Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (420. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamın aleykum beyler S2 yi aldık ettik iyi güzelde.bunun şarjı 10-12 saat zor gidiyor.wifi yi kapadık 3g yi kapadık onu kapadık bunu kapadıkta.arkada çalışan bi milyon uygulama var.bugün bir kullanıcı tarafından aldığım tavsiyede root uygulayarak arka plandaki uygulamaları kapatabilecegimi söyledi.ancak root u nasıl uygulayacagım telefonuma ve hangi uygulamaları kapatacagım bir fikrim yok.beni aydınlatırsanız çok sevinirim :)

şimdiden teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Kameram iyi resim çeksin dersen,istediğin romu kurup birde 150 lira verip bir kamera almak bence en iyi çözüm.
    Yok lensin önünden parmak geçireceksin yok lensi dilinle yalıyacaksın bunlarla düzelmez.

KG2 ile pembelik sorunum ortadan kalktı. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdemir87

gps testte uzun süredir aratıyorum bişiy bulamadı. arada bi bikaç tane buluyor sonra onlar da kayboluyor. (not: evde deniyorum, 3G de açık)
    birazdan açık alanda deneyeceğim, sonuçları paylaşırım.

yüksek ve açık bir moktadan denedim yine sonuç olumsuzdu, bir kaç tane buluyor hemen kaybediyordu. gps testte "clear agps" yaptım hemen 7-8 tane buldu. sorunu çözdüm zannettim eve geldim yine hiçbirşey bulamıyorum :S
    telefon demo videolarında millet kapalı alanda nasıl buluyor uyduları anlamadım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

quote:

Kameram iyi resim çeksin dersen,istediğin romu kurup birde 150 lira verip bir kamera almak bence en iyi çözüm.
    Yok lensin önünden parmak geçireceksin yok lensi dilinle yalıyacaksın bunlarla düzelmez.

Bende az önce bir kaç deneme yaptım ve sanki azalmış gibi görünüyor,belki ışığın azlığındandır.Gündüz de denemek lazım.İnşallah gördüğümüz gibi olurda herkes telefonundan zevk alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

quote:

Devam ediyor arkadadim pembelik
  • Arkadaşlar telefonum bugün 1 saat içerisinde mobil internette gezinirken %40 pil harcadı ve birden bire arama yapamaz mesaj atamaz oldum, arama yapmak istediğimde 'mobil ağa erişilemiyor' diyor bu sorunu nasıl çözebilirim acaba ?

Not:ke2 var telefonumda ve rootlu hiçbir rom falan yüklemeden oldu.
  • selamlar,

şirketin verdiği iphone 4'ü abime verip galaxy s2 aldım, gerçekten muhteşem bir aletmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BahtsizWampir

Arkadaşlar ben KG1 yükledim, ardından root yaptım...ancak çekim kalitesinde düşmeler oldu,
    bir türlü full çekim elde edemiyorum, hattım avea ankarada yaşıyorum :/ böyle bi sıkıntısı ya da çözümü olan var mı acaba?

Muhakkak emecek yeteri kadar kan bulamamışsındır ondan çekim gücü düşmüştür.
    Şimdiye kadar çok vampir adı gördüm ama bahtsızını hiç görmedim
    Arkadaşım bu telefonun herşeyi eksik tabi çekim gücüde,öncesinde pek farkına varmamışsındır,yada ayarlarında sadece gsm işaretlidir,rom attıktan sonra otomatikte kalmıştır,3 g nin sinyali az olursa çekimide az gösterir.Ayarlar- kablosuz ağ-mobil ağlar- şebeke modunu gsm yaparsan düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gubar-ı Gam

quote:

Orijinalden alıntı: thehspeed

Buyurun Arkadaşlar Galaxy S2'nin Bütün Orjinal Duvar Kağıtları,

Hatta Şu Tanıtımlarda Gördüğümüz Galaxy Resmi Var Yıldızların Bir Arada Olduğu Vs.

