Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15241525152615271528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ister hizli bitirsin ister yavas sonucta pilin nekadar mah doldugunu olcuyor benim program. play storeda bir tek accu battery sağlık ölçümü yapıyor benim bildiğim diğerleri sahte o yuzden hızlı biterebilir diğer uygulamalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar s10+ için good lock yüklemek istiyorum nasıl yapacağım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dasarum D kullanıcısına yanıt
    Ben yeni her zaman yenidir mantığıyla bile S20+ diyorum hocam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aşağıdaki videoda uygulananları birebir uygulayın yüklenecektir.

Sim kartı çıkarmayı unutmayın :)

• Good lock tam olarak ne işe yarıyor arkadaşlar? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Moja

S10+ için ekran koruyucu arıyorum arkadaşlar. Telefon ile birlikte gelen ekran koruyucuyu bulabileceğim bir yer var mıdır? Daha iyisini olduğunu düşündüğünüz, kullandığınız ekran koruyucular varsa da önerilere açığım.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Navigasyon çubuğunda tutunda durum çubuğu, ana ekran, kikit ekranı, bildirim ekranı vs.. daha bir çok özelleştirmeye yarıyor :)

• arkadaşlar sizce n11 deki mevzuda telefon kaça düşer? bekliyorum almayı düşünüyorum alma şu modele de bak diyebilceginiz marka model varmı max 6 bin tllik bir cihaz arıyorum şuan a70 var goproyla 4k cektigim video bile oynatmıyor kasıyor beni çıldırttı

• Android 11 Ocak ayında S10 ve Note 10 serisi için verilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Android 11 Ocak ayında S10 ve Note 10 serisi için verilebilir.

Verilmezse ayıp

• quote:

Orijinalden alıntı: 18.Bayezid

Plus hocam benimki 2 yıllık cihaz neredeyse. 20 aylık cihaz, ikinci el aldım. Bundan önce note 10 lite kullandım 15 gün kadar, şarjı bitmiyordu onun resmen. Bu da idare ediyor

Alıntıları Göster

Hocam note 10 lite ile s10 plus arasında kıyaslama yaparsanız. Kalem ve batarya süresi için note 10 lite tercih edilir mi ? Şuan için de 800 tl fiyat farkı var.

• One UI 3.0 ile ilgili şüpheleri olan arkadaşlara şunu hatırlatmak isterim. S10 serisi Android 12'ye kadar güncellenecek ve bu süreçte Android'in 12.sürümü ile verilecek olan artık One UI kaç olacaksa onu da alacağız 4 mü olur 5 mi bilmiyorum. O yüzden verilecek mi şüphesi yerine sabredin ve verileceği zamanı bekleyin. Arayüz zaten çok güzelleşti. Android ekosisteminin en iyi arayüzlerinden birisi belki de en iyisi 😉

• adrasannn A kullanıcısına yanıt

Hocam ekranı çok zayıf geldi bana. S8 i satıp note 10 lite aldım. Ekranı hayal kırıklığı yaşattı. Çok oyun oynamam ama pubg açtım ekran çok karanlık ve bulanık geldi. Arka kapak plastik olduğu için kolay çiziliyor. Kamerası da yeterince iyi değildi. Yani 4750 liraya göre zayıf geldi Ama batarya konusunda şahane. 1,5 günü çok rahat çıkartıyor dahası kalem uzaktan kumanda gibi.

S10 plusa gelirsek. Ben ekrana çok önem veriyorum. Oyun olsun film olsun yüksek çözünürlüklü görmek hoşuma gidiyor. Bataryası akşam 8 gibi falan %15 e düşüyor benim. Mesaide arama ve arasıra sosyal medyadan başka pek kurcalamıyorum. Ben 800 lira verip almaya kesinlikle değer s10 plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 18.Bayezid -- 4 Kasım 2020; 13:0:45 >
  • Selamlar beyler poco f2 pro - Samsung S10 - oneplus nord arasında kararsız kaldım kullanan arkadaşlar kullanım deneyimlerini paylaşırsa sevinirim

• dasarum D kullanıcısına yanıt
    S20+ yeni bir telefon 120hz ekran bence inanılmaz kamerada çok büyük fark yok ama yinede S10+'dan gelişmiş ,işlemci daha yeni S10+ güzel telefon ama srtık eskimeye başlıyor,S20 bir tane daha fazla büyük güncelleme alacak S10'dan.Ben 1seneyş aşkın kullanıyorum S10+kesinlikle tavsiye ederim ama şimdi telefon alacak olsam ya S20+ ya da Note 20 Ultra alırdım

• XDA da boşta pilin hızlı tükenmesi ile alakalı bir konu gördüm. 1,5 sene kadar öncesine ait. Denemekte fayda var.

Google haritalar uygulamasını açıp sol üst köşeye basıp ayarlara girip bildirimlerin hepsini kapatınız diyor. Bu sayede beklemede pil tüketimi çok azalıyormuş.

• cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    Poco güzel ama yazılım desteği beş para etmez. Oneplus yazılım olarak cihaz kendisi olarakta çok iyi fakat bir amiral gemisi değil. Ben olsam S10+ alırdım.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Acıkmış bende harita bildirimleri. Kapattık bakalım fark edecek mi

• 
Sayfa: önceki 15241525152615271528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.