Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1753. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En az 1 ay sürer diye düşünüyorum. Bir tarih verilmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Merhaba Arkadaşlar S10+ hala alınırmı değermi 5000 TL fiyata bilgi verirseniz kullanan arkadaşlardan bilgi bekliyorum teşekkürler

Bence alınır. Ben 11 Kasım indirimlerinde 4500 liraya aldım. Çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Amazon Turkiye'de de var..Google Play'de uygulamasi var indirebilirsiniz..

Alıntıları Göster
    S10Plus için göremedim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thrzgn T kullanıcısına yanıt

Ben de öyle düşündüm ama eskiden yüksek performans seçince ekran parlaklığı da artardi. Simdi uygulamaya girince işlemci artırılacak gibi bir şey diyor. Ben parlaklık için kullanıyordum ekstra olarak

• S10plus ile note 10 lite arasında kaldım. Bütçe 5000TL. Note 10 lite 500TL daha uygun. S10plus a 500TL daha fazla vermeye değer mi sizce?
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt

Ben size daha da basit olanını söyleyeyim. One hand operation+ kurun. Orada mesela edge ekrandan uzun çek yapınca ekran alintisi al var tek parmak hareketi ile ekran görüntüsü alıp paylaşmak Cook daha basit. Bende mesela üstten aşağı uzun tutarak çekince ekran görüntüsü alıyor. Düz çekince ekran kapanıyor. Yukarı çekince de el feneri.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• apathetic kullanıcısına yanıt
    Elimizin kenarları ile sold
    an sağa sürtünce ekran görüntüsü almak daha kolay .d
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilg_ogr

S10plus ile note 10 lite arasında kaldım. Bütçe 5000TL. Note 10 lite 500TL daha uygun. S10plus a 500TL daha fazla vermeye değer mi sizce?
    S10+ çok daha üstün bir cihaz, kalem şart değilse kesinlikle s10+

• 500TL daha fazla vermeye değer diyorsunuz. Daha önce note4 kullanmıştım. Ama kalemi pek fazla kullanmadım.
  • quote:

500TL daha fazla vermeye değer diyorsunuz. Daha önce note4 kullanmıştım. Ama kalemi pek fazla kullanmadım.
    Fazlasıyla değer

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Bence samsungun halihazırda alınacak tel telefonu s10 plus. ( amiral gemi kategorisinde) diğerlerinde kulaklık girişi bile yok artık. Üstüne s21lerde full hd saygısızlığı da cabası. S20 desen ısınıyor bilmem ne. S10 candır.
  • bendenbirben B kullanıcısına yanıt

s10e yi değiştirmek istiyorum ben de ama aklımda s10 plus var değiştirirsem Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]  s10 üçlemsinden sonra çıkan s20 ve s21 üçlemesinde ultra dışında diğer iki model alın pis fakirler modeli oldu resmen. Bütün teknolojiyi ultraya koyup, bütün inceleme kanallarına ultrayı yollayıp onun üzerinden değerlendirme alıyorlar. Sonra testlerde s20 s21 yüksek puanlar alıyor özellikler bakımından. Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

• bilg_ogr B kullanıcısına yanıt
    Aradaki farkı verebiliyorsan kesinlikle s10 plus
  • apathetic kullanıcısına yanıt
    Bunu da kullanıyorum, ama bu tüm ekranı alıyor. Edge panelindekiyle sadece seçtiğim yeri kaydedebiliyorum, o daha çok işime yarıyor benim :)
  • quote:

S10plus ile note 10 lite arasında kaldım. Bütçe 5000TL. Note 10 lite 500TL daha uygun. S10plus a 500TL daha fazla vermeye değer mi sizce?

Ben note kullanmama ve note10u beğenmeme rağmen s10plus şahsen daha mantıklı bir seçim diye s10plus aldım. Note 10 lite s10 plus ile hele de kalem kullanmıyorsanız kıyaslanacak bir cihaz değil bence. Hele ekran kasa kalitesi falan önemsiyorsanız.

• Çok telefon kullandım ama maşallah s10 plus çok çok memnunum. En az 3 yıl beni götürür.
  • omeric kullanıcısına yanıt

Evet iyi fiyata almışsınız 5000 TL fiyatı var şu anda

• bendenbirben B kullanıcısına yanıt

Evet haklısınız pil performansı nasıl bu cihazın 1 günü rahat çıkartıyormu

• Gün geçtikçe cihaz açılıyormu ne
    Dün gece 12'den sonra 1 saat 40 dakika kullandım,,
    Sonra şarja takıp uyudum Sabah da tam dolu bir şekilde şarjdan çekip şu zamana kadar kullandım
    Normalde ortalaman günlük 7 saat alıyordum şuan hesapla ineceğim 8 saat vermiş
    zaten normalde saat 6 bilemedin 7 gibi şarj istiyordu bugün biraz daha fazla gitti
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Twitter neden bu kadar çok şarj yiyor olabilir?
    Google play hizmetlerinin arka plan kullanımını nasıl kısıtlayabilirim. Şarjımı sömürmüş resmen
  • 
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.