Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.519
Cevap
326
Favori
1.701.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15341535153615371538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S10+ Suan itibari ile hb da 5.099 tl siyah ve beyaz olani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • high-fidelity kullanıcısına yanıt

4994’e dün gece amazondan aldım hatta sepete eklediğimde beyazı bitti,siyahın sonuncusunu aldım.Şu an baktım kargoya verilmiş bile.

• ferit.61 kullanıcısına yanıt

Kesinlikle hocam :)

• SercanBaydar09 S kullanıcısına yanıt

Sanmam hocam sorun olmaz ama yine de kutuyu açtıktan sonra cihazın sağına soluna özellikle ekranına bakın kılcal çizik vs var mı diye :)

Çünkü iade olan ve tekrar aynı cihazı kapalı kutu diye bir kere satsalar ve bu tespit edilse adı lekelenir kimse de hb'den telefon almaz içiniz rahat olsun bence :)

• Yani sağına soluna baktığımda dikkatimi çeken durum olmadı da dediğim gibi o kısımlar çok önemli değil yeterki batarya yıpranmış bir şekilde iade edilmemiş olsun :D. Yani tabi riskli bir durum.Alalı 1 ay oldu çizik vb olsa dikkatimi çekerdi sanırım:). Batarya ömründen düşmediği sürece sorun yok benim için :D

• high-fidelity kullanıcısına yanıt

Accu battery uygulamsında batarya ömrünüz ne kadar kısaldı hiç baktınızmı? yada sizce ne derece düşüş oldu 1.5 yıl sonunda.Ben en çok bunu merak ediyorum:)

Hayırlı olsun hocam iyi bari sorun yok o zaman. Evet benimde en çok takıldığım bataryada düşüş olmamış olması :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler. Şu an memnunum 1 aydır. Accu battery indirdim pil sağlığına bakacağım 1 hafta onunda.Genelde %20 civarına düşünce %100 değilde 80 90 a kadar şarj ediyorum. Nromalde %20 - %80 diyorlarda her zamanda o kadar dikkat edilmez ki bazen %80' den daha fazla ihtiyaç olabiliyor sonuçta bazı günlerde sonuçta. Araştırıyorum hala mevzuları.

Ben açıkçası yıllardır telefonlarımı genelde 15/20 - 100 arası fulleyene kadar şarj ederim. Hatta 2 sene önce arkadaşıma sattığım Mate 10 un pili hala canavar gibi 3 senesinde. Kullanıyor arkadaşım. Oda benim gibi şarj eder. Pili en çok bataryayı tamamen boşaltmak, hızlı şarj ve sürekli powerbank kullanımı yıpratıyor.

• Telefonun pil performansi 1-1.5 yıllık kullanımdan önce düşmüyorsa sorun yok bence servisten değişim yapılır. Hoş 1 yılı doldurunca da beni kaşıntı tutuyor telefonu değiştirme konusunda, hastalık mi teknolojiye düşkünlük mü bilemiyorum artık 😂

• evet dediğin gibi en kritik nokta aslında %15 20 altına düşme durumu yada tamamen bitirme ve hızlı şarj sanırım.Okuduğum ve izlediğim videolarda da daha çok bu noktaya parmak basılıyor.Bende gerek olmadıkça hızlı şarj kullanmıyorum. MAte 10 bu şekilde dayandıysa bu kadar süre, bayaa iyi bir durum bencede.

• matea3535 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dusunbaz

Amazonda fiyatı 4.999 yapmış. Üstelik AMZNSM25 koduyla 25₺ daha düşüyor :)

teşekkür ederim hocam hepsiburadadan sipariş vermiştim iptal edip amazondan aldım hem 4969tlye geldi hemde akşam teslimat seçeneğiyle aldım

• S10+ cihazının Hepsiburada ve Amazon indirimini kacirdim. Acaba tekrar 5000 bandı altına düşer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DerProfessor

S10+ cihazının Hepsiburada ve Amazon indirimini kacirdim. Acaba tekrar 5000 bandı altına düşer mi?

Trendyol da p.tezi indirim basliyor belki yaparlar..

• arkadaşlar cihazın turkcell hatlarda sıkıntısı halen devem ediyor mu

• güncellemeleri neden bütün ülkelere aynı zamanda açamıyorlar?

• f1rıncı F kullanıcısına yanıt
    Turkcell hatta kullandım sorun yoktu. Son zamanlarda yazan da görmedim

• Açıkçası uzun zaman önce indirmiştim. O zaman %90 küsürdü sanırım..

CPU tarzı programlarda health kısmında "iyi" diye geçiyor şuan. Ama kesin sonuç verir mi bilmiyorum.

Ama şöyle söyleyeyim ben ortalama 5-6 saat bazen 7 saat ekran süresi alıyorum.

Bir çok şey açık. Sürekli yüksek performans modu vs.

Ama bu baz alınmaması gereken subjektif bir konu bence. Herkesin telefonu kullanışı farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high-fidelity -- 7 Kasım 2020; 20:20:32 >
  • Lukas31 L kullanıcısına yanıt
    Çok çok iyi fiyat hem de Amazon rahatlığı.

Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 15341535153615371538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.