Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17491750175117521753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]android 11 isvicre aut telefonu,beklemede mobil veri wifi kapalı,6.buçuk saat te %2 gitmiş iyi gbi s10 düz olan için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 24 Ocak 2021; 0:43:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    lg g5 nin ekranı amoled degil, lcd ips dir ,onda hiçbir sorun olmaz,ışin aslı amoled de nasıl olur, superamoledlerde yanma olabiliyor ama yeni olan dinamik amoled ekranlarda hiçbir sorun olüşmadı simdiye kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunsuz çalışıyor

• Android 11 deki klavyede yazı veya sayı kopyalanip yapıştırmak istenen alana gelince klavye üst kısmında kopyalanan yazı veya sayı çıkıyor oraya tıklayınca kendisi yapıştırıyor

• kozgel K kullanıcısına yanıt
    Ama önceden kopyalamış olmak gerekiyor işte. Otomatik kopyalayan sistem var. Ama aktif edemedim bi türlü. Alana tıklayınca direk şöyle çıkıyor bak. Mesajdan kopyala diye.. Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
  • Merhaba herkese,

S10e kullanıcısıyım. Samsung, mozilla ya da chrome'dan girdiğim bir web sayfasında beğendiğim bir resmi kopyalayıp, Whatsapp'da istediğim bir sohbete yapıştıramıyorum. Bu işlem iphone'da çok kolay biçimde yapılabiliyordu. Iphone kullanırken, safari vb. ile bağlandığım web sayfasındaki resmi kopyala diyordum ve Whatsapp'da istediğim sohbete yapıştırabiyordum. Çok garip ama böyle bir problemim var. Sizler böyle bir durum yaşadınız mı hiç? Çözüm vb bilginiz varsa paylaşırsanız da deneme yaparım.

• buyukcamia kullanıcısına yanıt
    Edge panellerinde "akıllı seçim" yardımıyla ekranın istediğim yerini kesip anında paylaşabiliyorum. Tavsiye ederim, çok pratik bir kısayol
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
  • Olayı çözdüm arkadaşlar. Uygulamanın da bunu desteklemesi gerekiyormuş. Misal amazon uygulamasında iki aşamalı güvenlik girişi yaptım, gelen sms için kopyalamayı gösterdi.. Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
    En fazla kullandığım özelliklerin den
  • Selam arkadaşlar. 1 yıldan uzun süredir S10 Plus kullanıyorum. Kablosuz şarj standı almaya karar verdim. Aranızda kullanan deneyimleyenler var mi? Pil ömrünü her hangi bir şekilde olumsuz etkiliyor mu?

uygulamanın desteklemesi gerekiyor.

• bircancan B kullanıcısına yanıt

o değilde , bu tr kullanıcıları ne bahsıtmış arkadaş, güncelleme yayınlandı yayınlanacak derken geri çekildi.

evet ben de a11 kulllanıyorum ve memnunum.

• bu android11samsung dışında çoğu cihazda probleme sebep olmuş. Haberi vardı bugün bir yerde okudum.

• Android 11 hala bazı eksikleri olmasına rağmen en sevdiğim özelliği bildirimlerin genişletilmiş olması. Mesela 2 ayrı Twitter hesabım var ve iki hesaptan da ayrı ayrı gelecek her türlü bildirimi tane tane kapatabilmek mükemmel. İnstagramda en nefret ettiğim filanca canlı yayına geçti bildirimi yüzünden komple bildirimi kapatırdım şimdi tek seferde sadece o bildirimi kapatıyorum mükemmel bir şey.

Bunların dışında bildirim sesini farklı yapmama rağmen başka bir bildirim sesi geliyor onu nereden ve neden yapıyor anlayamadım bulamadım. Bir de sanki her güncellemede telefonun hoparlör sesi bir tık daha kısılıyor gibi. Belli belirsiz. Bunda da yine bunu hissettim. Pil biraz daha iyi gidiyor. Yüksek performans modu kaldırılmış. Bunlar bir süredir gözüme carpanlar.

• Egemendeniiz E kullanıcısına yanıt
    Stant yerine samsung wireless powerbank alabilirsin.
  • apathetic kullanıcısına yanıt

Yüksek performans modu nun ismi "gelişmiş işleme" şeklinde değişmiş hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Egemendeniiz

Selam arkadaşlar. 1 yıldan uzun süredir S10 Plus kullanıyorum. Kablosuz şarj standı almaya karar verdim. Aranızda kullanan deneyimleyenler var mi? Pil ömrünü her hangi bir şekilde olumsuz etkiliyor mu?

S7 edge telefonumu 3 seneden fazla kablosuz stand ile kullandım ve bir sorun yaşamadım. Pil ayarlarından hızlı kablosuz şarj seçeneğini kapatıp kullanırsanız hiçbir şey olmaz cihaza Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

• apathetic kullanıcısına yanıt
    İnstagram canlı yayın bildirimlerini uygulama içinden kapatabiliyorsun
    Ayarlar>bildirimler>live ve igtv Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
  • Aynen öyleymiş, çok saçma. Chrome da desteklemiyor. Aslında ayarlarda varsayılan tarayıcıya izin ver seçeneği var. Ama chrome desteklemedi. Destekleyen tarayıcı var mı bildiğiniz?
  • 
Sayfa: önceki 17491750175117521753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.