Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (2042. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20402041204220432044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar S10+ Android 11 bir gecede -saati siz belirtin- telefon ortalama ne kadar pil harcıyor test edenler yazabilir mi kendiminkiyle karşılaştırıcam da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xurmirac -- 20 Haziran 2021; 14:39:34 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • xurmirac kullanıcısına yanıt
    Android 11 hocam

8 saatte wi-fi açık bir şekilde always on Display kapalı ortalama yüzde üç En fazla 100 de 4 görüyorum
    Tabii burada şebeke çekimi de önemli

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam. şebeke çekimim full oluyor genelde. aod kapalı bende de bakalım bu gece ben de test edeceğim.

Rica ederim

• Arkadaşlar s9+ dan 64gb yetmediği için takas ile ya da satın alarak s10+ almak mantıklı olur mu? yurtdışı sd işlemcili olanı almak daha mı doğru olur? cüzi bir fark verip geçmek mümkün mü acaba. elimdeki cihazın garantisi yeni bitti nokta hatasız bu ayarda cihazı kaça bulabilirim

Wifi ve mobil veriyi kapatıyorum saat 23:30 gibi aod dokununca aktif, şebeke biraz zor çekiyor evde sabah 8:30 da genelde 97-96 oluyor

• Hocam bende s10+ almayi dusunuyorum bu aralar ama suan fiyati piyasada 6700 civarinda, siz nerden aldiniz, uygun fiyata alabilecegim guvenilir bir yer varmidir, Cevaplarsanirz sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt

Hocam bende s10+ almayi dusunuyorum bu aralar ama suan fiyati piyasada 6700 civarinda, siz nerden aldiniz, uygun fiyata alabilecegim guvenilir bir yer varmidir, Cevaplarsanirz sevinirim..

• Merhaba ben amazondan aldım ama şu anda fiyatları gerçekten pahalı bu fiyata alınmaz açıkçası telefoncularda kapalı kutu bulunabiliyor onlara sorabilirsiniz faturalı ve 2 yıl samsung TR garantili ve kapalı kutuysa alabilirsiniz

• Haklisiniz bu fiyata alinmaz, telefoncularda bulmak da zor..

• S10 serisinde Android 11 de halen Instagram modu var mı kamera uygulamasında ?

• lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    İnstagram modu yok mağlesef

• Samsung Instagram ile anlaşma yaptıktan sonra kaldırıldı herhalde artık

• Benim şarj sorunlu sanırım 11 den sonra ekran süresi 3 saat WiFi açık hücre açık blu açık şekilde

• https://www.gsmarena.com/amds_rdna_2powered_exynos_gpu_30_faster_than_current_mali_gpu_-news-49673.php

exynos amd gpu'su g71'e göre %30 daha hızlı, yeni tanıtılan g710dan ise %10 daha hızlı.

• Hızından daha çok exynosların pil konusunda sıkıntıları yok mu?

evet.

bu konuda ciddi ilerleme katetmelerine rağmen evet.

bu arada amd gpu'su termal throttling e düşüyormuş, 2. ve 3. testte %30 civarı performans kaybı var diyorlar.

göreceğiz ne olacağını

• Arkadaş bu telefon da bir gün hatasız çalışmayacak mı şimdi de Google sürekli duruyor hatası gelmeye başladı öyle 1 2 saatte değil dakikada belki abartmıyorum 5 6 defa. Google güncelledikten sonra olmaya başladı sizde de öyle mi yoksa sadece benden kaynaklı bişey mi.

• Google dan kaynaklanıyor. son güncellemeyi kaldır.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Bende bir sorun yok
    Ama beni de biraz önce arkadaşım aradı kullanmış olduğu j7 Prime Telefon aynı hatayı veriyormuş yarım saattir
    Yine burada Samsung Note 8 ana konusuna da bir kişi aynı sorunu yazmış birkaç dakika önce

• 
Sayfa: önceki 20402041204220432044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.