha karşınızdayım,
    burdan, hangi programların silinebileceğini, hangilerinin kalması gerektiğini görebilirsiniz. Daha yeni geçti liste elime denemedim, ama saglam görünüyor. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Evet arkadaşlar sizlerle kısa bir paylaşımdan sonra az evvel telefonumu sattım ve xperia arc ye dönüyorum.O satılsaydı sgs2 yi kullanacaktım ama durmadan rom yüklemekten uyumaya zaman bulamıyacaktım.
    Birkaç gündür yardımcı olan ve yol fisteren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
    Hepinize problemsiz kullanımlar ve pempesiz fotoğraflar diliyorum.
    Çok hareketli bir yerdi burası ve bende hareketi severdim ama ne yapalım,ilerde yine bir araya gelmemiz mümkün tabi.
    Güzel paylaşımlar diliyorum.Arada uğrayıp son durumlara bakarım yine.

ohhoo bu olmadi simdi gurol abim neyse hadi bakalim sen yinede gitme buralardan abi bir buyuge her zaman ihtiyac vardir

Bende senin gibi son iki gündür custom rom denemekten doğru dürüst yemek yiyemedim.
    Sanırım problemsiz bir sgs3 çıkmadan samsung almam.Xperia arc ile kafam daha rahat.Nasıl olsa yakın komşuyuz,arasıra sizi ziyaret ederim.
  • uan pragtayim burda galaxy s 2 800 tl civari' daha nisanda n8 aldim alirkende aklimda s 2 vardi ama cok pahalli olur diye almadim.. sizce bu fiyat nasil' turkiyeye donunce n8 imi satarim arada pek fiyat farki kalmaz diye dusunuyorum.. n8 in kamerasini cok begenmistim ama cook yavas surekli kasma yapiyor' siz ne dersiniz yarin son gunum karar veremedim
  • quote:

quote:

Evet arkadaşlar sizlerle kısa bir paylaşımdan sonra az evvel telefonumu sattım ve xperia arc ye dönüyorum.O satılsaydı sgs2 yi kullanacaktım ama durmadan rom yüklemekten uyumaya zaman bulamıyacaktım.
    Çok hareketli bir yerdi burası ve bende hareketi severdim ama ne yapalım,ilerde yine bir araya gelmemiz mümkün tabi.

ohhoo bu olmadi simdi gurol abim neyse hadi bakalim sen yinede gitme buralardan abi bir buyuge her zaman ihtiyac vardir

Gürol abinin teli ben aldım, şu melet rüyalarıma girmeden aklımı daha fazla karıştırmadan gürol abi çıktı aldım...Hayırlısı heyecanla gelmesini bekleyeceğim...Yakında bende burdayım...
  • quote:

quote:

quote:

Bende senin gibi son iki gündür custom rom denemekten doğru dürüst yemek yiyemedim.
    Sanırım problemsiz bir sgs3 çıkmadan samsung almam.Xperia arc ile kafam daha rahat.Nasıl olsa yakın komşuyuz,arasıra sizi ziyaret ederim.

Açıkçası sevinsemmi üzelsemmi bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarl

quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

titanium ile aldigimiz backup folderini telefondan sd carda tasisak ne olur? bir mahsuru var mi?

Titanium'un tercihler menüsünden, yedeklerin alınacağı klasörü harici sd de oluşturacağınız klasör olarak belirlerseniz, hiçbir sorun olmuyor. Ben de bu şekilde kullanıyorum ve birkaç kez tüm programların geri yüklemesini sorunsuz yaptım.

onu beceremedim iste
    preferencesdan backup folder location seciyorum
    ama sd kartimi gosteremiyorum
    sen nasil yaptin?
  • ziyaretlerini eksik etme gurol abi burdan :-)))abi o kadarda sorunlu degilya telefon ben keyfiyeten romlari deniyom :-)))))hemde aliskinim ya ben abi partal yok 10 tane android cihaz kullandim sindiye kadar aliskinim yani :-)))
  • quote:

quote:

quote:

titanium ile aldigimiz backup folderini telefondan sd carda tasisak ne olur? bir mahsuru var mi?

Titanium'un tercihler menüsünden, yedeklerin alınacağı klasörü harici sd de oluşturacağınız klasör olarak belirlerseniz, hiçbir sorun olmuyor. Ben de bu şekilde kullanıyorum ve birkaç kez tüm programların geri yüklemesini sorunsuz yaptım.

onu beceremedim iste
    sen nasil yaptin?

titanium un backuplari bende telin hafizasinda sd de degil ve her rom yuklememde 5 dakika surmeden herseyimi geri getiriyor
  • Babama sordum bu sgs2 yi dediki kalas gibi telefon napacan onu? -birsuru ozelligi var dedim -birak napacan benimkine bak hicbisi yok alo diyon o kadar telefon bu olur. Konusma bu gecti arkadaslar kisacasi sogudum iyice telefondan universiteyi kazan sgs mi dir nedir onun sgs5 i cikar onu aliriz sana dedi heeyyy be ne ust modelleri cikacak diyor.Herkese iyi geceler bu konusmadan sonra
  • quote:

quote:

quote:

quote:

onu beceremedim iste
    sen nasil yaptin?

titanium un backuplari bende telin hafizasinda sd de degil ve her rom yuklememde 5 dakika surmeden herseyimi geri getiriyor

peki 3 dosyali yani wipe li rom yuklersek telefondaki backup gitmeyecek mi? ya da gitmiyor mu sende?
  • Birisi bana yardımcı olabilirmi ?? Mesaj Sesi Nasıl değişiyor ? Telefona Mesaj geldini anlamıyorum bile..Yardımcı olurmusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndroiD29