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

http://www.4--shared.com/file/xDKVVOmc/galaxyS2Walls.html

Aradaki İki Tireyi Kaldırın

Arkadaşlar şu orjinal duvar kağıtlarını biri paylaşabilir mi?

wallpaperlari telefonda nereye koyalim ki wallpaper kisminda gorunsun?
  • android sürümü: 2.3.3
    ana bant sürümü: I9100xwke1
    Kernel sürümü: 2.6.35.7.I9100xwke3-cl200134
    root@dell103#2
    Yapım Numarası: GINGERBREAD.XWKE3

Bu özelliklerde ki makineyede kg2 kurabiliyormuyuz arkadaşlar yani kg2 kurmak nelere getirecek bize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: agakin

android sürümü: 2.3.3
    ana bant sürümü: I9100xwke1
    Kernel sürümü: 2.6.35.7.I9100xwke3-cl200134
    root@dell103#2
    Yapım Numarası: GINGERBREAD.XWKE3

Bu özelliklerde ki makineyede kg2 kurabiliyormuyuz arkadaşlar yani kg2 kurmak nelere getirecek bize..

kurabilirsin .. Stock surum ke3 gelmisti bana da sarjın daha uzun gider , bi de belki psikolojiktir ısınma ke3 te hat safhadaydı kf3 ten itibaren bir miktar azalmıs gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

quote:

quote:

Hafıza kartı yada depo hafızadaki DCIM klasörünün içine bor dosya ile koyarsan galeride görürsün.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BahtsizWampir

Arkadaşlar ben KG1 yükledim, ardından root yaptım...ancak çekim kalitesinde düşmeler oldu,
    bir türlü full çekim elde edemiyorum, hattım avea ankarada yaşıyorum :/ böyle bi sıkıntısı ya da çözümü olan var mı acaba?

Muhakkak emecek yeteri kadar kan bulamamışsındır ondan çekim gücü düşmüştür.
    Şimdiye kadar çok vampir adı gördüm ama bahtsızını hiç görmedim
    Arkadaşım bu telefonun herşeyi eksik tabi çekim gücüde,öncesinde pek farkına varmamışsındır,yada ayarlarında sadece gsm işaretlidir,rom attıktan sonra otomatikte kalmıştır,3 g nin sinyali az olursa çekimide az gösterir.Ayarlar- kablosuz ağ-mobil ağlar- şebeke modunu gsm yaparsan düzelecektir.

Bi an konu nereye varacak diye bekliyodum
    Çok hızlı bi şekilde cevap buldu sorum,çok teşekkür ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

quote:

quote:

Hafıza kartı yada depo hafızadaki DCIM klasörünün içine bor dosya ile koyarsan galeride görürsün.

bu sekilde olmadi malesef
    file manager icinden acsam bile wallpaper yapmama izin vermiyor
  • iyi aksamlar arkadaslar biraz önce litening rom yükledim fakat hafıza kartımdaki resimleri galeride göremiyorum.aynı resimleri telefonun depo hafızasınada attım yine göremiyorum sorun neden kaynaklanabilir acaba ?
  • folder icinde attigimdan olabilir mi?
    obur turlu de cok duzensiz olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakin1907

Arkadaşlar telefonum bugün 1 saat içerisinde mobil internette gezinirken %40 pil harcadı ve birden bire arama yapamaz mesaj atamaz oldum, arama yapmak istediğimde 'mobil ağa erişilemiyor' diyor bu sorunu nasıl çözebilirim acaba ?

Not:ke2 var telefonumda ve rootlu hiçbir rom falan yüklemeden oldu.

imei ni kontrol ettir teller kayıt dışı kaldıgında verir o hatayı
  • son zamanlarda samsungdive.com 'a telefonunu kaydedebilen oldumu? üye oldum ama "register your mobile phone now" linki tıklanmıyor, telefonu kaydedemiyorum.
  • arkadaşlar daha öncede sordu kimseden cevap alamadım telefonu yarın alıyorum.. telefonu alınca bataryayı bitirp şarja takıyoruz ya, batarya az diyince mi takayım? yoksa telefon kapanınca mı takayım? eski telefonumda 5800 fark etmişti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JR

selamlar,

şirketin verdiği iphone 4'ü abime verip galaxy s2 aldım, gerçekten muhteşem bir aletmiş.

Hocam hangi şirket çalışanlarına iPhone 4 veriyormuş. Apple bile vermiyordur. İyiymiş valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 19 Temmuz 2011; 22:08:24 >
  • 
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.