Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (411. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sgs2nin son resmi guncellemesi hangisidir ke7 mi kf3 mü ya da baska bir versiyon mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak.cosk -- 19 Temmuz 2011; 0:59:45 >
  • resmi olarak KF3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 19 Temmuz 2011; 1:04:16 >
  • Daha önce verildi mi bilmiyorum ama kılıf arayanlar, şöyle bir şey buldum. Kılıfta(ya da kasa mı demeli acaba) extra koruyucu kapaklar dışında heatsink(ısı dağıtıcı) var...
    http://forums.hardwarezone.com.sg/showthread.php?t=3302219
    Bir inceleyin derim. Yakında üzerinde küçük fanı olanlara da rastlarsak şaşırmam.

bu arada o forumdaki
    TP:Thermoplastic Polyurethane(ısı ileten plastik sanırım, heatsink kısmı)
    PC:Polycarbonate(kasanın geri kalanı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maktama -- 19 Temmuz 2011; 1:33:06 >
  • arkadşlar sanki bu kameradaki kırmızılık gitmişmi kg2 de yoksa banamı öyle geldi
  • kg2 ile browser açilmiyor
  • arkadaşlar ilk sayfada bulunan uygulamalar nereye gitti acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

kg2 ile browser açilmiyor

Bende sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolickx7

arkadaşlar ilk sayfada bulunan uygulamalar nereye gitti acaba ?

uygulamalar ve anlatımlar yanlışlıkla silindi. artık uygulamaları android bölümüne eklenecek. buradan da birkaç bişey verilebilir heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

kg2 ile browser açilmiyor

Bende sorun yok

bendede sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

quote:

arkadaşlar ilk sayfada bulunan uygulamalar nereye gitti acaba ?

uygulamalar ve anlatımlar yanlışlıkla silindi. artık uygulamaları android bölümüne eklenecek. buradan da birkaç bişey verilebilir heralde.

Anladım telefonu daha dün aldım..Tavsiye edebiliceğin uygulamalar var mı ? Bulabiliceğim yerler vs..Teşekkür ederim :)

Birde arkadaşlar bu sesli msj yazma bende ''Bağlantı hatası'' diye bi hata veriyor, sadece msj yazarken böyle mesela internet sayfalarında sesli msj yazabiliyorum ama sms atamıyorum çözümünü bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkolickx7 -- 19 Temmuz 2011; 1:23:23 >
  • quote:

Anladım telefonu daha dün aldım..Tavsiye edebiliceğin uygulamalar var mı ? Bulabiliceğim yerler vs..Teşekkür ederim :)

Birde arkadaşlar bu sesli msj yazma bende ''Bağlantı hatası'' diye bi hata veriyor, sadece msj yazarken böyle mesela internet sayfalarında sesli msj yazabiliyorum ama sms atamıyorum çözümünü bilen var mı ?

tavsiye edebileceğim yok ama ihtiyacına göre marketten aratıp bulabilirsin.

sesli mesaj olayı için internet bağlantısı gerekiyor. kapatıyorsan ondan hata veriyordur.
  • quote:

quote:

tavsiye edebileceğim yok ama ihtiyacına göre marketten aratıp bulabilirsin.

sesli mesaj olayı için internet bağlantısı gerekiyor. kapatıyorsan ondan hata veriyordur.

Anladım daha öğrenicek çok şeyimiz var bu android olayında :) teşekkür ediyorum bu konu gerçekten çok faydalı..

• s2 'den bir çalışma. kusursuz.
  • kg2 yukleyen arkadaslar

backup almamiz gerekiyor mu? her programi bastan mi yukleyecegiz kurduktan sonra? yoksa hersey kaliyor mu?

bilgi verir misiniz?
  • batista70 indiriyorum kg1 e geri dönucem :(
  • quote:

s2 'den bir çalışma. kusursuz.

gercekten cok guzel
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drserti

Arkadaslar simdi canimi sıkan bir durumu farkettim.
    Telefonu kapatirken gelen titresimden hemen onceki siyah ekranda tamda telefonuun home tusunun bir parmak uzerinde paralel boydan boya uzanan bir cizgi farkettim. ve yine o ekranda iken ekranin bikac yerinde siyah lekeler farkettim.ancak bu dedigime karanlik bir ortamda bakilmasi gerekiyor. acaba ölü piksel olabilirmi ? bi deneyip bakarmisiniz? arkadasimdada s2 var onunkindede denedim siyah lekrler var ama cizgi yok. moralip pis bozuldu:(

ekleme: *#0*# yi tuslayin (sanirim olu piksel testi icin entegrr edilmis bir ozellik)
    gelen LCD TEST ekranda vibration(black) yazan yeri tiklayin telefon titreyecek. iste bahsettigim durum o ekranda oluyor. ama muhakkak karanlik ortamda deneyin yoksa ekrani goremessiniz. allah icin biri solesin olu pikselmi bu:(
    olmadigini solyin:( telefonum telpa garantili.

iyi de madem ölü pikselden şüpheleniyorsun neden titreşim test kısmından bakıyorsun buna. bir sürü renk içeren testler mevcut o verdiğin kodla girilen yerde. onlarla test et. özellikle siyah tonunda olan test kısmında belli olur ölü pikseller. oraya geldiğinde de yine aynı çizgiler varsa servise göster.

titreşim modunda siyah ekran çıkıyor zaten o yüzden o modda deniyorumi, verdiğim kodda sadece titreşim modunda ekranın rengi siyah oluyor. o çizgiler var ama diğer hiçbir renkte yok ve sadece karanlık ortamda görünebiliyor. screen shoot alınamıyor o ekranda bi alınsa yükleyip öyle fikrinizi alıcam ama. ne yapacağımı şaşırdım
  • bu da benim kusursuz fotom :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cseyfe -- 19 Temmuz 2011; 2:05:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserti

titreşim modunda siyah ekran çıkıyor zaten o yüzden o modda deniyorumi, verdiğim kodda sadece titreşim modunda ekranın rengi siyah oluyor. o çizgiler var ama diğer hiçbir renkte yok ve sadece karanlık ortamda görünebiliyor. screen shoot alınamıyor o ekranda bi alınsa yükleyip öyle fikrinizi alıcam ama. ne yapacağımı şaşırdım

illa ordan olmasına gerek yok siyah bi foto çekersen onda da belli olması lazım.

http://www.androlib.com/android.application.vidyaworks-oxeye-qqn.aspx
    buradaki uygulamayı da deneyebilirsin
  • quote:

s2 'den bir çalışma. kusursuz.

Hocam o ne ya!

İşte bizim telefonumuz
  • 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.