Babama sordum bu sgs2 yi dediki kalas gibi telefon napacan onu? -birsuru ozelligi var dedim -birak napacan benimkine bak hicbisi yok alo diyon o kadar telefon bu olur. Konusma bu gecti arkadaslar kisacasi sogudum iyice telefondan universiteyi kazan sgs mi dir nedir onun sgs5 i cikar onu aliriz sana dedi heeyyy be ne ust modelleri cikacak diyor.Herkese iyi geceler bu konusmadan sonra

Baban seni kandirmis parasi cikmamistir telefona camur atmis
  • dostum sms programi yukle go sms cok guzel kullanisli ve sms sesini istedigin ses yaparsin

cseyfe dostum gitmiyor backuplar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolickx7

Birisi bana yardımcı olabilirmi ?? Mesaj Sesi Nasıl değişiyor ? Telefona Mesaj geldini anlamıyorum bile..Yardımcı olurmusunuz ?

Ayarlar -> ses -> bildirim zil sesi. Saygılar
    edit: ayrıca marketten Zedge programını indirerek, birçok resim, ses, ve bildirim seslerine ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyakurt -- 21 Temmuz 2011; 0:11:18 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brhnkkc

öncelikle merhaba arkadaşlar biraz geç ve güç oldu ama 2 güne cihaz elimde olacak çok şükür sizin anlattıklarınızı dinlerken yorum yapmamak gerçekten zor oldu ama telefona sahip olacağım kesinleşmeden yapmak istemedim bunu :D öncelikle flip case kılıflar hakkında ne düşünüyorsunuz çoğu mıknatıslı telefon mıknatıs ilişkisini bilen bilir sizce de bu kadar zararlı olur mu ? yada ısınma sorunundan dolayı delikli kılıf almak işe yarar mı ?? saygılar

Bana sorarsan hiç kılıf alma,arka kapağı çok kaliteli ver kolay kolay çizilmez ekranıda öyle.Delikli kılıfların arasına toz giriyor ve çok kötü görünüyor.Mıknatıslı kılıoflar bence çok kaba ve bana kalırsa mıknatıs telefonu etkiliyor.aynı kılıftan bende vardı ve i8910 a durmadan restart attırıyordu sonunda kullanmaktan vazgeçince problem ortadan kalkmıştı.Tabi bu benim fikrim

Fikirlerinizi sadece kendinize saklamadığınız için teşekkür ederim.Aslında böyle koruyucu değilimdir elektronik eşyalara ancak; bir telefona ilk defa bu kadar para bağlayacağım ve bu benim ilk android işletim sistemli telefonum olacak.O yüzden (sanırım ilk bir ayda geçecektir) biraz titiz davranıyorum.Elimden düşürerek çok fazla telefon pert ettiğim içinde böyle bir soru yönelttim.Yani illa kılıf alacağım diyorsan normal silikon kılıf yada sert kapak mı al diyorsunuz?Flip case ten tamamen vaz geçtim.Bu arada adanalı bir arkadaş bana ulaşabilir mi?Bu telefonun özelliklerinden anlayan birisi.Yardımlaşmak güzel olacaktır diye düşünüyorum.TEŞEKKÜRLER
  • arkadaslar siteyi hazırlamayta basladım

www.yesilcin.com

tum alt-ust baslıkları buradan ayarlayabiliriz

buradan diger tarafa kacıs olarak degilde buarda konusulan seyleri orada sınıflandırma olarak da kullanalım derim
  • arkadaşlar çıtayı arttırdım androide geçelim derken kusursuzu arar olduk. SGS2 kullanıcıları olarak bana acaba iyi ve kötü yanlarını anlatabilir misiniz? mağazalarda ne kadar kurcalasam karşılaştırsamda şimdilik pek fark göremiyorum.
    Bir tek Sensation bulamadım şimdilik onunla kıyaslayamıyorum zaten.

Ama siz görüşlerinizi telefonunuzun sizce + ve - yanlarını yazarsanız çok sevinirim. malum 1.500 tl civarı para vereceksem herşeyi bilmek istiyorum :D

şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

dostum sms programi yukle go sms cok guzel kullanisli ve sms sesini istedigin ses yaparsin

quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

quote:

Orijinalden alıntı: Alkolickx7

Birisi bana yardımcı olabilirmi ?? Mesaj Sesi Nasıl değişiyor ? Telefona Mesaj geldini anlamıyorum bile..Yardımcı olurmusunuz ?

Ayarlar -> ses -> bildirim zil sesi. Saygılar
    edit: ayrıca marketten Zedge programını indirerek, birçok resim, ses, ve bildirim seslerine ulaşabilirsiniz.

Teşekkür ederim arkadaşlar.Zedge programını indiripde denedim bildirim sesini değiştiriyorum msj gelince telefon ne titriyor ne çalıyor..Bidaha deniyim bakalım belki yaparım Not ilk android telefonum sorular için kusuruma bakmayınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkolickx7 -- 21 Temmuz 2011; 0:33:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

arkadaslar siteyi hazırlamayta basladım

www.yesilcin.com

tum alt-ust baslıkları buradan ayarlayabiliriz

buradan diger tarafa kacıs olarak degilde buarda konusulan seyleri orada sınıflandırma olarak da kullanalım derim

eline saglik
    tabi kacis olmasin ama derli toplu olsun
    porogram paylasimi-kilif koruyucu bolumu-soru cevap bolumleri ayri olsun derim olmusken
  • istediginiz her konuyu acabilirsiniz dostum

sabahtan beri kuzey afrikadan uye olanlarla ugrasıyorum en son ip aralıgı verdim bakalım habire dgistirip giriyorlar aam bitecek sonunda :)
  • 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.