Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4194. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41924193419441954196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhanacars

S2 den s4 e geçsemmi yoksa s5 mi beklesem. :-)

Ben geçmek gibi bir hata yaptım. 10 gün sonra kasa iki taraftan açıldı. Paramı zor kurtardım. Yaptığım 100e yakın telefon görüşmesi de cabası. Yok Teknosa, olmadı Başarı Teknik servis, o da olmadı Samsung Müş. Hiz., olmadı Samsung Gen. Müd. Zar zor kurtardım parayı. Daha da Samsung'a bulaşmam. İllallah dedim resmen. Allah tümünün tepesinden baksın diyorum şimdi. Samsung Gen. Müdürlüğü bir laf ediyor. Samsung Müş hizmetleri genel müdürlüğü yalanlıyor. Onun yalanladığını Başarı bambaşka yapıyor. Üstüne Teknosa o öyle olmaz diyor.

Resmen fabrika hatası S4 ü kabul etmediler. 10 günlük cihazı. 1.5 ay uğraştım. Vermiyorlardı zorla aldım paramı.

Bilmem kaç bin TL ver. Telefon yanlardan açılsın. Aralara toz dolsun. Kasası çatlasın.
  • erhanacars E kullanıcısına yanıt
    S4'e geçin derim ama LTE versiyonuna
  • sen öyle diyorsan öyledir..ben bugün 9u tekrar kuracağım..sonra en stabil.ne çıkarsa o..sırayla gitmeye gerek yok..adamların hızına yetişilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba tr jelly beam kullanıyordum Dün ilk defa 1 tane room kurdum best2rom ismi şuanda en stabil şarjda en iyi ve browserde hızlı olan önereceğiniz room hangısıdir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özqür_34 -- 15 Temmuz 2013; 14:48:28 >
  • özqür_34 kullanıcısına yanıt
    Sana 2 seçenek vereceğim kendi tespitlerime dayanarak

1.JellyBam v9 kullanabilirsin.Hız olarak üzerine tanımam şu an romlar arasında. Pil ise 1 günlük kullanımda 2 buçuk saat ekran açıklığına erişebildim bu rom ile
    2.NeatRom v4.7 + apolo kernel. Bu ikili ile de 2 güne yakın kullanımda 3 saat ekran süresi elde ettim.

Aslında bir de Hassan rom un bir önceki versiyonu ile apolo kernel var.Onlarla daha iyi sonuçlar aldığım olmuştu ama özelleştirme az idi onda.

Diğer romların hepsini buradaki arkadaşlarla beraber denedik. Sanırım az çok hemfikir olacaklardır bu seçenekler için. Tabi farklı görüşleri olanlar da olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 15 Temmuz 2013; 14:55:18 >
  • quote:

Note 3 bekleyin. Alimunyum kasa söylentileri var. Sonunda vazgeçiyor Samsung plastikten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

1.JellyBam v9 kullanabilirsin.Hız olarak üzerine tanımam şu an romlar arasında. Pil ise 1 günlük kullanımda 2 buçuk saat ekran açıklığına erişebildim bu rom ile
    2.NeatRom v4.7 + apolo kernel. Bu ikili ile de 2 güne yakın kullanımda 3 saat ekran süresi elde ettim.

Aslında bir de Hassan rom un bir önceki versiyonu ile apolo kernel var.Onlarla daha iyi sonuçlar aldığım olmuştu ama özelleştirme az idi onda.

Diğer romların hepsini buradaki arkadaşlarla beraber denedik. Sanırım az çok hemfikir olacaklardır bu seçenekler için. Tabi farklı görüşleri olanlar da olacaktır.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

+1

neat ve apollo ile 24 saat on / 5saat secreen on

süreleri aldım ama bana halen akıcı gelmiyor
  • PhilZ Touch 4

CWM Base version: 6.0.2.7

bu kernelden daha iyi ve daha yeni olan bir sürüm varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

Orijinalden alıntı: Arrow.-

quote:

S4 e geçme bence memnun olan görmedim doğru dürüst kasa olarak çok fazla sorunu var diyorlar.Yazılım olarak ta değmez bence aman aman fark yok zaten.Malzeme kalitesi de kötü en iyisi beklemek.

bunu bir de s4 konusunda söylesene dostum ben konuyu açtım sonra vaz geçtim gerçekleri yazdım demedikleri kalmadı

adam 2000tl veriyor telefon alıyor ama yaptığı şey balon patlatmak

salla gitsin bende takip ediyordum bıraktım
  • niye ki hocam..performans birqz kısık.olabiliyor apollo da..

