Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 11'i kurmasam sürekli update bildirimi gelir mi? Bunu kapatmanın bir yolu yok mu? Otomatik update kapalı ancak her yeni update geldiğinde zırt pırt yeni update sayfası açılıyor. Bunun gelmemesi gibi bir seçenek var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spigen kılıfları amazon usa denmi alıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Edge panellerinde "akıllı seçim" yardımıyla ekranın istediğim yerini kesip anında paylaşabiliyorum. Tavsiye ederim, çok pratik bir kısayol
    Edge led bildirim ayarlari kalkmis hocam sanirim , ben bulamadim
  • Ben android 10 kullanıyorum, 11 de nasıl bilmiyorum valla. Ama vardır illaki, yeri değişmiştir belki. Arama kısmına yazın ayarlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 24 Ocak 2021; 12:10:11 >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler. Benim istediğim bu değildi ama yeni bir özellik öğrenmiş oldum :)

Çok basitçe iphone mantığında bir hareket. Resmi istediğim sohbette istediğim mesaja kopyala-yapıştır yapabilmek. Whatsapp yardıma da yazdım ama anlamadılar, çözemediler. Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

Yok hocam arama kisminda da cikmiyor edge panelleri sekmesinde de cikmiyor yukaridan indirince de cikmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dropby23

Spigen kılıfları amazon usa denmi alıyorsunuz

Amazon Turkiye'de de var..Google Play'de uygulamasi var indirebilirsiniz..

• Brief pop up settings lere düşmüş hocam buldum
  • buyukcamia kullanıcısına yanıt
    Anladım, siz panoya kopyalayıp direk yapıştırmak istiyorsunuz, galeriye hiç kaydetmeden. Ama androidde resimler panoya kopyalanmıyor malesef. Varsa da ben bilmiyorum :)

Edit: ekran görüntüsü alınca direk panoya atıyomuş aslında. Yazı alanına basılı tutup "pano" ya basınca resimleri de gördüm. Ama WhatsApp a yapıştırınca "dosya biçimi desteklenmiyor" yazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 24 Ocak 2021; 12:19:8 >

Bu durumu whatsapp yardıma ekran kaydıyla da yolladım ama çözüm bulamadılar. 😕 Aklıma tek gelen çözüm sd card takıp, oraya kopyalayıp denemek. O da çözmezse yeni iphone alana kadar uzun yöntemle devam edeceğim gibi duruyor. Bu defa da bu telefonda alışıp kullandığım bir çok kolaylık ve özellikten vazgeçebilir miyim onu düşünüyorum. 🤔 Iphone'dan sonra s10e çok kullanışlı geldi, pilin dayanımı dışında da bir sıkıntım yok aslında 🙃

Aslında şöyle yapabilirsin. Edge ekranındaki akıllı seçimden, dikdörtgen ile resmi seç. Sonra kaydetmeye basma. Altta paylaşma simgesi çıkıyor ortada. Ona basıp direk WhatsApp dan gönderebiliyorsun. Galeriye kaydetmeden yapıyo bunu. Sonra geri dönüp menüden geri tuşuna basınca yok oluyor, yada arkada çalışan uygulamalar butona basınca da "akıllı seçim kapatıldı" diyor kapatıyor. Ben genelde böyle kullanıyorum önemsiz şeylerde

Ben de zaten samsung browser'dan görüntü paylaş diyerek yapabiliyorum ama o zaman da istediğim mesaja direk cevap verme durumu olmuyor. Resmi paylaş diyerek de paylaşımda sıkıntı yok. Kopyala-yapıştır yapamayınca zorluyor. 😀

Hocam o kadar da olacak yani 😅 birebir aynısı olmaz tabi iphonela :)
  • Pil değişimi için yetkili servise mi vereyim özel servise mi

• Ayarlar-Bildirimler-Kısa yı seçin altta Kısa açılır pencere Ayarlarına girin en üstte..
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
  • Arkadaşlar bir kaç sorum olacak android 11 de bildirimlerde;

örnek olarak gmail den gelen bildirimlerin kilit ekranında içeriği gözüksün ama whatsappdan gelen bildirimlerin içeriği gözükmesin gibi bir ayar var mı. Ya da bu durumu android 10 da yapmanın bir yolu var mı

kilit ekranında bildirim içeriğini gizle dediğimizde bildirim geldiğinde edge aydınlatması oluyor yukarıdan da içerik gizlendi şeklinde uyarı çıkıyor. Edge aydınlatması yansın ama içerik gizlendi yazısı çıkmasın istiyorum bunu ayarlamanın bir yolu var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spidynelly -- 24 Ocak 2021; 14:52:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egemendeniiz

Selam arkadaşlar. 1 yıldan uzun süredir S10 Plus kullanıyorum. Kablosuz şarj standı almaya karar verdim. Aranızda kullanan deneyimleyenler var mi? Pil ömrünü her hangi bir şekilde olumsuz etkiliyor mu?

Aşağıda linkini paylaştığım ürünü kullanıyorum. İki ay önce 35 liraya almıştım. Çok memnunum. Kablosuz hızlı şarj ile kullanıyorum. Yaklaşık 4 saat sürüyor doldurması ama benim için önemli değil. Yatarken bırakıyorum sabah alıyorum. Gün içinde zaten şarj ihtiyacı hissetmiyorum. Kablosuz şarj vazgeçilmez oldu benim için.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07BH4J3T5/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_PbwdGbWYZ2YQM?_encoding=UTF8&psc=1

• Merhaba Arkadaşlar S10+ hala alınırmı değermi 5000 TL fiyata bilgi verirseniz kullanan arkadaşlardan bilgi bekliyorum teşekkürler

• Android 11 için yeni bir aralık verildi mi ?
  • 
Sayfa: önceki 17501751175217531754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.