Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spidynelly

hocam kaç günde geliyor siz aldınız mı

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Wi-Fi ve Bluetooth`un kanallarını değiştirerek 3-4 Mbps hıza çıkarabilirsiniz fakat daha fazlası olmaz. 5GHz bağlantı kurulmadığı sürece S20, iPhone 12, P40 gibi cihazları da alsanız sonuç değişmeyecek maalesef hocam. Yıllar geçse de çözülmeyecek bir şey. Wi-Fi 5 ve üstü & LTE hariç bu sorunu yaşayacaksınız.

Demeya.

Vay be. Baya sinirim bozuldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: theboy_

Maalesef amazon un ana sitesinden önceden sipariş vermedim ama Amazon Türkiye kullanıyorum. Yani amazon adamlar dünya devi bir sıkıntı yaşamazsın bence kendin verebilirsin sipariş.

hocam araba parçası sipariş verdim 10 gün sonra elimdeydi.. amazon usa den almıştım.. geçende aliexpress ten cpu aldım laptopa o da 12 gün sürdü, artık 1 ay gibi süreler geçerli değil, devlet vergi işini yürürlüğe aldığından beri hızlandı işler Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

• weneorn kullanıcısına yanıt
    Aa bu kılıf süper ya. 6 sene lg g5 ile kullandım bunun aynısını :) ama 170 de çok be
  • quote:

Orijinalden alıntı: weneorn

Alıntıları Göster

Hocam bende bu kılıf var açıkcası elde tutuş hissini pek sevmiyorum ekrada kırılmaz cam olmadığı için ince bir kılıfa geçmeye çekiniyorum o yüzden şimdilik bunla devam.

• 4799 olanı 4700 olarak hesaplıyor bence arkadaş :)
  • Sanirim oyle, cunku amazondaki indirim 7 gun surdu 4799 tl olarak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yesilelma123 Y kullanıcısına yanıt

Valla kafa gidik, 4799 TL şimdi eski telefonuda 1000TL ye alıcı buldum. Gayet iyi oldu benim için.

Amazondan spigene benzeyen microsonic kılıf siparişide verdik. Sağlam bir spigen modeli bulana kadar en azından çizilmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpEeDy! -- 5 Ocak 2021; 1:6:25 >
  • BayİnarEM kullanıcısına yanıt

S20 FE her ne kadar yeni bir cihaz olsa da tam anlamıyla bir amiral gemi değil. S20 FE'nin S10+'tan üstün olan 2 özelliği var. Birincisi kamerası 3x optik zoom yapabiliyor, ikincisi S10+'a göre bir tane daha büyük güncelleme alacak. Bunların yanında da fiyat olarak daha pahalı bir cihaz. Yani f/p olarak bakarsanız S10+ almamak parayı çöpe atmak gibi bir şey. Pişman olmazsınız.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Şu an daha iyi anladım, hocam cevap için teşekkür ederim.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Hocam ani bir gelişme oldu
    Allah nasip ederse ay sonu alıyorum cihazı inşallah
    Arkadaşlar en uygun ve güvenilir nereden alabilirim Amazon mu hepsi burada mı
    Ve kılıf olarak ne tavsiye edersiniz
    Bir de kablosuz şarj cihazı olarak ne tavsiye edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpEeDy!

Valla kafa gidik, 4799 TL şimdi eski telefonuda 1000TL ye alıcı buldum. Gayet iyi oldu benim için.

Amazondan spigene benzeyen microsonic kılıf siparişide verdik. Sağlam bir spigen modeli bulana kadar en azından çizilmesin.

Microsonic kılıflardan çok memnunum ben hocam, 50 liraya almıştım amazondan. Bi tane siyah kırmızı Bi tanede lacivert.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun çok sevindim.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Link alabilir miyiz ya da resim merak ettim

• erditepe E kullanıcısına yanıt

Şöyle ben parmak izinde problem yaşamıyorum.

Çünkü kullandığım cihaz S10e.

Lakin Note 20 ultra da kullandım note 10 plusda kullandım ikisinde de aynı koruyucu camı kullandım.

Sorun yaşamadım.

İlerleyen saatlerde resim atarım. 👍

• arkadaşlar merhaba,

ekran koruyucu alacaklara tavsiyem fiyat da üründe çok iyi bence tükenmeden alın, hatta 1-2 tane yedek bile yapın lazım olunca bulunmuyor benden tavsiye.

https://www.trendyol.com/buff-labs/buff-blogy-galaxy-s10-plus-flexi-edge-5d-ekran-koruyucu-p-33130367?boutiqueId=529243&merchantId=153329

kılıf konusunda da spigen'den şaşmayın uzun süredir kullanan ve bir kez ciddi anlamda düşen birisi olarak o kılıfın o telefonu nasıl koruduğunu görünce iyi ki almışım dedim, yerdeyken bile telefonu düşünüyordum herkes boşver telefonu derken, ama kaldırınca bir baktım telefonda hiç bir şey yok.

öyle pahalı cihazları kıyamayıp ucuz kılıflarla kullanmayın sonra kırılan cam için o kıyamadığınız paranın onlarca mislini tamiri için harcıyorsunuz benden tavsiye size.

kullandığım kılıf bu;

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s10-plus-kilif-ultra-hybrid-crystal-clear-606cs25766-p-HBV00000HZLO5

bir de telefonu alırken sonra bulamam diye bu kılıftan almıştım :) hiç kullanmadım henüz

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s10-plus-kilif-thin-fit-black-606cs25756-p-HBV00000HZLNV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cselmanlar -- 5 Ocak 2021; 8:23:54 >

• S10e pil kullanımını günlük ya da 4er saatlik dilimler halinde gösteriyor. Sadece şarj olduktan sonraki kullanımı nasıl görebilirim.
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Bir de reklam engellemek için eski cihazımda Adaway kullanıyordum şimdi root yetkisi istediği için kaldırdım. Reklam engelleme için tavsiyelerinizi beklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Link alabilir miyiz ya da resim merak ettim

sert kapak tarzı kılıflardan hocam. ilk başta arka kapağı takıyoruz, sonra alt ve üst parçalarını çıt çıt takıyoruz.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07QG3GFTP/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07QG3GBLP/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

• Arkadaşlar 1 ay önce falan burada iade cihaz geldiğini söyleyen birkaç arkadaş vardı
    En güvenilir yer neresi n11'den Samsun Türkiye satıyor
    Veya Hepsiburada Amazon hangisinden alınmalı
    İlk zamanlar okuduğum kadarıyla aşırı ısınma ve aşırı şarj tüketimi sorunları vardı şu an bildiğim kadarıyla bu sorunların hepsi güncellemelerle çözüldü doğru mudur
  • 
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.