Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (409. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

http://www.multiupload.com/G1GBNSDYJA

edit: forumda kesin bi gariplik var az önce official KG2 linki verdim kimseden ses seda yok :D

Şu an için ikisi bitmiş onlarda indirtmiyor:) upload bitsin hemen çekip geçeceğim KG2'ye
    eline sağlık hocam.

aynen. 30la falan çekiyorum bende hiç tat vermiyor zaten, ama dursun iptal etmedim sirayla hepsinden bırakacam download'a

edit: oda koptu zaten, indiremedim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyakurt -- 18 Temmuz 2011; 23:34:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

quote:

Orijinalden alıntı: Elektroterm

New PC studio cihazı görüyor ancak "kayıtlı olmayan bir model bağlandı" diyor. İşlemlerdeki kulakçıklarda telefon çıkmıyor.
    Amacım bilgisayardaki ADSL bağlantıyı telefona paylaştırmak, bunun bir yolu var mı?

bir abimiz bunun icin ugrasiyorduya dostum basardi mi bilmuyorum bende wifi kullandigim icin hic ugrasmadim acikca

"kayıtlı olmayan bir model bağlandı" uyarısı ne anlama geliyor.
  • cihazınız rootlanmış arkadaşım
    edit: en azından kies için öyle, genelleme yaptım
    edit2: bu arada fark eden oldumu bilmiyorum ama rootlanmış KG1 imi kies e baglayabiliyorum ben hiç sorun yaratmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyakurt -- 18 Temmuz 2011; 23:38:15 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

quote:

New PC studio cihazı görüyor ancak "kayıtlı olmayan bir model bağlandı" diyor. İşlemlerdeki kulakçıklarda telefon çıkmıyor.
    Amacım bilgisayardaki ADSL bağlantıyı telefona paylaştırmak, bunun bir yolu var mı?

bir abimiz bunun icin ugrasiyorduya dostum basardi mi bilmuyorum bende wifi kullandigim icin hic ugrasmadim acikca

"kayıtlı olmayan bir model bağlandı" uyarısı ne anlama geliyor.

ozur dilerim ama bilemiyorum dostum cunki pc studio kies hicbirini kullanmam birsey atacam pc ye bagladiginda mtp device diye goruyor sd kart hafizasini ve telefonunkini pc ye bagladigimda kullandigim tek program odin :-)))hemde dedigim gibi ne icin baglamaya calisiyosun dostum
  • quote:

cihazınız rootlanmış arkadaşım

Yok be kardeşim sabah Kies üzerinden firmware güncelledim. (ne hikmetse Kies cihazı görüyor) ki güncellemeden öncede aynı uyarıyı veriyordu PC Studio

Ancak cihaz paralel ithalat bir cihaz sanalreyonum sitesinden aldım.

bilgisayardaki interneti cihaza paylaştırmak, Googlemaps gibi programların internet ten indirmek istedikleri dosyalar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektroterm -- 18 Temmuz 2011; 23:41:03 >
  • quote:

ben hiç rootlamadığım halde bendede kayıtlı olmayan bir model bağlandı yazıyor
    rootlu olup olmadığını nasıl anlarız yardımcı olursanız sevinirim .
  • Doğrudur dostum. Ama üstteki mesajımda da editlediğim gibi benimkide şu anda rootlanmış bende kies e baglanıyorum
  • cogumuzun cihazi greyki dostum onla ilgisi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutismail

quote:

menudeki uygulamalarin arasinda superuser varsa rootludur dostum
  • quote:

quote:

dediğim gibi ben bi kere yaşadım, cevap olarak da genelleme yaptım yanlışda olabilir.
  • superuser yok ,pc studio zannedersem 9100 ü desteklemiyor
  • quote:

superuser yok ,pc studio zannedersem 9100 ü desteklemiyor

demekki root degil dostum
  • sabah kies üzerinden XWKF3 versiyonuna güncelledim, bu güncelleme root olsa bile firmware i yenilediği için root işlemini silecektir. Ayrıca superuser yüklü değil. Root işlemi yapılmadan superuser yüklenmiyor diye biliyorum (forumdan okuduğum kadarıyla)
  • quote:

destekliyor olması lazım ben kullanmadım ama, kies'e baglanamayan arkadaşlara onu tavsiye ediyorlardı burda.
    edit: rapid'deki KG2'yi 1.3MB la çekiyorum o sunucu saglam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyakurt -- 18 Temmuz 2011; 23:51:33 >
  • dostum bisi sormustumya ne icin kiese baglanmak istiyosun diye yanlis anlama hani birsey mi atacan napcan
  • Cihazı yeni aldım ama kablosuz ağa bağlanamıyorum açmıyor çalıştırmıyor bu sebeple applerde yüklüyemiyorum rehberimi çekemiyorum.
  • quote:

quote:

destekliyor olması lazım ben kullanmadım ama, kies'e baglanamayan arkadaşlara onu tavsiye ediyorlardı burda.

Lanet olsun PC Studio da "Internet Connector" diye bir bölüm var, bu bölüm cihazla bilgisayar arasında internetten paylaştırmak için heralde, ama telefonu görmüyor. Ne hikmetse PC Studio ile yedek alabiliyorum (rehberi falan) ama program en hayati işlevlerinde cihazı görmüyormuş gibi davranıyor seçmeye izin vermiyor.

Kies ile PC Studio birbirinin alternatifi iki uygulama mı? Programların özelliklerine bakınca eşdeğer programlar değil gibiler PC Studio da çok daha fazla özellik var "kullandırmıyor orası ayrı"
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamazingo77

Cihazı yeni aldım ama kablosuz ağa bağlanamıyorum açmıyor çalıştırmıyor bu sebeple applerde yüklüyemiyorum rehberimi çekemiyorum.

dostum google hesabinda veya samsung hesabinda yokmu rehberin bu hesaplardan esitle alternatif cozum diye sundum
  • oo kg2 de çıkmış yükleyip kullanan arkadaşlar varmı ilk yorumları alalım
  • rapid uçuyor
  • 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.