• bu GAPPS olayı nedir arkadaşlar?
  • quote:

niye ki hocam..performans birqz kısık.olabiliyor apollo da..

hocam valla bir aydır kullanıyorum nerdeyse

bi hantallık var bi ağırlık var böyle kasıyor bazen bayağı bir şişmede yapıyor boş hali ile programlar kurulunca ki hali bariz batıyor ama batarya performansı olarak o kadar kötü değil

wanam daha akıcı ama güncellenmiyor ki

jealybam felan çok eksiği olan romlar ayrıca odunsu andorid görüntüsü var

kısacası telefon artık son demlerini yaşıyor ama andorid in de ne kadar yavaş ve kasıntı geliştiğini görebiliyoruz

bu işe google'ın ciddi bir adam gibi çözüm getirmesi lazım
  • quote:

quote:

S4 e geçme bence memnun olan görmedim doğru dürüst kasa olarak çok fazla sorunu var diyorlar.Yazılım olarak ta değmez bence aman aman fark yok zaten.Malzeme kalitesi de kötü en iyisi beklemek.

o zaman ben s5 veya nexus 5 i bekleyeyim..alıştık nasıl olsa beklemeye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

S4'e geçin derim ama LTE versiyonuna

s4 e geçecektim ama kasa kalitesinden çok şikayet edenler var. midem bulandı. ben en iyisi s5 i bekleyeyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanacars -- 15 Temmuz 2013; 17:48:43 >
  • rambo10 kullanıcısına yanıt
    evet note 3 e de geçebilirim.eğer kasa boyutunu aynı tutup, ekranı büyütüp, malzeme kalitesini de iyileştirirse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanacars -- 15 Temmuz 2013; 17:49:20 >
  • quote:

evet note 3 e de geçebilirim.eğer kasa boyutunu aynı tutup, ekranı büyütüp, malzeme kalitesini de iyileştirirse..

Kasa ya 6 inch ya da 6.3 inch olacak.
  • quote:

quote:

quote:

o zaman ben s5 veya nexus 5 i bekleyeyim..alıştık nasıl olsa beklemeye :)

Bende bekliyorum işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: EM4

Arkadaşlar google hesabında kayıtlı telefon numaralarını sim kart a nasıl aktarabilirim? Bunun için bir uygulama var mı?

AYARLAR+HESAPLAR+GOOGLE+SENKRONİZE ET.....
    SONRA REHBERE GİR ...AYARLAR+GÖSTER TÜMÜNÜ GÖSTERİ İŞARETLE TAMAMDIR...
    SONRA DA İÇE DIŞA AKTARA GEL ORADAİÇE/DIŞA AKTAR VAR.AKTAR DE TÜMÜNÜ SEÇ TAMAMDIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FKRKN -- 15 Temmuz 2013; 18:56:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

niye ki hocam..performans birqz kısık.olabiliyor apollo da..

hocam valla bir aydır kullanıyorum nerdeyse

bi hantallık var bi ağırlık var böyle kasıyor bazen bayağı bir şişmede yapıyor boş hali ile programlar kurulunca ki hali bariz batıyor ama batarya performansı olarak o kadar kötü değil

wanam daha akıcı ama güncellenmiyor ki

jealybam felan çok eksiği olan romlar ayrıca odunsu andorid görüntüsü var

kısacası telefon artık son demlerini yaşıyor ama andorid in de ne kadar yavaş ve kasıntı geliştiğini görebiliyoruz

bu işe google'ın ciddi bir adam gibi çözüm getirmesi lazım

dediklerine katılıyorum hocam.androidin değişmesi lazım..:) yoksa telefon iyi..başkasına geçsen ne değişecek sanki..? Romlar da aynı android de aynı..cihaz.değiştimi belki biraz hızlanır geçtiğin cihaza göre o kadar..ekseri birşey olmaz kısacası..

• 
Sayfa: önceki 41924193419441954196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.